2024/03/05

 

PIRMI AUKŠTUPĖNŲ BENDRUOMENĖS ŽINGSNIAI

Steigimo sutartis pasirašyta „Upės kepyklėlėje“ šių metų balandžio 3 dieną. Nuotrauka iš asmeninio Editos Šlapelienės albumo

Balandžio pradžioje rajone įsteigta dar viena kaimo bendruomenė. Susiburti į aktyvią pilietišką veiklą savo kaimo žmonių labui nutarė aukštupėniečiai.

Apie pirmus nuveiktus darbus, ateities planus pasikalbėjome su šios bendruomenės pirmininke Edita Šlapeliene.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

„Įvyko steigiamasis susirinkimas. Bendruomenės steigimo sutartį pasirašėme šių metų balandžio 3 dieną. Esu išrinkta Aukštupėnų bendruomenės pirmininke. Kad reikia burtis į bendruomenę, ne kartą aukštupėniečiai yra tą mintį kėlę, bet niekas nesiryždavo jos įgyvendinti. Aš šiame kaime gyvenu penkiolika metų. Atitekėjau pas savo vyrą. Šiuo metu auginame trečią sūnų.

„Taigi man ir kilo mintis imti vieną kartą ir kalbas apie bendruomenę paversti realybe. Susiradau 12 bendraminčių ir įgyvendinome šį sumanymą. Šiandien visi bendruomenės steigimo dokumentai perduoti notarui. Beliko ją oficialiai įregistruoti“, – teigė E. Šlapelienė.

Ji išvardijo 12 Aukštupėnų bendruomenės steigėjų. Be jos, tai ir Bronislovas Lapienis, Mantas Gildutis, Donatas Šilaikis, Dovilė Indilė, Marina Kačinskienė, Vitalija Šabrinskienė, Raimonda Pilkauskienė, Bronė Stanionienė, Agnė Pėčaitė, Jovita Tamošiūnienė, Violeta Arlauskienė. Iš šių 12 žmonių išrinkta 7 narių bendruomenės taryba. Kitiems jos steigėjams patikėtos buhalterio ir revizorių pareigos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kad Aukštupėnuose gal tik viena tikra aukštupėnietė liusi,
    visi kiti gal prijaučiantys.

  • Labai gerai, kai kaimas turi bendruomene. B. Lapienis labai graziai , net pavyzdingai tvarkosi namus, per sventes visada ispuosta, jam tinka dalyvauti sioje veikloje. Ir daugiau veikliu gyventoju yra, taigi as uz .

  • Namų šeimininkės susirinko arbatos pagerti. Gražu.
    Ir lapinas į vištidę įsisuko.
    O šiaip tikrai sveikintina, kad susikūrė nauja bendruomenė. Sėkmės.

  • Labai šaunu . Bendruomene daugiau gali nuveikti kartu negu kiekvienas atskirai. Grazus tvarkingas kaimas turetu dar pagrazeti.

Rekomenduojami video