2024/04/22

 

KELIO REMONTAS – VAIRUOTOJŲ KANTRYBĖS IŠBANDYMAS

Vairuotojams reikės apsišarvuoti kantrybe, nes kelio remonto darbai, kuriuos atlieka bendrovė „Panevėžio keliai“, žada trukti iki birželio mėnesio. Darbams ir jų terminams koją gali pakišti oro sąlygos. Rasos Čepaitės nuotrauka

Vairuotojams reikės apsišarvuoti kantrybe, nes kelio remonto darbai, kuriuos atlieka bendrovė „Panevėžio keliai“, žada trukti iki birželio mėnesio. Darbams ir jų terminams koją gali pakišti oro sąlygos.
Rasos Čepaitės nuotrauka

Remonto darbai kelio Kupiškis–Panevėžys atkarpoje tęsiasi vos porą mėnesių, tačiau vairuotojų kantrybės taurė senka. Daug nepasitenkinimo sukelia net keturi rekonstruojamoje atkarpoje stovintys šviesoforai, kurie ypač stabdo važiavimo greitį. Jiems įveikti prireikia beveik pusvalandžio, o jei tą dieną šypsosi sėkmė – dvidešimties minučių. Kai kurie vairuotojai abejoja, ar iš tiesų toks skaičius šviesoforų yra būtinas.

Audinga SATKŪNAITĖ

Užmojai dideli, pabaiga toli

Kelio Nr. 122 Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys 64,00–71,85 km rekonstravimo darbai pradėti rugsėjo 6 dieną, o planuojami baigti tik 2018 metų birželį. Nors rekonstruojama atkarpa yra beveik aštuoni kilometrai, bet tai gerokai apsunkina gyvenimą žmonių, turinčių kiekvieną dieną pasiekti Kupiškio miestą.

Darbus atliekančios bendrovės „Panevėžio keliai“ atstovė ryšiams su visuomene Rasa Čepienė tvirtino, kad darbai dėl blogų oro sąlygų truputį atsilieka nuo grafiko, todėl gali būti, kad jų pabaiga vėluos.

Plačiau skaitykite  „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Orai trukdo? kiek vaziuoju visi sustoje prie traktoriu ruko, kalbasi… sviesoforai nesustyguoti, absurdas. Remontas gerai, bet tai kodel aplinkeliai nenurodyti kur yra, jokiu apylankos zenklu,o tie kuriais galima butu vykti, galima dantis issidauzyti, nenugreideriuoti, neparuosti vaziavimui, kaip kokioj afrikos genti, nebutu Kupiskis, vis kaip ne visur

  • Galima būtų aplenkti šviesoforus važiuojant pro Paulianką, Palėvenę senu žvyrkeliu. Ten gi ir žmonių gyvenama, ir susisiekimas reikalingas. Ir turistus gražu būtų pravežti gražiu Lėvens slėniu. Tačiau rajono valdžia šio resurso nepanaudoja niekam, tuo pačiu palikdama ir vietos gyventojus niurkyti neprižiūrimo kelio duobes. Visi svaigstame apie turistus, čia vežančius pinigus. Tačiau savo asmeninių ambicijų toliau nematome. Tarybos nariai gauna pinigus deputatinei veiklai. Gal vertėtų pasidaryti voyažus ne vien didžiaisiais keliais, o ir tais, kuriais važinėja mažų gyvenviečių, vienkiemių žmonės. Ar prisiminsite juos tik prieš rinkimus? O po to- pamiršite.

  • ne mes pirmi,ne mes paskutiniai,visoj Lietuvoj vyksta kelio remontai ir niekur nesidėsi.

  • O gal uztektu vieno sviesoforo? Bet kokiu atveju,tragedija…

Rekomenduojami video