2024/06/24

 

HOROSKOPAS BIRŽELIO 2 D.

Agnės Penkauskaitės nuotrauka

Birželio 2-oji – Nacionalinė grilio diena; Tėvo diena.

AVINAS. Regis, šią parą pradėję su meile iki pat jos pabaigos viską darysite su šypsena. Gali būti sunku atitrūkti nuo susirašinėjimo internete ar telefone. Tikėtinos išvykos į susitikimus ir renginius, kurortą ar kt.

JAUTIS. Geriau pailsėsite bei protiškai, kūrybiškai padirbėsite, pasimokysite vienumoje, be blaškančio šurmulio. Nedeklaruojama veikla gali duoti pajamų. Galimas slaptas susitarimas.

DVYNIAI. Tai turėtų būti drauginga, maloni diena. Regis, pasijusite daug kam reikalingi, įdomūs. Meilė, populiarumas po truputį pradės užpildyti jūsų erdvę. Galite atrasti naujų įdomių užsiėmimų ar bendraminčių.

VĖŽYS. Aplinkiniams atrodysite paslaptingi, gebantys giliau pažvelgti į nepaaiškinamus dalykus. Visgi jus neramins atsakomybės našta, būtinybė daryti sprendimus, įsipareigoti.

LIŪTAS. Geras metas užsiimti moksline veikla arba kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų. Gali būti naudinga pabendrauti su užsieniečiais. Diena tinkama įvairioms atrakcijoms, susitikimams.

MERGELĖ. Šiandien būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus. Galbūt aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, pirkimais-pardavimais. Vakaras žada aistringų potyrių.

SVARSTYKLĖS. Kažką svarbaus sužinosite ir išmoksite bendraudami. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, tarpusavio santykius. Tai padės suderinti interesus ir galbūt susitarti dėl to, kas neseniai atrodė neįmanoma.

SKORPIONAS. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Jeigu užsisakėte pageidaujamą paslaugą ar prekę, veikiausiai jūsų nenuvils nei kokybė, nei kaina. Išlaidos pasiteisins, o jūs džiaugsitės tam tikru sėkmingu pokyčiu.

ŠAULYS. Nestokosite energijos, kūrybingumo. Gali pasisekti konkurse, varžybose. Galbūt patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės žaidimų, kūrybinių gastrolių, bendravimo su vaikais.

OŽIARAGIS. Tikriausiai suksitės kasdieninių klausimų ir problemų rate. Rūpesčių gali kelti šeiminė dilema. Jeigu pasistengsite, kai ką sugebėsite labai sėkmingai išspręsti. Galbūt labai padėsite artimam žmogui.

VANDENIS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, reklamos. Kils interesų, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Galbūt apsispręsite dėl išvykos, viešnagės.

ŽUVYS. Palanku prekiauti, pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos. Gebėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video