2023/09/30

 

PRALAIMINČIAM MERUI BANDO GELTI OPOZICIJA

Vilės Leščinskienės asociatyvi nuotrauka

Jau senokai tęsiasi Kupiškio rajono mero ir Savivaldybės kontrolierės dvikova. Jos atgarsiai sklinda ir už rajono ribų.

Teismas yra du kartus konstatavęs, kad nuobaudos šiai valstybės tarnautojai Tarybos sprendimu buvo taikytos neteisėtai.

Kol kas sausu rezultatu 3:0 laimi Savivaldybės kontrolierė. Mat rajono Taryba, nuotoliniu būdu posėdžiavusi rugsėjo 10 dieną, pripažino, kad Kupiškio rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovė, Savivaldybės kontrolierė Vilma Mažeikienė, įtarta tarnybiniu nusižengimu, jo nepadarė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Šį kartą V. Mažeikienei grėsė tarnybinė nuobauda dėl to, kad ji šių metų gegužės 26 dieną darbo metu, apie 14 val., išsiuntinėjo savo kolegoms savivaldybių kontrolieriams prašymą už ją balsuoti ir ją reitinguoti socialdemokratų kandidatų į Seimo rinkimus sąraše.

Kupiškio rajono mero Dainiaus Bardausko teigimu, jis informaciją apie tai gavo tarnybiniu elektroniniu paštu iš savivaldybių kontrolierių birželio 15 dieną.

Birželio 16 dieną mero potvarkiu buvo sudaryta komisija šiam tarnybiniam nusižengimui tirti, į jos sudėtį įėjo valstybės tarnautojai Vytautas Knizikevičius, Gintarė Balanoškaitė-Skardžiuvienė ir Daiva Aleksandravičienė. Ši komisija rugpjūčio 17 dieną parengė išvadą, kur konstatavo, kad V. Mažeikienė tarnybinio nusižengimo nepadarė.

Plačiau skaitykite rugsėjo 12 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kazy kitokie valdžion neina tik sukčiai ir kažkieno finansuojami

 • Visi konservatoriai tokie…

 • Visų pirma – užgesusios žvaigždės nei šviečia, nei šildo, visų antra – žemindamas kitus, pirmiausia pažemini save!

 • Kas atsitiko savivaldybės puslapiui?

 • Manau ,tas laikotarpis tesiasi jau 30 metu…..Kiek jis dar tesis???????

 • 3:0 pralaimi meras. Ar tai nerodo jo begalinis keršto troškimas.

 • Perskaičius visą straipsnį vaizdas, kad valstiečiai merą seka ir tikriausiai vėl nori kakadu išsikviest..kad galėtų telike sušmėžuot jų žvaigždė..na, o kitas tikslas kuo labiau pažemint merą. Nu prieš rinkimus juk reikia pasirodyti..ką geriausiai moka

 • Peržiūrėjau posėdžio medžiagą. Meras buvvo užklaustas kodėl jo asmeninį automobilį darbo metu plauna vairuotojas. Atsakymas buvo labai savotiškas, net panašus į grasinimą. Labai nusivyliau meru kaip valstybės tarnautoju ir kaip žmogumi. II poaėdžio dalis 30_35 minutė.

 • Tai gerai,kad manai tai geriau paskaityk ,kas rašoma o tada komentuok aiškiai parašyta,kad per pietų pertrauką dirbo pietavo vėliau.Neaišku ko čia vis kabinėjatės prie tos kontrolierės žmogus dirba savo darbą yra teisinga suprantanti savo darbą.O meras eilinį kartą apsikvailino na mat kerštas ir pyktis nieko gero neduoda.Įstatymai yra toks dalykas ,kad ne visi vienodai supranta reikia daugiau skaityti ir įsigilinti į juos tai gi meras turi net du teisininkus galėtų geriau paaiškinti merui kad taip kvailai neatrodytų.

 • 14 val yra darbo laikas, tai nereikėtų papildomom veiklom užsiimti darbo metu.

 • Į valdžią sulenda apgavikai, sukčiai ir melagai….Toks laikotarpis. Reikės išgyventi.

Rekomenduojami video