2024/05/18

 

VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS BUS, BET NE IŠ SAVIVALDYBĖS KIŠENĖS

Šiais metais Savivaldybė dėl COVID-19 pandemijos vaikų vasaros užimtumui lėšų neskyrė, tačiau Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tam reikalui atseikėjo beveik 13 tūkstančių eurų. Autorės nuotrauka

Šiais metais Savivaldybė dėl COVID-19 pandemijos vaikų vasaros užimtumui lėšų neskyrė, tačiau Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tam reikalui atseikėjo beveik 13 tūkstančių eurų.
Autorės nuotrauka

Pandemija godžiais kąsniais apkramtė ir savivaldybių lėšas – vaikų užimtumui šią vasarą Kupiškio rajono savivaldybė lėšų neskyrė.

Stovyklos vaikams bus, tik jų reikės palūkėti iki liepos. Šiam reikalui Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Savivaldybei atseikėjo beveik 13 tūkstančių eurų.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Birželio 9 d. oficialiai paskelbta, kad Kupiškio rajono savivaldybės administracija pasirašys lėšų panaudojimo sutartį su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija dėl vaikų stovyklų ir kitos neformaliojo vaikų švietimo veiklos finansavimo. Kupiškio rajono savivaldybei skirta 12 800 eurų.

Tarybos posėdyje bus svarstomas vaikų stovyklų ir kitos neformaliojo vaikų švietimo veiklos finansavimo tvarkos aprašas.

Plačiau skaitykite birželio 13 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Sunkiai gyvenanciu seimu vaikams,nemokamos stovyklos,padidinti vaiku pinigai,visokie labdaros koncertai,prasymai aukoti vaikams.Surenkama simtai tukstanciu euru.Nesuprantu,kur iskeliauja tie pinigai?????Vis truksta ju ir truksta nepasiturinciu seimu vaikams.Tegu teveliai ir mamytes eina dirbti,neisleidzia pinigu savo norams tenkinti,is pasalpu gyventi ir uzteks,nereikes ismaldos prasyti.Ar ne tiesa?????

  • Na likti ir neblogai išeitų jeigu prie tų 12800 eur, pridėjus mero neteisėtų išleistų advokatams mokėtų tūkstančių tai 55 rajono sunkiai givenanciu vaikų galėtų pora savaičių paatostogauti gana gerose stovyklose

    • nenusibodo skaiciuot?

      • Kas neskaičiuoja, tas neturi.

Rekomenduojami video