Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

2019-IEJI KUPIŠKIO NT RINKOJE: TREČDALIU IŠAUGĘ NAMŲ PARDAVIMAI

Praėję metai Kupiškio krašte pasižymėjo itin sparčiu ir seniai regėtu gyvenamųjų namų rinkos augimu, pastebi NT sandorių rinkos duomenis apibendrinęs Registrų centras.

„Šiandien jau drąsiai galime teigti, kad NT sandorių rinka 2019 metais visoje Lietuvoje pademonstravo išskirtinius ir seniai matytus skaičius. Įregistruotų butų, gyvenamųjų namų ir žemės sklypų sandorių skaičius praėjusiais metais buvo didžiausias per pastarąjį dešimtmetį. Ypatingai džiugu augimą matyti ne tik didžiausiuose šalies miestuose, tačiau ir šalies regionuose“,  – apibendrindamas NT sandorių rinkos duomenis sako Registrų centro Duomenų atvėrimo skyriaus vadovas Paulius Rudzkis.

Visoje Lietuvoje per 2019 metus įregistruota per 134 tūkst. pirkimo-pardavimo sandoriais perleistų įvairių rūšių NT objektų, arba 7 proc. daugiau nei 2018 metais (125 tūkst.), tarp jų beveik 36 tūkst. butų (5 proc. daugiau nei užpernai) ir beveik 12 tūkst. individualių gyvenamųjų namų (8 proc. daugiau).

Kupiškio rajono savivaldybė išsiskyrė namų pardavimais – čia pernai parduota daugiau kaip 110 namų, arba net 35 proc. daugiau nei 2018 metais (84). Tokį įspūdingą augimą pademonstruoti pavyko toli gražu ne visoms šalies savivaldybėms. Kupiškyje ir aplinkiniuose miesteliuose savininkus pakeitė ir apie 90 butų, arba 8 proc. mažiau nei ankstesniais metais.

Registrų centras yra pirminis duomenų šaltinis, galintis pateikti objektyvią ir aktualią informaciją apie šalies NT tendencijas, verslo aplinką. Tiriant Lietuvos NT rinkos aktyvumą, apibendrinami NT  sandorių duomenys, kuriems priskiriamas pirkimas iš fizinių ar juridinių asmenų, varžytynėse, lizingu ar išsimokėtinai ir kt., nepriskiriami – valstybinės žemės pirkimo sandoriai.

Registrų centro inf.

 

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. (78.63.160.76)

    2020-01-27 at 17:37

    gal gana perspauzdinti kitų tinklapių info , sukurkit ką nors originalaus , jei ką šlykštu ( įtariu šis komentaras nebus paviešintas )

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų