2023/02/03

 

TARP LIUDYTOJŲ – KALTINAMOJO Z. ALEKSANDRAVIČIAUS ATŽALOS

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys, atstovaujantis Visuomeniniam komitetui „Kupiškio kraštą keiskime kartu“ beveik penkias valandas trukusiame antrame teismo posėdyje kiek nuobodžiavo ir įdomesnių dalykų rado mobiliajame telefone. Tik teisėjui sudrausminus kaltinamąjį, telefono aparatą vyras padėjo į šalį. Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Kupiškio rajono apylinkės teisme toliau tęsiamas baudžiamosios bylos, kur Kupiškio rajono tarybos narys Zigmantas Aleksandravičius yra kaltinamas kyšio priėmimu, nagrinėjimas.

Į salę prieš antrą teismo posėdį prasibrauti buvo sunkoka, nes prie durų buvo išsirikiavęs aštuonių bylos liudytojų desantas. Trečiadienį vykusiame teismo posėdyje nedalyvavo vienas iš liudytojų, tačiau teisminių sankcijų prieš jį nebus imtasi ir į teismą vyras bus pakviestas pakartotinai.

Audinga SATKŪNAITĖ

Daug ko nežinojo

Antrame teismo posėdyje kaltinamasis Z. Aleksandravičius ir toliau laikėsi pažado duoti parodymus po liudytojų apklausų, kurias išklausė trečiadienį be didelių emocijų. Jo nusiteikimas beveik niekuo nesiskyrė nuo buvusio per pirmą posėdį. Ūkininkas tik pasinaudojo galimybe užduoti keletą klausimų Noriūnuose veikiančios bendrovės „Nodama“ darbuotojams, kurių dauguma darbovietę tikino palikę, išskyrus parodymus davusią melioracijos įmonės buhalterę. Beveik penkias valandas trukusiame posėdyje į apklausą buvo pakviestos ir Z. Aleksandravičiaus atžalos bei kaimynas, kuriam, tuo pačiu metu, 2015 metų vasarą, kaip ir kaltinamajam įmonės „Nodama“ darbuotojai išvalė tvenkinį. Už šią paslaugą vyras grynais atsiskaitęs su Z. Aleksandravičiumi.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • tai ji nuteis ar ne ? ar cia tik pakazucha ?
    ar ir toliau isdurines liaudi kaip su sapard ,pienine .. vazinejimu neblaiviam stovyje po griovius ir t.t
    gal jau laikas nert jam virve ant kaklo ?

Rekomenduojami video