Skelbimai
Pašnekesiai
Sveikata

PASAULYJE PRIPAŽINTI DANTŲ IMPLANTAI – ILGAAMŽIAMS REZULTATAMS

Implantuojantis gydytojas odontologas Gotfridas Krujalskis.

Įsigydami daiktus, atidžiai įvertiname jų kokybę, tiesa? Siekiame, kad jie kuo ilgiau tarnautų ir savo paskirtį išpildytų maksimaliai gerai. Kyla klausimas, kodėl ne visuomet skiriame tiek dėmesio kokybei, kai kalbama apie dantų implantus? Juk šaknį atstojantys dantų implantai tampa neatsiejama kūno dalimi. Be to, tai yra viena pagrindinių sudedamųjų dalių, nuo kurių priklauso implantacijos sėkmė. Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti teisingai?

Šveicariški implantai – viso gyvenimo garantija

Klinikos „Dantų meistrai“ implantuojantis gydytojas odontologas Gotfridas Krujalskis pastebi, kad nemažai žmonių vis dar bijo dantų implantavimo procedūros ir neprigijimo rizikos: „Nepagrįsta žmonių baimė tik išduoda, kad šia tema labai trūksta švietimo. Jei žmonės žinotų daugiau informacijos apie šveicariškus implantus, tuomet baimintis paprasčiausiai neliktų pagrindo“.

Metas pažvelgti į dantų implantų prigijimo statistiką ir kitus faktus, pagrindžiančius jų patikimumą.
Šveicariška kokybė – kokias savybes apima šis apibrėžimas? Iš tiesų, yra visas kompleksas šių implantų privalumų, užtikrinančių procedūros sėkmę. Visų pirma, svarbu atkreipti dėmesį, kad šveicariškų implantų prigijimo tikimybė siekia net 98 proc. Tokius aukštus prigijimo rodiklius lemia implanto paviršius, forma ir, žinoma, išskirtinis dėmesys technologijų tobulinimui. Kad pacientai jaustųsi visiškai saugūs, gamintojai suteikia viso gyvenimo garantiją. Vadinasi, jeigu dantų implantams ar protezavimo detalėms kas nors nutiktų, net 70-yje pasaulio šalių problema bus išspręsta visiškai nemokamai.

Vienmomentė implantacija.

Šveicariškų implantų išskirtinumas

Nuo implantų gamintojo taipogi priklauso ir procedūros sklandumas. Unikalus porėtas paviršius palengvina gijimo procesą, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi. Stabilesnę implantaciją užtikrina ir implantų tvirtumas. Jie pagaminti iš patentuoto titano / cirkonio lydinio. Be to, šveicariški implantai yra mažesnio skersmens, dėl to neretai padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, taigi, galima išspręsti net ir sudėtingus atvejus. Mažesnis skersmuo garantuoja mažesnę intervenciją į organizmą, o tai užtikrina sklandžią procedūrą ir ilgaamžius rezultatus.

Dantų implantavimas – kelių žingsnių procedūra

Norint atkurti prarastus dantis, reikia įgyvendinti vos kelis žingsnius. Pirmasis žingsnis, be abejo, konsultacija. Jos metu implantuojantis gydytojas įvertins burnos ertmės būklę, žandikaulio kaulo kiekį ir parinks tinkamiausią gydymo metodą. Vėliau, parengus gydymo planą, vietinėje nejautroje sriegiamas reikiamas implantų skaičius.

Kelių dantų implantacija.

Kadangi šveicariški implantai užtikrina greitesnį prigijimo laikotarpį, saugų protezavimą galima atlikti jau po 3–4 savaičių. Pritvirtinus nuolatinius dantis, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingai atrodančia ir funkcionalia šypsena.

Kodėl žmonės delsia atkurti dantis?

Peršasi išvada, kad daugelis neįvertina dantų netekimo pasekmių. Klaidinga manyti, kad netekus dantų nukenčia tiktai estetika. „Praradus vieną, kelis ar visus dantis, sutrinka kramtymo, virškinimo funkcija, tampa sunku kalbėti, be to, tirpsta žandikaulio kaulas. Esant nepakankamam žandikaulio kaulo kiekiui, dantų implantus galima sriegti tik priauginus kaulą. Laiku atliekama implantacija padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, sveikatos sutrikimų ir papildomų išlaidų“, – paaiškina implantuojantis gydytojas odontologas G. Krujalskis.

Šveicariška implantų kokybė padeda įgyvendinti pacientų lūkesčius su kaupu: užtikrinama 98 proc. implantų prigijimo tikimybė, taip pat palengvinama procedūros eiga bei gijimo laikotarpis. Ilgaamžiškas sprendimas atkurti prarastus dantis implantais neigiamą dantų praradimo patirtį paliks užmarštyje ir leis jaustis kaip su savais dantimis.

Užs. Nr.225

 

Reklama
6 Komentarai

6 komentarai

 1. nuomone. (88.118.132.146)

  2020-02-20 at 15:51

  Brangiausi dantu meistrai,net ir uz dantu ploksteles reikia primoketi,neuztenka skiriamos dantu protezavimui sumos.

 2. Andrius (82.135.137.165)

  2020-02-20 at 15:06

  Bet kodėl niekas nepagarsina,kaip už tūkstantines įmokas įsitaiso sau bėdą? Jau žinau kelis,kuriems po keletos metų prasidėjo pūliavimai,odontologai aiškina,kad kaltas organizmo nusilpimas,prasideda svetimkūnių atmetimas. Aš pats vos iškenčiau po dviejų implantų įsukimo,kai savaitę negalėjau miegot,ištino burna,žandas,kažkodėl prasidėjo pastoviai pasikartojantys ausies skausmai.Ar aš vienas toks nepozityvus ir nereklaminis?

 3. Auksinis kardas (90.131.46.212)

  2020-02-20 at 08:56

  Visa Lietuva jau važiuoja dėtis implantų ir gydytis dantų į Baltarusiją. Ten 2-3 kartus pigiau…

 4. Buvom (90.140.230.168)

  2020-02-19 at 21:27

  Šitas Gotfridas su vaikais bendrauja tragiškai…

 5. XXL,, (84.15.178.222)

  2020-02-19 at 11:00

  Kaina nezmoniska,nebent neturi kur pinigu det

 6. nuomone (88.118.132.146)

  2020-02-19 at 10:28

  Kodel neparaset kokia vieno implanto kaina?

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų