2024/05/21

 

SAVIVALDYBĖS KONTROLIERĖ VĖL TRIUMFUOJA

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kupiškio rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovė Vilma Mažeikienė laimėjo antrą bylinėjimąsi su Savivaldybe. Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teismas 2019 metų gruodžio 13 dieną paskelbė nutartį, panaikinančią Savivaldybės tarybos sprendimą dėl tarnybinės nuobaudos (papeikimo) skyrimo Savivaldybės kontrolierei, nes meras Dainius Bardauskas padarė procedūrinių pažeidimų. Konstatuota, kad Savivaldybės tarybos sprendimas – neteisėtas.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Priešistorė

Jau daugiau nei metai tęsiasi Savivaldybės kontrolierės V. Mažeikienės ir Savivaldybės bylinėjimasis. Kontrolierė buvo apskundusi 2018 metų spalio 5 dienos rajono Tarybos sprendimą jai skirti tarnybinę nuobaudą – pastabą. Pastaba jai buvo skirta pradėjus jos tarnybinio nusižengimo tyrimą irgi mero D. Bardausko iniciatyva. Tąkart D. Bardauskas „Kupiškėnų mintims“ sakė, kad V. Mažeikienė dirba blogai, ignoruoja nurodymus, teisėtus prašymus, nepateikė ir netvarko dokumentų, archyvo.

Kontrolierė, bylinėdamasi dėl šios tarnybinės nuobaudos panaikinimo, šventė pergalę. Tarnybinė nuobauda – pastaba – jai buvo panaikinta. Tokią nutartį Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teismas paskelbė šių metų spalio 17 dieną.

Skaitykite gruodžio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • mieli rajono tarybos nariai, kaip jūs dabar jaučiatės, ar nepradės džiūti dešinė ranka, juk ji jums nebepriklauso.Kilnojat pagal pareikalavimą. Gal tik 6 nariai priešinosi ir nebalsavo, tai tikri įstatymų žinovai, ir tik tokie gali dirbti taryboje, juk čia ne šiaip turgelis, turi suprasti, ką darai. o ta dauguma – GĖDA nebūkit marionetės. o gal jūs ne savo vieton atsisėdot, ir net nestudijuojat svarstomos medžiagos, eikit prie turgelio. o Dugnas, tau greit reiks slėptis nuo žmonių, jeigu taip ir toliau…

 • Tarp kitko, Asilas Dainiukas, nesuprato, kad Vilmutė ir Zigmukas, ne pensionato socialinės darbuotojos ir jų padėjėjos. Neparėksi ir kumščiu į stalą nepadaužysi. Atsirado, Valstybės tarnautojas :DDD Čia ne girtam dviratininkus daužyti. Net partinis gaidukas gabriukas nebeužtaria…

  • Išsiplauk smegenis jei idvis ju dar turi…

 • O kodėl apie Dainiuko namelį prie marių niekas nerašo,juk Vilmutės kaimynas bus su Juozuku.

 • Kaip S.Dugnas pakomentuos situaciją? Kaip tarybos narys turėtų pripažint ,kad buvo spaudimas daryt taip o ne kitaip. Ar baimė užvaldė sveiką nuovoką?

 • Gerb.Maryte jūsų žiniai pensionatas niekada nebuvo pavaldus savivaldybei
  o Socialinės apsaugos ministerijai iki šiol jis priklauso ministerijai
  ir jie darydavo auditus o kai dirbo
  kontrolierės tėvas tai ji tuo laiku net savivaldybėje nedirbo tai niekaip
  jokių auditų ji negalėjo atlikti ir ne tiesa visa šeimynėlė ten jų nedirbo
  neskleiskit netikslių žinių.

 • čia tos istorijos irgi labai ilgalaikės ir senos.Juk Vilmutės visa šeimynėlė pansionatui vadovavo,tada Dainiukas atėjęs,kas gali paneigti,kad irgi audito nepadarė ir kažko nepaviešino? Taip, kad dabartiniai jų kivirčai tik viršūnėlės,šakneles jau nelabai kas bežino.

 • Kur mero užtarėjai, pasirašinėję kaip palaiko šeimomis? Atrodo, tai buvo tie, kuriuos lesina savivaldybė.

 • Praėjus švenčių maratonui eisim prie savivaldybės piketuoti
  ir pareikalausim susimokėti iš savo kišenės mūsų švaistomus
  pinigus iš biudžeto pirmiausia ponulis turi patuštinti savo kišenę
  o tai pat ir Dugnas kuris ponulio parankinis turi prisiimti
  atsakomybę nusižengiant LR įstatymams,nes abu yra valstybės tarnautojai,
  nes mūsų Kupiškio taryba yra neįgali ir bijo pasipriešinti.O tenkina jo
  visus arogancijos įgeidžius tuo tarpu ir patys pažeidžia įstatymus nes jų
  ne skaito,o skiria nuobaudas aklai vieno ponulio paliepimu,Tai turėtų pagaliau
  visi prisiimti atsakomybę.Gana šmeižto ir juodinimo,bei sąskaitų suvedinėjimo
  nuo sovietinių laikų.Pagaliau dirbkit gerus darbus Kupiškėnų labui.

 • Šaunuolė. Vertėtų pareikalauti moralinės žalos atlyginimo. Įsivaizduoju kiek nervų suėda tokie dalykai.

 • Lazda turi du galus ir antrasis galas mosteli smagiau.Taip atsitiko ir Dainiui.Tiek šakojosi,iš darbo atleidinėjo,jei nepriklausai jo partijai arba jei savo nuomonę pasakai.Nesvarbu,kad sergi ir turi ligonlapį,turi eiti į darbą merui panorėjus. Daugelis tikėjo,kad jau tikras teisuolis.. Pasirodė visu gražumu.Reikia tik pagalvot kiek prisivogė per penketą metų,kiek naudojosi žiniasklaida ar televizija ,norėdamas apšmeišti darbuotojus ar jam neparankius gyventojus ,naudojant savivaldybės pinigus,Ir tegu vienas ar su pataikūnu Dugnu užsimoka visas advokato išlaidas…Teisybė turi nugalėti.Šaunuolė Vilma.

 • Jeigu Dainiui reikėtų susimokėti iš savo kišenės o ne mūsų visų pinigais isgaruotu ir mandrumas, ir šaunumas, liktų skystas sudukas ir klapciukas

 • Sveikinimai,miela zinoti,kad teisybe nugalejo.

 • Brangieji kupiškėnai, ar Jūs nemanote, kad nuobaudų iniciatorius Bardauskis su bendrapartiečiu, komisijos pirmininku, Dugniu turėtų sumokėti už abiems teismams samdyto advokato paslaugas. Viso 1784,80 Eur (720 ir 1064,80 Eur). Mano nuomone, jei minėti asmenys turi sąžinės ir savigarbos, pinigus sumokės iki 2020 m. sausio 31 d. O žurnalistai tą galėtų pasiaiškinti, o jei nemokės, labai norėčiau tikėti V. Mažeikienės principingumu ir gal ji galėtų apie tai pranešti STT. Per daug savivaldybės veikėjai disponuoja mūsų pinigais, tarytum jie būtų savi.

 • Nuo pensionato laikų , Dainiukas susireikšminęs asilas. Nesupranta, kad pareigos, proto neprideda. Rėksnys ant moterų.

 • kaip ji moka veidmainiaut ir apsimetinėt.

  • Eilinį sykį susimovė. Koks vadovas gali taip keršyt už jo įgeidžių nevykdymą? Visokių yra,bet tokių….. Čia ne veidmainystė,o teisybės atstatymas. Kiek teismų pralošė . Ir jaunimo centre,ir çia jau kelintą kartą. Gėda ir neduok dieve tokio žmogaus.

Rekomenduojami video