2024/04/18

 

KONTROLIERĖ DŽIAUGIASI TEISMO SPRENDIMU IR VĖL GELIA SAVIVALDYBEI

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Metus tęsiasi Kupiškio rajono savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės ir Savivaldybės bylinėjimasis. Ši darbuotoja yra teismui apskundusi 2018 metų spalio 5 d. rajono Tarybos sprendimą jai skirti tarnybinę nuobaudą – pastabą.

Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų teismas 2019 m. spalio 17 dieną paskelbė nutartį šioje teismo byloje.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Remiantis bylos duomenimis nustatyta, kad pareiškėjos Vilmos Mažeikienės tarnybinio nusižengimo tyrimas buvo pradėtas Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko iniciatyva.

Tarnybinė nuobauda V. Mažeikienei skirta sušaukus rajono Tarybos neeilinį posėdį 2018 m. spalio 5 dieną.

Tą sprendimą pagal nustatytą tvarką rajono Taryba, kaip Savivaldybės kontrolierės darbdavys, turėjo patvirtinti per mėnesį nuo komisijos, tyrusios šios pareigūnės veiklą, išvadų surašymo dienos. Neeilinio Tarybos posėdžio prireikė dėl to, kad į pabaigą ėjo tas terminas. Prieš tai rugsėjo 27 dieną vykusiame rajono Tarybos posėdyje šis klausimas buvo atidėtas.

D. Bardauskas tuomet „Kupiškėnų mintims“ sakė, kad V. Mažeikienė dirba blogai, ignoruoja nurodymus, teisėtus prašymus. Tąkart jis pabrėžė, kad per keletą metų susiklostė tokia praktika, kad Savivaldybės kontrolierė nepateikė ir netvarko dokumentų, archyvo.

Skaitykite spalio 26 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • sėkmės Vilma.Šaunuolė.

 • Vilma ruoškis į merus, nes turėtumėme gerą Merę,nors kartą, darbšti ,atsakinga.

 • Pasirodo, nevisi klauso veterinoriaus nuo Šimonių. Susireikšminusio mėšlo krūvelės.

 • Dabar nebūtina būti geru darbuotojų,o dabar būtina būti geru padlaižunų,lojaliu darbuotojų tai tikrai busi geras darbuotojas ir pastabų negausi tik pagirimus net jei ir darbo nesugebi padaryti ar net jo ir neišmanai.O kai viską supranti ir nesiklaupi prieš darbdavį tai esi blogas,o kontrolieriaus tokios pareigos,kad neklupinėti kas kaip panori ,o dirbti pagal įstatymus,o įstatymai turi būti vykdomi taip kaip reikalaujama

 • Gerai dirbantys pastabu negauna. Geru darbuotoju visiems reikia. Darbdavys kaltas visur ir visada?

 • NEKASK DUOBĖS KITAM- PATS ĮKRISI !

  • Nu taip, meras parodė pavyzdį.

 • Šaunuolė Vilma, nepasidavė pono priespaudai. Pamatė, kad ne visi tyli ir nuolankiai jo klauso. Ir toliau taip dirbk. Sekmės

 • Štai ir dar viena Bardausko brangiai kainavusi klaida.

 • Nuolankus kontrolierius buvo reikalingas kad meriuka galėtų piktnaudžiauti tratinti mokesčių mokėtojų pinigus galimai imti į lapą ir viską su savo gauja slėpti, Vilma kelkite šios gaujos nuodėmės, piktnaudžiavimu ir savų premijąvimus į viešumą reikalaukite kad būtų grąžintos savinamos gaujos lėšos, o už ambicijas tegu moka Dainiuka iš savo kesenes

 • šis žmogutis tam ir sutvertas tik gelti, baisiau but negali

 • Ar neturėtų teismo išlaidų ir žalos atlyginimo sumokėti meras bei tarybos nariai balsavę UŽ. Juk matome, kad viskas dėl keršto, tuščių ambicijų bei pataikavimo. Pinigėliai kapsi samdytiems teisininkams, teismams, o savivaldybės teisininkai vietoj to, kad dirbtų žmonėms, dirba tuščioms užgaidoms pateisinti. Dabar jau galima įsivaizduoti kodėl galėjo būti reikalingas nuolankus kontrolierius. Ar dar pataikūnai nepradeda atgailauti?

Rekomenduojami video