2024/06/13

 

KANDIDATŲ Į MERUS DEBATAI

Kai renkamės telefoną, keliame jam aukštus reikalavimus. Norime, kad turėtų pakankamai atminties, talpų akumuliatorių, spartų procesorių, o pagamintas būtų patikimo prekės ženklo.

O kaip renkiesi savo kandidatą?

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ jau penktus metus kviečia žmones susipažinti su kandidatais, užduoti jiems savo klausimus ir tiesiogiai išgirsti atsakymus.

Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams kviečiame iš arčiau susipažinti su kandidatais į merus Kupiškio rajono savivaldybėje.

Ateik į Kupiškio rajono savivaldybės kandidatų į merus debatus!  Debatai vyks vasario 18 dieną, 18 valandą, Kupiškio kultūros centre.

Dalyvaus visi kandidatai į merus:

Dainius Bardauskas, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai,
Augenijus Cesevičius, Lietuvos socialdemokratų partija,
Povilas Gurklys, Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Kupiškio kraštą“,
Aurimas Martinka, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“,
Vidmantas Paliulis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Kandidatams nuo konkrečių ir tiesių  atsakymų išsisukti neleis moderatorė Jurgita Čeponytė.

Renginio partneris – laikraštis „Kupiškėnų mintys“

Viskas, kad kovo 3 d. sakytum #ŽinauKąRenku

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kai pagalvoji…galima rinktis vis kitus ir laukti permainų…galima,galima ir kitaip galvoti – jei darbai tęsis -aikštė,autobusų stotis,biblioteka,keliai, gatvės bus tvarkomos ir toliau,tai kam nuo to blogai?Vien tik pabandyti, ar bus kitaip, jei rinksim kitus? geriau? ar tikrai geriau? Po to vėl …,,ne tie“, ,,ne tuos išrinkom“…Be to,neblogai žinom kaip bus jei rinksim valstiečius-matėm…Komitetai? Kas juos remia,palaiko? Kol du lyderiai susipyks kaip Panevėžyje? Ramiai pagalvokite -laiko dar yra…šiek tiek…

  • Ne nusiminkite darbus pratęsim dar ir daugiau padarysim
   nepakeičiamų nėra,o pikstasi visi nes kiekvienas nori,kad
   jo idėjos būtų geriausios ir palaikomos,bet su tolerancija
   , ne su arogancija,pykčiu….

 • Dabartinis meras nevertas būti išrinktu antrai kadencijai. Savo rinkimų programoje deklaruoja, kad bus netolerantiškas darbo kodekso ir įstatymų pažeidimams. bet jo kadencijos metu įvykę DK pažeidimai buvo gražiai užglaistyti, o juos padarę asmenys palikti toliau vadovauti. Toks žmogus kuris deklaruoja viešai vieną, be apsisukęs daro kita, tikrai neturi būti vertas rajono žmonių pasitikėjimo. GĖDA BARDAUSKUI.

 • Vienas vienintelis kandidatas į merus D.Bardauskas domisi, skaito ir net suradęs laiko atrašo čia esantiems konkrečiai ir aiškiai. Tai tikras meras kuris yra arčiau paprastų žmonių ir yra jų problemų sprendimo garantas. Kupiškėnai už jo, kaip už sienos. Žino, kad atstovaus, pastovės ir apgins, todėl balsavo ir balsuos tik už jį. Aš irgi tik už D.Bardauską.

  • Įtikinot,kad nesam verti Bardausko. Jam vieta ministerijoje. Nertukdysim karjerai ir nekišim į merus.

  • Savo kaimo žmonių negali apginti, dar vis tebekerštauja jiems už nepaklusnumą – apgins kitus. Kupiškėnai daugiau kaip prie sušaudimo sienos nei kaip už sienos. Jis su savo orogancija, diktatorišku elgesiu, nemokėjimu bendrauti su savo žmonėmis tikrai nėra tas žmogus, paskui kurį eitų dauguma.

 • Lina Visatos Saulele Facebook

 • Kažkaip dingo ir meras, ir Valiušis iš komentarų ringo. Matyt, gilinasi abu į VVG reikalus, kad bent jau kitą kartą mero paklausus, žinotų nors ką nors apie VVG, arba dėlioja, ką visuomenei atskleisti iš VVG veiklos, kad nepasakius ko nereik. Po to tik dar klausimų bus: apie kontrolierę, apie VVG, apie diktatūrą savivaldybėje ir pan. Siūlau neberinkt esamo mero, nei jis ką žino, nei jis ką padarys

 • Atsakymo negaunam iš p.Valiušio, o mes norim žinoti tiesą kur panaudoti pinigai viešai prašau paskelpti

 • Labai paprastas ir konkretus klausimas: kur panaudoti VVG pinigai? Jūs , matau siūlote tai aptarti asmeniškai? Bet pinigai tai visų, Jūs juos tik administruojate. Kurgi Jūsų partijos viešumas ir skaidrumas???

 • Algis Valiusis.Atskleide pagaliau pletku kilme. Sveiko proto reik turet, kad bo.. pletkais patiket. Tikiu savom akim ir ausim, pvz kandidatu debatuose Kupisky, vienas taip nusipoiste, kad net geda uz ji apeme, nors is vaizdo dar ne diedukas is buroku lauko.

 • Mano seima uz Bardauska,mes uz realiai tinkama rajono vadova. Zmogus turi dora seima, grazias issilavinusias dukras uzaugino, gyvena pirmoje santuokoje. Tai irgi daug pasako apie asmenybe. Del kontrolieres darbo tikiu juo, o ne ja. Miestas mazas ir viskas cia aisku.

  • Dūmų be ugnies nebūna. Tai faktas, o ne tikėjimas. Ir visos tos negeros kalbos ne iš piršto laužtos. O tikėti galite bet kuo, nors ir mero antgamtinėmis galiomis. Tik eismo netrukdykit jei melsitės prieš mero langus.

  • O išgerti ir vairuoti jusu katalikiskom paziurom netrukdo?

   • Padaryti avariją ir gaut teistumą , tikriausiai taip kunigas moko

 • Dar viena netiesa,apie Kupiškio miesto veiklos grupę (VVG),kad meras apie tai nieko nežino ,o kaip gali kitaip būti nes vadovauja konservatorius P.Valiušis dauguma narių konservatoriai viena narė eina ir į tarybą tai trečio amžiaus rektorė tai reikia nežinoti nes ir didelį pinigai gaunami,o projektų jokių nėra nei pasirašyta nei planuojama,o kur tie pinigai kas pateiks duomenis kur jie panaudoti ,todėl ir merdim tik atsirašinėjimas, neigimas kaltų ieškojimas viskam teisybės nerasta.

  • Mieli komentatoriai,prašau, baikit kurti samokslo teorijas apie Kupiškio miesto VVG. Jeigu tikrai kažkam rūpi, pasiskambinkite, susitikime ir pasikalbėkime. Parodysim visus Jus dominančius dokumentus. Neatsistebiu kokią sumaištį galvose sukėlė vienos bo atsiprašau moters pasakyta neapgalvota frazė. Pagarbiai, a.valiušis

   • Rokiškio miesto vietos veiklos grupė (VVG) miesto plėtrai 2018 m pritraukė 860 tūkst. eurų. Ir tai nėra PIRMAS rokiškėnų projektas. Tik tiek. Taškytis įvairiais epitetais taip pat jūsų stilius.Smegenų karštinė nuo rinkimų? Kaip nesuprantate, kad ir po rinkimų reikės gyventi, Kupiškio gatvėmis vaikščioti. Neapgalvotų frazių meras debatų metu į mikrofoną pasakė dar daugiau…

    • Tai va ir norim žinoti ponas Valiuši kiek Kupiškio veiklos grupė miesto plėtrai 2018 m pritraukė pinigų ir kiek kokių projektų nes pinigų skirta apie 500000 eurų tai ką padarėt už juos,aišku be atlygio nedirbote tai kiek išmokėta kiek kitiems darbams liko į susitikimus mes asmeniškai nevaikščiosime galit pasakyti viešai ir epitetais nesisvaikščiokite ir gerai ,kad paklausė viešai ta moteris matyti,kad rūpi Kupiškio ateitis nereikia slėpti ir atsirašinėti,o paskelpikte duomenis viešai, kad nekiltų daugiau klausimų rinkėjams.

 • Priedų ir kitų išmokų reikalo tyrimas prasidėjo dar 2018 pradžioje. Savivaldybės kontrolierė V. Mažeikienė tarnybiniame pranešime rajono merui D. Bardauskui teigia nustačiusi, kad Savivaldybės administracijos direktorius M. Mališauskas grubiai pažeidė Lietuvos Respublikos Valstybės tarnybos įstatymo 15 straipsnio 1 dalies 7 punkto reikalavimus, nes konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinio audito metu Savivaldybės kontrolieriui nepateikė duomenų dėl darbo užmokesčio priemokų ir priedų mokėjimo prie darbo užmokesčio pagal darbuotojų pareigybes ir pavardes. Tokiais savo veiksmais Savivaldybės administracija nuslėpė nuo Savivaldybės kontrolieriaus informaciją ir trukdė kokybiškai pagal nustatytus reikalavimus atlikti audito procedūras, trukdė Savivaldybės kontrolieriui atlikti savo funkcijas, kurios jam yra numatytos pagal Vietos savivaldos įstatymą. Tuomet Bardauskas pradėjo aktyvią teisinę kampaniją prieš kontrolierę. Įvardinkit, mere, kiek buvo išleista mokesčių mokėtojų pinigų teisinėms paslaugoms apmokėti? Ta tema net STT raštu aiškinotės. Savivaldybės koridoriuose kalbama kad net 3 teisininkai jūsų kadencijos metu nešė kudašių lauk….

 • Ką jus čia kalbat nesąmones kur yra pažymėti priedai šiose lentelėse čia tik atlyginimai jokių priedų čia nėra, priedai būna pažymėti atskira eilute mes jų nematom neklaidinkit rinkėjų ir nešmeižkite kontrolierės ne tik reikia į spaudą parašyti,bet jau kokios televizijos laidos ar STT nes nusibodo manipuliacija ir dangstymas neteisėtų veiksmų. Jus galvojat ,kas mes nežinom kad gauna ir įstatymų nežinom jie skiriami ir gaunami mero potvarkiu visos Lietuvos savivaldybių kontrolieriai gali patikrinti kaip naudojami mokesčių mokėtojų pinigai,o Kupiškio ne Kodėl?,kas čia kita respublika kiti įstatymai.

 • TS-LKP + LSDP = KGB

 • Informuoju, kad tėra manipuliuojama sąvokomis „priedai“, „priemokos“, „išmokos“. Nesiimsiu vertinti, kokių tikslų siekiama. Tokius priedus gauna visi valstybės tarnautojai visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo to ar dirba savivaldybėse, ar ministerijose, ar kitur.

  Galiu tik užtikrinti, kad tokie duomenys yra teikiami kasmet, taip pat ir šiemet. Ar tai sutapimas, ar ne, tačiau kaip tyčia prieš rinkimus kontrolierė įsigudrino tokių duomenų negauti, nors bendrauti su buhalterija turėtų būti pakankamai įprasta darbo praktika, kaip ir pasitikslinti, paraginti ir pan., o dabar su vieno žurnalisto pagalba inicijuoja jau nebeskaičiuoju kelintą straipsnį.

  O tikslūs skaičiai yra tokie – 2017 metais priemokų ir priedų suma darbuotojams sudarė 191,6 tūkst. eurų, tai yra sumažėjo ~20 proc., lyginant su 2016 m. Ši suma – 191,6 tūkst. eurų susideda iš: Valstybės tarnybos įstatyme numatytų priedų už stažą (41 tūkst.), priedų už kvalifikacinę klasę (32,6 tūkst.), priemokų už papildomų užduočių atlikimą (24,9 tūkst.), priemokų už pavadavimą (22 tūkst.), priemokų už papildomą krūvį (50,9 tūkst.) ir kt.

  Lietuvos laisvosios rinkos institutas, vertindamas savivaldybes ir nustatydamas jų indeksus už 2017 metus, visus Kupiškio rajono savivaldybės administracijos rodiklius įvertino gerai, įskaitant ir tai, kad administracijos išlaikymui tenka nedidelė biudžeto dalis.

  Bendri duomenys apie darbo užmokestį yra skelbiami čia: http://www.kupiskis.lt/lt/administracine-informacija/darbo-uzmokestis.html. Mero potvarkius, tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus peržiūri Vyriausybės atstovas, savivaldybės veiklą prižiūri ir valstybės kontrolė. Užtikrinu, kad veikla yra vykdoma skaidriai.

  • Kaip dalykiškai kažkas atrašė, taip gražiai ir biurokratiškai. Na, bet ko norėt, biurokratas ir rašė. Panevėžio rytas prieš gerą mėnesį rašė, kad ale buhalterė kalta, jog nėra pateikti kontrolierei duomenys apie priedus. Praėjo mėnesis, bet duomenų nesugebėjo savivaldybės buhalterija pateikt. Ir vėl tikriausiai buhalterei reiks suraityt papeikimą. Dar kontrolierės darbas įvertintas neigiamai, gal papeikimą išeis skirt, vienu šūviu savivaldybės galvos galbūt atleis ir vargšę buhalterę ir tikriausiai kontrolierę. Kaip ten sako liaudies išmintis: Boba iš ratų, ratams lengviau. Važiuoja mero ratai: kas į ratus, kas iš ratų, o kas ir po ratais…

  • Dar būtų gera žinoti, kas gi yra tas „žinantis“? Kam čia slapstytis po pseudonomais

 • Aūūūūūū,
  MERE, TAI AR NEATSAKYSIT DĖL KONTROLIERĖS MAŽEIKIENĖS? MATOM KOMENTARUS SKAITOT, GAL VIENĄ KART IR VISIEMS LAIKAMS PAAIŠKINTUMĖT KO TAIP SLEPIAT PRIEDUS? KOKS JŪSŲ PRIEDAS PRIE 2600 Eur ALGOS? KAM DAR KLIUVO? IR UŽ KĄ? KUR DINGOT, JAU GAL NEATSAKINĖSIT, KAI KLAUSIMAS NEPATOGUS.
  MERE, REIK ATSAKYMO

  • Dar noreciau zinoti, kodel taip „uzsisedo“ ant kontrolieres. Kaip turi blogai dirbti pareigunas, kad darba ivertinti neigiamai? Ir ypac pasitaikyk tu man taip, kad sutapo toks ivertinimas su kontrolieres paviesinta informacijos nepateikimo jai problema! O kitus tris metus irgi taip blogai dirbo, bet kodel tada neivertinta neigiamai?
   Man tai persasi isvada, kad cia kerstas. Tuo labiau ,kad girdisi kalbu, jog ju nemeile nuo pensiono laiku….cha. tada gan aiskus ir tikslas. Belieka kontrolierei palinketi sveikatos…o as aisku noreciau zinoti tiesa.

Rekomenduojami video