2024/07/14

 

KANDIDATŲ Į MERUS DEBATAI

Kai renkamės telefoną, keliame jam aukštus reikalavimus. Norime, kad turėtų pakankamai atminties, talpų akumuliatorių, spartų procesorių, o pagamintas būtų patikimo prekės ženklo.

O kaip renkiesi savo kandidatą?

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ jau penktus metus kviečia žmones susipažinti su kandidatais, užduoti jiems savo klausimus ir tiesiogiai išgirsti atsakymus.

Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams kviečiame iš arčiau susipažinti su kandidatais į merus Kupiškio rajono savivaldybėje.

Ateik į Kupiškio rajono savivaldybės kandidatų į merus debatus!  Debatai vyks vasario 18 dieną, 18 valandą, Kupiškio kultūros centre.

Dalyvaus visi kandidatai į merus:

Dainius Bardauskas, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai,
Augenijus Cesevičius, Lietuvos socialdemokratų partija,
Povilas Gurklys, Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Kupiškio kraštą“,
Aurimas Martinka, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“,
Vidmantas Paliulis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Kandidatams nuo konkrečių ir tiesių  atsakymų išsisukti neleis moderatorė Jurgita Čeponytė.

Renginio partneris – laikraštis „Kupiškėnų mintys“

Viskas, kad kovo 3 d. sakytum #ŽinauKąRenku

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • P.Gurklys savoje imoneje, t.y. savo kieme jokiu aukstu pasiekimu neparodo,vien del minimaliu algu kazkaip butu nepatogu ir sarmata siulytis vadovauti rajonui. Kai parodys klase kaip verslininkas tada ir balsuosim.

  • Drąsus komentuoti, sukurk savo verslą ir išlaikyk nors metus nebankrutavęs, mes ir už Tave pabalsuosim. Ir dar algas geras mokėk net ir tiems kurie tingi dirbti.

  • Tai moka vokelyje,kur tu rasi statybininką kad dirbtų už minimumą?

 • Ka gali padaryti vienas meras be komandos?Nieko.Jei visi sedes rankas sudeje ir lauks mero nurodymu.Ir as vakar buvau debatuose.Meras issake savo nuomone visais klausimais kaip ir kiti kandidatai.Keistai pasirode P.Gurklio pasakymas ;ateina is buvusios darbo birzos, siustas zmogus ir sako, pasirasyk ,kad as netinku darbui.Nepasirasykit, tegu eina dirbti,sumazes bedarbiu,islaikytiniu.Mokekit dirbantiems normalius atlyginimus ir neprasys pasirasyti,kad nenori dirbti.Kiti komentatoriai irgi tiesa pasake.

 • Ar kas žiūrėjo delfi debatus? Treji jie buvo, štai jų nuoroda, kai Aleksandravičius pasakė, kad su dabartine valdžia Kupiškis yra „RUROJ“, t.y. subinėj kitaip

  https://www.delfi.lt/video/laidos/rinkimu-diskusijos/kupiskio-rajono-savivaldybes-tarybos-rinkimai-savivaldybes-tarybos-nariu-rinkimai-i-dalis.d?id=80374295

  Aš ne už Aleksandravičių, bet drįsčiau su juo sutikti, lyginant su aplinkiniais rajonais:
  1. Ligoninės jau kaip ir nebeturim, jei išrinksim dabartinį merą
  2. Darželiuose vietų su žiburiu nerasi
  3. Bedarbių (dirbančių ir nedirbančių) apie 1300, nei daug, nei mažai
  4. Butų išsinuomot nėra, gyvenk nors po tiltu
  5. Darbo vietų nėra
  Tai argi mes ne Ruroj???

  • Tikra tiesa 100%

  • O tai meras kaltas kad nėra butų išsinuomuoti??? Na jis turėtų gal pats asmeniškai jums išnuomuoti , nes pats nesugebate…
   Kaltas Kad darbo vietų nėra?? gal yra, tik dirbančių neatsiranda.. O jei algos netenkina tai gal kurkit verslą patys ir darbo vietas ir nereiks dejuot…
   Ligoninė yra ir bus.. taip kad nepezėkit nesąmonių
   Bedarbių 1300, o kiek iš jų tokių kurie nenori dirbt o tik gaut pašalpas??? irgi matyt meras kaltas kad veltėdžiai nenori dirbt??
   Atsipeikėkit

   • Atsakymas Antanui:
    Rokiškis per VVG daugiabutį statys. Tai ko Rokiškis gali, o Kupiškis negali
    Dėl darbo vietų sakot? KALTAS, KALTAS, KALTAS – Alytui, Akmenėj ir pan. investicijos ateina, o Kupiškin kažkodėl neateina. Gal mažiau reikia pūstis, smulkmenom užsiimt, tada liks laiko investicijom užsiimt. Gerb. Antanai, meras juk algą (bent viešai deklaruoja 2600 Eur) gauna ne už tai, kad intrigom užsiimtų, o rimtai dirbtų tai, ką prieš tapdamas meru žadėjo. Dabar jau nebe taip lengvai žada
    Dirbančių neatsiranda??? Tai kas tada tie 1300 žmogeliukai? Statulos darbo biržoj. Nenori dirbt, lauk iš darbo biržos. Antanai, atlikit tyrimą, paimkit bedarbių sąrašą ir paskambinęs pasiūlykite darbą, tada pamatysit kiek ten tokių, kurie chaltūrina, kurie nori dirbt. Tai tegu skaičiai realią situaciją atitinka. Ir toks vaizdas, kad meras nieko negali, TAI KAM MUMS TOKS MERAS??? KAM???
    Kokia ligoninė, gi debatuos sakė: reanimacija, vaikų skyrius – nepelningi, reik atsisakyt. Tai kas liks? Slaugos skyrius, galim padaryt per visus 5 aukštus, tai nors didelius senelių namus turėsim.
    ANTANAI, MANO NUOMONE, MERAS NET PER DAUG GAUNA, NIEKO NEPADARYTA, ATSAKOMYBĘ REIKIA PRISIIMT, EINA VĖL Į RINKIMUS, TIK ŠĮ KART ATSARGIAU ŽADA. DAINIUS, KUPIŠKĮ ĮSIVAIZDUOJA PANEVĖŽIO MIEGAMUOJU RAJONU.
    Atsipeikėjau ir tikra „RURA“

    • jei aiskinate , tai turbūt žinote kad VVG nepavaldus merui (vakar berods debatuose tas buvo paminėta), taip kad pats išsiaiškinkit kaip yra iš tikrųjų, o paskui rėkit.
     Prieš dabartinę valdžią buvusi valdžia išvijo investicijas ( pvz Devold) išėjimo procesas jau buvo prasidėjęs kai atėjo dabartinis meras.. (debatuose buvo apie tai irgi buvo diskutuota). Kupiškis Jums ne Vilnius , čia gamyklų ir fabrikų nepristatysi, nes nebus kas dirba, taip kad žiūrėkit realistiškai o ne iš fantastikos srities. O smulkusis verslas po truputį kuriasi ir yra tam isteigtas net paramos fondas tegu pradžiai nors ir nedidelis) ir vėl apie tai buvo minėta debatuose.
     Niekas nedraudžia ir Jums kandidatuoti į merus ir gauti 2600 eurų algos. Net neabejojų kad nesugebėtumėmt net pusės tiek nuveikt ir už didesnius pinigus. Gera kitus kritikuot iš tolo ir rėkaut apie tai ko nesupranti.
     Apie tuos 1300. Ne visi yra nenorintys dirbti. taip yra ir norinčių, bet nera kur dirbti. Bet daugybė ir tokių kurie veltėdžiauja.. Lietuvos mastu irgi yra bedarbių, tad kupiškio rajonas neišimtis. Ir bedarbystės joks meras( valstietis, konservartorisu ar socialdemokratas) nesumažins iki 0 (nebent būtų dievas )…
     Ligoninės reforma sugalvojo ne meras , o valstybiniu mastu tai vyksta.. taip kad nežinau ką jūs girdėjot.
     Dėl „RUROS“ – KIEKVIENAS TURIM PASIRINKIMĄ KUR GYVENTI. Man patinka čia gyventi, o jums pagal jūsų parašymą manau niekur nebūtų gerai.

     • Antanai, bet ar Jūs pasitikrinat, ką rašot, ar rašot, kad rašyt? VVG yra asociacija, ir Kupiškio savivaldybė viena iš narių. Kaip Rokiškio savivaldybė stato, taip ir mes galim. Tik noro reikia, reikia tuo užsiimt. Bet mero užsiėmimai kiti ir visi puikiai žino kokie.
      Kituose rajonuose ir fabrikus pastato, ir investicijas pritraukia, bet apie ką čia su Jum diskutuot. Žinot kaip sako: KAI YRA NORAS – YRA TŪKSTANČIAI GALIMYBIŲ, KAI NĖRA NORO – YRA TŪKSTANČIAI PRIEŽASČIŲ

 • Jau tikrai atsibodo šito mero girimas visiem dedami rožiniai akiniai kaip ir mes nematom,bet yra vienas bet,reikia pažiūrėti į žmogaus bendravimo faktorius,didžiulis susireikšminimas,arogancija neapsakomas pyktis visi blogi tik jis vienas ne na dar kai kurie konservatoriai kurie lojalus jam.Šios dienos Panevėžio kraštas vėl didžiulis straipsnis kaip reikia atsikratyti kontrolieria nes ji pareikalavo priedų prie atlyginimo duomenų kam buvo išmokėta ,bet jau ko ne puse metų vis dar nepateikiami,nes matyti aiškiai ,kad yra kas slėpti ir nebuvo teisėtai išmokėta,o tik švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai,bet ne geriau kontrolierę šmeišti išgalvoti visokių dalykų,kad būtų galima menkint žmogų,nesikalbėti su žurnalistais tai čia kas ne arogancija čia taip tinka būnat savivaldybės vadovu,kur liaupsinimai tai gerai atsakau ir į visus komentarus na ,kad koncertas geras ir dar pažadėti geresni.Bet šitie girentieji nemato jeigu jie taip bendrauja tai ir kiti turi taip bendrauti kitokia nuomonė nepriimtina

 • Meskit akmenį tas kuris esat be nuodėmės!!! tokių nėra nei vieno… taip kad baikit drabstytis purvais ir eikit darbų dirbti. Kiekvienas gyventojas turi tokias pat teises varžytis dėl mero posto ir daryti gerus darbus jei jau kuris iš jūsų geriausiai žinote ką reikia daryti, kad išspręsti visas problemas. Dabartinis meras bent jau stengiasi dėl Kupiškio rajono ir yra reiklus bei griežtas sau bei kitiems kas labai gerai. Bet aišku gi ne visiems tas patinka. ir gal geriau turėti arogantišką ir griežta mera nei nieko nenutuokiantį ir „minkštą“ (kuriam kiekvienas gali nurodinėti ka reikia daryti)!!!

 • EGLUTĖ 😀

  • Tik už ją ! ir Vidmanto komanda! Paprastų žmonių! be arogansijos!Vakar buvo šlykštu ir klausyti debatus.

   • Taip tikrai dėl eglutės ir vidmuko buvo šlykštu! Jokio protelio į debatus neatsinešė, nors būtų ką išmokę.. O dabar tik eglutė dadejo kad marių terasa galėjo būti šalia baseino, bet gaila bus prie ligoninės. Ai dar pati nosį uzkelus vaikšto, nemato žmonių, bet matai su ja nesisveikina.. Šitą būtinai per debatus reikėjo pasakyti Eglutei. TIK NE UŽ VAIKŲ DARŽELĮ.

 • Buvau vakar debatuose, bet turiu pasakyt nevykę jie buvo… kiek kas norėjo tiek ir kalbėjo. Prisipažinsiu praeitais rinkimais balsavau už dabartinį merą, bet šiais metais šią KLAIDĄ ištaisysiu. Pasikėlęs, pasipūtęs, nesiskaitantis, visažinis ir be komandas, visi suskaldyti, beskundžiantys vienas kitą ir bijantys – toks tas meras. Ir mat tėvai turi vaikus vežioti į burelius, kituose miestuose yra popamokinė veikla, kai mokinys padaro pamokas, lanko būrelius, o pas mus šis klausimas nepaspręstas, nes meras laksto po įstaigas ir intrigom užsiima, nebelieka laiko rimtiems darbams. E. Cesevičius – nėra apie ką kalbėt, slėptis po pernykščiais lapais. P. Gurklys – man patinka komitetas ir jo nariai, jauni žmonės, jų idėjos programoje nestandartinės. Ne tiek svarbu kandidatas į merus, o komanda. Pats vienas juk nieko nepadarysi. A. Martinka – beveik 4 metus prabuvo vas vas su Bardausku, dabar deda vienas ant kito. Jei toks jau garbingas, reikėjo po pusmečio atsistot ir pasakyt, Bardauskai, man su tavim nepakeliui, nes tu toks ar anoks. Bet viskas buvo liuks iki naujų rinkimų. Kaip jie ką suvienys, jei pjaunasi tarpusavyje. V. Paliulis – tik tiek, kad valstiečiai valdžioje, bet šiaip žmogus be idėjų, tiesiog atstovaujantis partijai. Ačiū už galimybę pasisakyt, tokia vat mano nuomonė

 • Ką tik radau informacija, baudžiama byla Bardausku nutraukta pritrūkus irodimu tada jisai dirbo pensionato vadovu

 • Pažvelgus į sąrašus juose yra 65% žmonių kuryje yra pakeitė po dvi ir daugiau partijų Martyna buvo tik sodemams, Puise tik darbo partijoje, Andriejauskas darbo partijoje perbėgo pas Socdemu ir gavo partijos pirmininko ranga. Mūsų merui dabartinį į ui dirbant pensionato vadovų lig tai iškelta baudžiama byla kuo jinai baigėsi nežinau pasitvirtinus tai ar ne merė pasakykite

 • Kas liečia dabartinio mero arogancijos,jūs ją galit isvaryti,balsuokite už dabartini merą o i taryba kuo mažiau koncervatoriu teks jam nusileisti ant žemės ir išmokti tartis tada…

 • Baisiausia ir šlykščiausia yra žmonės keičiantys partijas, komitetus. Nieko švento, kad tik atsidurtų sąrašuose ir aklai reklamuotis, mulkinti žmones kokie mes geri. Kiek tokių yra galima net kelis pavardinti. Ir pakeite ne viena partiją: Andrijauskas, Puišė, Martinka ir taip toliau. Galima vardint ilgai ir nuobodžiai.

 • Zmones, kurie tikrai myli Kupiski, kurie tikrai nori musu miestui geroves ir mokantys realiai lyginti koks buvo Kupiskis ir koks dabar jis kuriamas, be abejoniu balsuos uz Dainiu Bardauska. Pats budamas darbstus ir atsakingas skatino ir kitus dirbti, veikti, daryti. Gal ne visiems patiko, bet be darbo nieko nesukuriama.

 • Ką besakytumėte – per debatus geriausiai pasirodė A. Martinka . Dabartinis meras per daug susireikšminęs 😉

 • Mieli rinkėjai,
  Jūs esate protingi ir net išmintingi…Ar tikrai matote labiau vertą merą nei dabartinis?Pagalvokite dar kartą…Nematote darbų?Kažkokia sankryža jums svarbiau nei miesto aikštė, autobusų stotis,biblioteka ir t.t.?Na, pagalvokite dar kartą,kad smulkmenos neužgožtų svarbiausių darbų visų mūsų labui…Autokratija pabodo?Jei sprendimai priimami ryžtingai ir neįsiveliant į nesibaigiantį svarstymą ir aptarinėjimą ir nuolatinę nuomonių kaitą,vadinasi autokratija?Nemanau…Stabdo visus kandidatus…kaip? Kaip juos galima sustabdyti?
  Galvokime savo nuosava galva ir priimkime sprendimus -darbų tęstinumui ir krašto gerovei reikalingus sprendimus.

  • Norėtume sužinoti, kodėl susitikime su merais nebuvo perskaityti visi rinkėjų užduoti raštu klausimai.Mes juk norime sužinoti merų nuomonę kaip gyvensime toliau,bet to neišgirdome.Neaišku kurie klausimai patiko,o kurie ne.

 • Už tokią Kupiškio socialdemokratų grupę, kokie jie belikę, balsuoti taip pat vargu ar verta. Nuteikė prastai, o gaila, kad socialdemokratų vardas tiek bevertas

  • O tai kad tokia pat grupė buvo ir praeituose rinkimuose, tik nėra dviejų – labai no0rėjusio tapti meru ir jo adjutanto.

   • Pritariu. Visada norėjosi tikėti socialdemokratais, yra Lietuvoje ir Vilniuje stiprių komandų, bet Kupiškyje dirbama asmeninių, ne socialdemokratinių vertybių principais. Po šios kadencijos pasitikėjimas apskritai krito. Taisysiu savo pasitikėjimo klaidą, net jei tai vienas teprarastas balsas bus.

 • Angazuoti debatai su vieno asmens monologu. Meras savo arogancijos neistenge nuslept. Jei toks kristolas ir stengiasi, kada bus paskelbti priedai, islaidos teisininku firmoms, pasivazinejimai i uzsieni. Kur ta jo komanda?? Delfio debatuose maciau siandien viena nari…. Baisu. Kaip pasake partietis: jei yra problema, keisk poziuri i problema…

 • Gal ir nieko neturėčiau prieš dabartinį merą, bet toks pinigų švaistymas (o gal plovimas ?)kaip interaktyvioji sankryža, video kameros po visą miestą, brangiausia Kalėdų eglė miesto centre ar panašiai, kelia kai kurių abejonių ar tai tiktai yra miestui būtiniausi dalykai ?

  • Kas su interaktyviąja sankriza? Ji yra? Nėra, nes vykdytojas neatliko darbų ir buvo nutraukta sutartis. Išvaistyta? 0 Eur. Pamastymui

   • Ką jus čia kalbat,kad pinigų išvaistyta nulis ir spaudoj buvo paskelbta didžiulė pinigų suma išleista
    bet rezultas tai tikrai nulis

    • Rugsėjo 18-oji buvo paskutinis terminas kauniečių firmai nusiardyti Kupiškio Gedimino, Taikos ir Jaunimo gatvių sankryžoje pastatytus įrenginius, matuojančius greitį.

     Rangovai vilkino darbus ir nesukūrė interaktyvios sankryžos – nepasiėmė Savivaldybės planuotų sumokėti 30 tūkst. eurų.

     – Rangovui, net supaprastintų dalykų nesugebėjusiam padaryti, nesumokėjome nė euro, – temainfo.lt sakė Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas.

     Tikėtina, kad ši – viena judriausių Kupiškio sankryžų – tokia neliks, bus modernizuota.

 • as manau,kad geriausias meras bus tas kuri mes patys isrinksime Aisku jai eisime balsuot….

  • Jūsų tiesa 100% tik nepatingėkim ateiti balsuoti

 • Kartu su Bardausko komanda kupiskenai tikrai pasieks daugiau, nes jis jau turi 4 metu patirti mero pareigose, o dirbdamas ankstesniame darbe pensionato direktoriumi, sia istaiga padare pavyzdine visoje Lietuvoje. Pavykit jeigu galit.

  • Nu taip jis gali pasiekti nes dirba meru,sustabdo visus kitus kandidatus-kvailiukai jums dar nepabodo autokratija?

 • Geriausiai kandidatus pazista buvusios zmonos ir ju imoniu darbuotojai, gaunantys minimalia alga. Nereikia jokiu debatu ir aiskiau nebuna.

  • Dar galima paklausti darbuotojų, ar jiems užrašo visas išdirbtas valandas. Kaip aprūpina apsaugos priemonėmis. Ir kitų dalykų, kurie parodo tikrą rūpestį visuomene 😀 😀 😀

Rekomenduojami video