2023/02/03

 

DVIEJUOSE MIESTUOSE TRIŪSIANČIAM DIREKTORIUI PRIREIKĖ PAVADUOTOJOS

Ingrida Bernatavičienė slaptu balsavimu patvirtinta Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Praėjusį antradienį, gegužės 14 d., į antrą posėdį rinkosi naujos kadencijos rajono Taryba. Politikai savo darbą pradėjo, vaizdžiai tariant, atsiraitoję rankoves – posėdis baigėsi gerokai po pietų. Išnagrinėta per penkiasdešimt klausimų ir aptartas verslininkų pasiūlymas Subačiaus, Noriūnų ir Šimonių seniūnijose statyti vėjo jėgaines.

Posėdžiaujant nestigo emocingų kalbų, ironiškų replikų. Buvo juntama, kad palengva į darbą įsitraukia ir opozicijoje atsidūrę Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, kurie tądien paskelbė, kad vienijasi į mažumos frakciją su savo lyderiu Vidmantu Paliuliu.

Ar liks ką veikti Mariui Mališauskui, Savivaldybės administracijos direktoriui? Matyt, kad liks, juolab kad jis šiemet turi ir antras rimtas Panevėžio miesto tarybos nario pareigas.
Aurelijaus Sabaliausko piešinys

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Lėmė valdančiųjų balsai

Šiame Tarybos posėdyje didesnį šurmulį sukėlė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo skyrimas. Savo kandidatą į šią politinio pasitikėjimo pareigybę turi teisę siūlyti meras, o Taryba ją tvirtina slaptu balsavimu. Į tas pareigas meras pasiūlė Ingridos Bernatavičienės, Savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus vedėjos, kandidatūrą.

Tarybos narys Valentinas Beinoris abejojo, ar reikia naujo etato Savivaldybėje. „Ar steigdami naują, geriau mokamą etatą ruošiatės sumažinti kitų etatų, ar šis etatas – papildoma administracinė našta rajono žmonėms?“ – klausė politikas.

D. Bardauskas atšovė, kad šis etatas seniai įvestas, tik per praėjusią kadenciją buvo laisvas. Ar reikės ką nors mažinti ar didinti, parodys gyvenimas. „Smėlio laikrodžio smiltelės dar tik pradeda byrėti. Laukia ilgas laikas – visko dar gali būti“, – filosofavo D. Bardauskas.

Po šių politikų diskusijos prisistatė Ingrida Bernatavičienė. Ji papasakojo, kad Vilniaus edukologijos universitete yra įgijusi socialinio pedagogo kvalifikacijos bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete baigusi socialinio darbo magistrantūros ir viešojo administravimo magistrantūros studijas.

Mokykloje ji yra dirbusi socialine pedagoge, seniūnijoje – socialinio darbo organizatore, Savivaldybės administracijoje dirba ketverius metus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Tegu kas nori tas loja, pažiurekit vien i veido,, atspindžius“, kokio susireikšminimo, pasikelimo baisu, na keturiem metam postas, ką jus manot .? ar ne gerai kaimynei aaaa….

 • Šunys loja- karavanas keliauja pirmyn. Seniai pripratom prie tokios politikos ir darbų. Į aikštę pasižiūrėkit. Sakyčiau, ne tą išrinkom, o dabar jau matom, kad numatytų juodų raštų ant grindinio nesimato. Tik juodas marmuras cemento ir stalininių namukų fone… Gražu? Kieno čia skonis toks įamžintas?

 • Kokie mes drasūs kalbėdami už akių. Kodėl tylite akis į akį. Viskas netinka viskas negerai. Bloga, blogi plaukai , blogas elgesys ir.t.t. Aš manau viskas Jums Ingrida gerai, tiesiok kantrybės su pavyduoliais ir pirmyn aukštyn iškėlus galvą. Šunys loja- karavanas keliauja pirmyn. Sekmės

  • Kodėl sau ir savo favoritams viską kas tik nepatinka prisitaikote?

 • Kaip manote, ar Mariukas atiduos praėjusią kadenciją pridėtą priedą prie algos už tai kad dirbo be pavaduotojo? Manau, kad ne. Dabar turės pavaduotoją, darbo bus per pusę mažiau, o dar dalį savo darbo laiko skirs Panevėžiui. Todėl mūsų mokesčių mokėtojų pinigėliai kapsės kažkam į kišenę už neatliekamą darbą. Ar ne juokinga?

  • Aišku, kad JUOKINGA. Bet meras versle nėra dirbęs, jis gi ne savais pinigais operuoja siūlydamas pavaduotojus ir pan. O valstybės pinigai gi niekieno, jie iš oro įkrenta į savivaldybės sąskaitą ir tiek, jei trūksta paimi paskolą, juk grąžint ne jam reiks, o mokesčių mokėtojams, valstybei. TAI KO JŪS TIKITĖS, ŪKIŠKUMO??? DEJA, ČIA NE TAS VARIANTAS, KAD BŪTŲ ŪKIŠKUMAS, REIKIA DIRBT TARYTUM LEISTUM SAVO PINIGUS, TADA TAUPYTUM IR SKAIČIUOTUM, O NE TAŠKYTUM Į KAIRĘ IR Į DEŠINĘ

 • Bet kuri tetule anonimiškai gali prisikabinti, kad plaukai netinka, kostiumėlis netinka. Neabejoju, kad kritikei irgi daug kas netinka, o labiausiai tai tokia paruges piktas nusiteikimas. Sėkmės Ingridai.

 • Ar yra kur nors moterų, kurios ,,peisų“ nedraiko ant dalykinio kostiumėlio?

  • pritariu, reiktų pasiskaityt,kad palaidi ilgi plaukai pagal stilių niekuomet nedera su švarkeliu bet kokiu !

 • Kupiškėnai, nepergyvenkit. Pasidalijo administracijos direktorius darbus su pavaduotoja, tai ir algą kažkokiu procentu pasidalins. Koks skirtumas, kiek administracijos direktorius turės pavaduotojų, juk tą pačią algą reiks dalintis. Tik man atrodo, kad gerb. Marius tik statytinis, parašams padėliot ant suruoštų popieriukų, pataisykit, jei klystu, bet reali valdžia pas mus buvo meras, o dabar meras ir Ingrida

 • „Labas“ irgi sunkiai skyla.Kaip ir patronui. Nu nieko ,keturis metus pasėdės kaip dievo ausy,o toliai jau ne nuo jos priklausys.

 • Labai nemaloni moteris pasiputusi, neapsakomai išdidi, nors nėra kam, labai ,,tinka“ merui į komandą, visai kitoks Mariukas, sunku jam bus, nors gal daug laiko bus Panevežy prie Raseles, ir koks čia tikslas tokią moterį paaukštinti……

 • Cia kaip Pilypas is kanapių…
  Vakar buvo niekam nezinoma moterele, o siandien -4 zmogus savivaldybeje…cia tik Kupisky taip gali buti. Idomu ka ji dirbo ir kur Jarucio laikais?…
  Bet visais atvejais, ko gero ribotas pasirinkimas buvo…

  O Romeriu, jeigu ka, nera kuom labai ir didziuotis…

 • Sekmes darbuose Ingridai. Jai tinka sitos pareigos. Gerbiu zmones nebijancius darbo ir su atsakomybes jausmu.

 • Ponas Nebutinai, o ką jūs baigėte? Iš kur toks pavydas? Svarbu baigus, o ne nieko nebaigus ir priimta. Sekmės ponia Ingrida

  • Ne ka baigti.o ka gebeti

 • Kieno lėšomis tos jėgainės? Ar paskaičiuotas jų efektyvumas mūsų reljefo sąlygomis?

 • Jei kazka baige..o Riomeri baigti gali visi ,tai nebutinai dirbti administracijoje.

Rekomenduojami video