2023/03/31

 

PIENININKAMS TRŪKO KANTRYBĖ – PIENAS NEMOKAMAI

Kupiškyje, netoli prekybos centro, kupiškėnai ūkininkai prisidėdami prie protesto akcijos, plintančios visoje Lietuvoje, nemokamai dalijo pieną. Autorės nuotraukos

„Dėmesio! Pienas už dyką! Natūralus, tiesiai iš ūkio vasario 6 dieną 10.30 prie mažosios „Norfos“. Turėkite savo tarą. Pienas nemokamas, pinigų nerenkame! Šiuo gestu norime atkreipti dėmesį į susidariusią situaciją dėl pieno supirkimo kainų, kurios krito dvigubai šiemet“, – ši žinia savaitgalį pasklido socialiniuose tinkluose.

Į tokios formos pieno gamintojų protestą prisirinko tiek kupiškėnų, kad pieno neliko per pusvalandį.

Jurga BANIONIENĖ

Ūkininkai protestuoja, žmonės – palaiko

Šiomis dienomis žaliavinis pienas ne tik viešai pilamas į griovius ir kanalizaciją, dalis ūkininkų ėmė jį dalyti nemokamai.

Socialiniuose tinkluose išplito ir pieno gamintojų protesto anonsas, kad pirmadienį, vasario 6 dieną, ūkininkai kviečiami rinktis prie didžiųjų perdirbimo įmonių, prekybos centrų statyti kryžių, kaip ir prieš keletą metų laukuose. Tai – bandymas atkreipti visuomenės, pieno supirkėjų ir perdirbėjų dėmesį.

Į pieno dalijimo akciją susirinkę kupiškėnai sakė, kad atėjo ne tik pieno nemokai gauti. Nori ir protestuojančius ūkininkus palaikyti.

„Aš ir eurą pasiryžusi sumokėti. Kaip čia taip visai už dyką. Labai negražu taip su ūkininkais elgtis. Gaila žmonių, taip sunkiai dirba“, – tvirtino Neringa.

Plačiau skaitykite antradienio, vasario 7 d., „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Po 10 litrų ėmė žmonės ir nė cento nepaliko ūkininkams už pienuką ,už darbą.Svetima gėda už tokius godžius egoistus.Atsibuskit žmonės,ką darot,iš svetimų ašarų nepralobsite.Dauguma,taip ir nesuprato šios akcijos prasmės…liūdna

  • Pritariu Jūsų žodžiams. Dar vieni grobikai. Ūkininkai taip sunkiai dirba ir jų ašaromis naudojasi.

 • Vienas, du, trys,… dešimt. Suskaičiavau, nusiraminau ir nebepavadinsiu Sovietinio komentatoriaus taip kaip pridera (rusiškai). Ne Kupiškėnams gėda, o prekybininkams, perdirbėjams, bankams ir apsimetinėjančiai kažką darančia valdžiai. Prisidengiant karu lobstama, bankų pelnas bus neregėtas – milijardas, tiek pat viršplaninio PVM kliuvo vyriausybei, kiek galima tai kęsti?
  Palaikau pienininkus, suorganizuokit pastovią prekybą – pirksiu brangiau nei moka visokie trumpos.

  • Palaikau

 • Greičiau iš gobšumo negu iš vargo subėgo penkialitriais bambaliais apsiginklavę ‘alkanieji’, apie vargo brolius, kuriems gal būt nebeliks, negalvodami. Mėgstam pasišaipyti iš rusų, bet patys tikrai ne geriau atrodome.. Gėda, kupiškėnai, gėda.

  • Lietuviai ir dosnumas nedera tarpusavyje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video