2023/12/06

 

NAUJA FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJA

Nuo lapkričio pradžios Kupiškio ligoninės fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriuje dirba nauja gydytoja Vaiva Zadorožnaitė-Vaičienė. Tai pirma jaunos specialistės darbovietė. Iš Rokiškio į Kupiškį dirbti važinėjanti medikė džiaugiasi, kad ligoninėje sudarytos puikios sąlygos suteikti pacientams reikalingą pagalbą.

Jurga BANIONIENĖ

Pacientai – patys įvairiausi

„Dirbu visą darbo dieną. Priimu ligonius, kuriuos siunčia konsultacinės poliklinikos gydytojai konsultantai. Mano pacientai – įvairūs, nes fizinės medicinos ir reabilitacijos sritis labai plati, savo pacientus mums siunčia įvairiausi specialistai“, – pasakojo V. Zadorožnaitė-Vaičienė.

Daugiausia sulaukiama žmonių, kurie skundžiasi nugaros, juosmens, kaklo, sąnarių, raumenų skausmais, judėjimo sutrikimais. Ateina ir pacientai, kuriuos atsiunčia otorinolaringologas – LOR (ausų, nosies, gerklės) specialistas, gydomi sergantys kvėpavimo, tam tikromis odos ligomis, taip pat suaugusieji, vaikai po įvairių traumų.

„Žmonės į mus kreipiasi su siuntimais – šeimos gydytojo arba konkretaus specialisto. Dažniausi mūsų kolegos yra neurologai ir ortopedai traumatologai, o vadinamieji neurologiniai ir traumatologiniai ligoniai – pagrindiniai pacientai. Tai vienos dažniausių žmonių bėdų, antra, mes jiems realiausiai galime padėti, nes turimos priemonės gana veiksmingos. Žmonėms, varginamiems skausminio sindromo, ne visada medikamentinis gydymas vaistais būna veiksmingas. Manyčiau, viena priežasčių yra tokia, kad ne visada skausmas kyla dėl tų priežasčių, apie kurias galvoja kitų sričių gydytojai. Mes daug dirbame su trigeriniais taškais. Tai tokie taškai raumenyje arba raumens plotas, kuris dėl ilgo pertempimo spazmuojamas ir kelia skausmus, nemalonius jutimus“, – pasakojo fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • aciu gydytojai Odinienei pasakykite kad dirba, pas ja ir kaimyniniu rajonu gyventojai lankosi. nepatinka neikite, ieskokite pagalbos kitur.

  • NENUSIPAISTYKIT APIE SENUS GYDYTOJUS.JEIGU KAPOČIUS NEBEDIRBS,REANIMACIJA TAPS PAGRABINIU SKYRIUM.NIEKAS NEMOKA TAIP ŽMONIŲ Į ŠITĄ PASAULĮ SUGRAŽINT,KAIP PONAS VINCAS TAI PADARO.

  • Labai linkime sekmes naujai gydytojai.

  • gerai kad jauneja kolektyvas, bet ne nuo to galo, kodel p. Odiniene sedi pas ją nieks nenori gydytis, arba Kapočius, ar jie nepakeičiami? Liutkus visai normalus gydytojas, jam persunku tiek darbu,labai liuks žmogelis buvo.

  • o kur Liutkus?

Rekomenduojami video