2023/02/08

 

BAIGIA IŠSIVAIKŠČIOTI DARBO PARTIJOS RAJONO SKYRIUS

Darbo partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Virginijus Andrijauskas palieka šį postą ir ketina pereiti į socialdemokratų partiją. Banguolės Aleknienės- Andrijauskės nuotrauka

Darbo partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Virginijus Andrijauskas palieka šį postą ir ketina pereiti į socialdemokratų partiją.
Banguolės Aleknienės- Andrijauskės nuotrauka

Prasideda naujas aktyvios politinės veiklos sezonas. Laukia prezidento, Europos Parlamento, savivaldybių tarybų bei merų rinkimų maratonas. Partijos telkia bendraminčių pajėgas, stiprina savo pozicijas, kad tik kuo geriau pasirodytų rinkėjų akyse. Ne visoms partijoms šis laikotarpis bus rožėmis klotas. Tokių ženklų yra ir Kupiškyje – čia byra Darbo partijos skyrius. Šios partijos nariams draugišką ranką tiesia rajono socialdemokratai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Sugrįžęs partijos įkūrėjas nuvylė

„Skyrius lieka. Tik daug žmonių iš jo išeina“, – sklandančių gandų apie Darbo partijos Kupiškio skyrių ištikusią krizę nepaneigė šio skyriaus pirmininkas Virginijus Andrijauskas. Jis sakė šią savaitę irgi ketinąs palikti Darbo partiją ir skyriaus pirmininko postą. Viskas pasikeitė per pastaruosius penkis mėnesius.

Dar šių metų pavasarį „Kupiškėnų minčių“ kalbintas V. Andrijauskas teigė, kad bruzdesio skyriaus viduje tarp bendrapartiečių nėra.

„Balandžio 15 dieną vyks Darbo partijos suvažiavimas ir bus renkamas pirmininkas. Pažiūrėsime, kokių idėjų ir planų pasiūlys mūsų buvęs ir būsimas vadas (turėtas omenyje Viktoras Uspaskichas – aut. past.). Jei kažką įdomaus pasiūlys, tuomet bus įdomu. Jei ne, kiekvienas bendrapartietis galės nuspręsti pagal save“, – tuo metu kalbintas apie Darbo partijos skyriaus likimą dėstė savo nuomonę šio skyriaus pirmininkas.

Akivaizdu, kad vėl prie Darbo partijos vairo stojęs jos įkūrėjas ir vedlys V. Uspaskichas nebe toks charizmatiškas ir įtaigus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Netiesa(prelegentai),kad du kartus teistas už kyšininkavimą?
  Nepasimokė po pirmo teistumo tai gal bus trečias,Cesevičius jį
  ruošia į vicemerus pagundų daug.

  • Kodėl blogas dabartinis vicemeras? Jį Cesevičius irgi paruošė. Turim ir neatsidžiaugiam Kitas irgi bus toks pat?

 • Netiesa ką gerbiami prelegentai sakote.Apžvelgus artimą aplinką šis ponas nėra pats nuodėmingiausias. O ir teistumus turi daug auķščiau sėdintys ponai. Taip kad nieko naujo.

  • Nusikalstama veika veikai nelygu! Pastarasis už sukčiavimą ar kyšį, kažkas panašaus. O kaip sakoma, vieną kartą apgavus, antro nebebūna.Taip ir su pasitikėjimu. Vadinasi, nėra labai jau patikimas…čia aš švelniai.

 • Nebejuokinkit su tokiais lyderiais.

  • Vat būtent!

 • Jo,lyderis su dviem teistumais,tokie savivaldybėse reikalingiausi.

 • O taip. Juokaujate gal. Būtų lyderis, nesubyrėtų buvusios partijos skyrius. Tiesiog, tikriausiai, labai norisi prie valdžios. Tuomet nebaisu su niekuo obuoliauti….

 • Šis žmogus turi perspektyvų tapti tikru partijos lyderiu. Šiai dienai ten tokio nėra.Ir nebuvo, bent paskutiniu metu.Vien arogancijų makalynė.

 • Darbo partija-senai mirus partija.

  • Kitos, manau,taip pat.

Rekomenduojami video