2024/03/04

 

LĖŠOS SKAITMENINIO UGDYMO PLĖTRAI PASIEKĖ IR RAJONO MOKYKLAS

Kristinos Valytės nuotrauka

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija lapkričio pradžioje šalies mokyklų skaitmenizacijai papildomai skyrė 14 mln. eurų.

Kiek lėšų šioms reikmėms gavo Kupiškio rajono savivaldybė, kaip tos lėšos paskirstytos, ką įsigijo ar dar planuoja įsigyti mokyklos, ar skirta pinigų ir mokytojų skaitmeninei kompetencijai tobulinti, kaip apskritai rajone vyksta nuotolinis ugdymas, su kokiomis problemomis susiduriama?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pinigai

Apie lėšas skaitmeninio ugdymo plėtrai ir jų paskirstymą papasakojo Jurgita Trifeldienė, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja.

„Kupiškio rajono savivaldybė skaitmeninio ugdymo plėtrai 2020 metams gavo 15 400 Eur.
Iš jų ne daugiau kaip 30 proc. skiriama įsigyti kompiuteriams ir jų įrangai (4 620 Eur), 70 proc. – pirkti skaitmeninėms priemonėms ir tobulinti mokytojų skaitmeninei kompetencijai (10 780 Eur).

Lėšos paskirstytos Savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms pagal mokinių skaičių 2020 m. rugsėjo 1 d. Minėtas lėšas Savivaldybė gavo 2020 m. spalį“, – teigė pašnekovė.

Ji pridūrė, kad kol kas jokių papildomų lėšų skaitmeninio ugdymo plėtrai rajono Savivaldybė negavo. Apie papildomas lėšas girdėjusi tik iš viešai žiniasklaidoje paskelbtos informacijos.

Plačiau skaitykite lapkričio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Vilės Leščinskienės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Budelis, vedantis auką ant ešafoto, neklausia aukos, ką ji mano apie bausmę. Panašiai ir su mokytojais. Kasdien susergant po beveik du tūkstančius žmonių, mokytojai verčiami vesti kontaktines pamokas, bendrauti su didžiuliu būriu žmonių. O ir bendraujama ne saugias 15 minučių. Tai kodėl skyriaus darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, nors į juos per dieną vargu ar kreipiasi daugiau kaip dešimt žmonių. Gal tegu ir jie pabando kontaktinį bendravimą?

    • Taikliai

Rekomenduojami video