2023/11/28

 

KULTŪROS CENTRO LANKYTOJAMS – DAUGIAU PRIVILEGIJŲ

Kultūros centro organizuojami renginiai visuomet sulaukia išskirtinio vietos gyventojų dėmesio. Nuo kitų metų lankytojai, turintys teisę gauti nuolaidą, ja galės pasinaudoti ne du, o tris kartus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kultūros centro organizuojami renginiai visuomet sulaukia išskirtinio vietos gyventojų dėmesio. Nuo kitų metų lankytojai, turintys teisę gauti nuolaidą, ja galės pasinaudoti ne du, o tris kartus.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Gegužės 24 dieną vykusiame rajono Tarybos posėdyje priimtas sprendimas, kuriuo remiantis Kupiškio kultūros centras gavo teisę taikyti didesnę nuolaidų sistemą platinant bilietus į savo organizuojamus renginius. Ar tai į kultūrinius renginius pritrauks daugiau žiūrovų, parodys ateitis.

Audinga SATKŪNAITĖ

Vietoj dviejų renginių – trys

Tarybos posėdyje klausimą dėl Kultūros centro teikiamų mokamų paslaugų įkainių pristačiusi Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė pažymėjo, kad pastarųjų pokyčių imtasi Tarybos nario Valentino Beinorio iniciatyva.

Nuo 2019 metų sausio 1 dienos 50 proc. bilieto kainos nuolaida tam pačiam asmeniui per metus bus taikoma ne dviem, o trims renginiams, kurių organizatorius yra Kultūros centras. Tokia nuolaida, kaip ir anksčiau, galės pasinaudoti neįgalieji, pensinio amžiaus asmenys, pateikę pažymėjimą, taip pat daugiavaikės šeimos, šeimynos, globėjai ir jų globotiniai, turintys tą patvirtinančius dokumentus.

Viena patvirtintų naujovių, kuri įsigaliojo nuo Tarybos sprendimo priėmimo dienos, kad į Kultūros centro organizuojamus mokamus renginius ne vaikams, vykstančius Kultūros centre, su suaugusiaisiais atvykę vaikai iki 10 metų, neskiriant jiems atskiros sėdėjimo vietos, bus įleidžiami nemokamai. Vaikai iki minėto amžiaus nemokamai galės patekti ir į Kultūros centro organizuojamus mokamus renginius, vykstančius lauke.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • O taip. Vargstančiam ir mažėjančiam Kupiškiui svarbu blizgučiai, prabangūs spektaklio rūbai. Ir didmiesčių kainos!

  • Gal ne privilegijų reikia, o pirmiausia elementarios pagarbos. Išreklamuotasis spektaklis ,,Barbora“ vėlavo daugiau kaip 40 minučių, visi susėdę laukė, tai kad nors kas būtų atsiprašę žiūrovų. O ir pats spektaklis – daugelis nieko negirdėjo, nes ,,aktoriai“ bambėjo panosėje.

Rekomenduojami video