2023/01/31

 

ĮTARIAMŲJŲ RATAS PLEČIASI, SULAIKYTAS VERSLININKAS

Rasa ČEPAITĖ

STT informavo žiniasklaidą, kad dar du privatūs asmenys yra įtariami prekyba poveikiu ir dokumentų klastojimu. Vienas iš jų antradienį dėl prekybos poveikiu buvo sulaikytas.

„Kupiškėnų minčių“ žiniomis, tai maisto tiekimu besiverčiančios įmonės iš Rokiškio savininkas. Jis anksčiau jau buvo susidūręs su teisėsauga už grasinimus pareigūnams, automobilio sunaikinimą. Verslininkas buvo nuteistas ir dėl vairavimo išgėrus.

Minėta įmonė – ne naujokė ir Kupiškyje, ji prekiauja rajono renginiuose, dvejus metus tokiu būdu talkino autokroso varžybose.

„Įtariama, kad kai kuriems asmenims buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vykdyti prekybą minimo renginio metu, o už tokių išskirtinių sąlygų sudarymą piktnaudžiavimu įtariami asmenys gavo neteisėtą atlygį“, – dar antradienį spaudos konferencijoje sakė STT Panevėžio valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriaus viršininkas Gediminas Vizbaras.

Taip pat įtariama, kad dalis festivaliui „Stichijos“ reikalingų paslaugų buvo įsigyta neteisėtai, piktnaudžiaujant tarnyba, klastojant viešųjų pirkimų dokumentus.

„Kupiškėnų minčių“ žiniomis, vykstančio ikiteisminio tyrimo metu liudininkės statusą gavo taip pat maisto tiekimu užsiimančios įmonės iš Kauno verslininkė.

Vis dar vengiama atskleisti, kokia pinigų suma buvo sumokėta grynaisiais, kaip kyšis, Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba bei prekybos poveikiu Kupiškio rajono savivaldybėje. Savivaldybėje, jos valdomame Kultūros centre, kelių asmenų darbo vietose bei namuose antradienį atliktos kratos ir paimti reikšmingi dokumentai bei daiktai.

Tyrimas vyksta dėl šių metų liepos 6 dieną vykusio kūrybos ir menų festivalio „Stichijos“ organizavimo aplinkybių. Festivalį organizavo Kupiškio kultūros centras.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Tu negali būti tikras, kad nesudaužysi mašinos, bet tu privalai būti tikras, kad nevogsi.

 • Mes nežinome ar bus D.B. nubaustas. Šiuo met yra kaltinamas. Dūmų be ugnies nebūna. STT nelaksto kaip išrotėjęs bulius ir bet ko nepuola. Tik kartais nusikaltėliai spėja suslėpti galus. Laukiame kuo viskas baigsis. Išeitys dvi. Viena- grįš į darbą. Kita- liks bedarbiu. Jau tai, kad aplink sukasi įtartinos reputacijos verslo atstovų net iš kito rajono, garbės merui nedaro. Jau tie, kurie drįsta sakyti ,,anokie čia pinigai,, arba ,,reikėjo vaišėms“ arba ,,partijai“ manau, yra nusikaltimo bendrininkai.

  • Puikus komentaras!

 • Ar tik nebus grupė Dainiaus gerbėjų grupė kuri koreguoja jo gimimą aukstinima nors jis ir apsikakojo, jeigu kyšio būtų reikalaves, paėmęs, ar galvojęs paiimti Socdemai, valstietis ar komiteto narys pats Dainius ji sumales į mėšlą, o ir konser, partijos nariai, nušalino mero gerbėjai būtų iki apsislapinimo rėkė, stauge ir reikalave pasodinti, sušaudyti, pakarti be teismo nes jie teisuoliai, pašventinti

  • Pirma išmokite be klaidų lietuviškai rašyti. Paskui perskaitykite, ką rašote. Galiausiai kreipkitės pas gydytoją, bet tkriausiai niekas, tokiam negali jau padėti. Beviltiškas.

   • O Jums tikriausiai reikėtų išmokti priimti vieno žmogaus kritiką kitam. Tai Jums padėtų suvokti psichologas. Sėkmės

  • Taip ir yra,nesena istorija su kontroliere ta parodo ir labai abejotina ar tuo ir baigsis…

 • Pdorūs žmonės visada žino, kad už nugaros yra šeima. Ir apie ją galvoja.

  https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/kriminalai/kupikio-stichijos-stt-sum-rokikn-verslinink?page=2&per-page=5

 • Gal jau gana. Aš nei už,nei prieš merą. Jam kaip žmogui nepavydžiu. Pagalvokit ,kad skaito žmona,vaikai,yra mama. Kam to viso reikia? Ikliuvo ,nu tai jis ir turi atsakyt.

  • O tai ko meras negalvojo apie žmoną, vaikus, anūkus, mamą ir kt. gimines, kai galimai kyšį paėmė?

 • Prokuratura neatskleidzia pinigu sumos,o zurnaliuga kazkos Kavoliunas ar Kavaliauskas na nesvarbu ivardyja visas sumas.Is ko ir kur reikalavo,net kur vaziavo pasiti.Gal jis sedejo mero masinoje ir klausesi pokalbiu?Na jau virsune,gal kas isdziaugsmo tuoj nusprogs,tada mes sakysim valioooo

 • Įdomu koks būdavo LINGAUDALAS biudžetas? Su gilia nostalgija prisimename šį renginį. Ir smagu, ir patogu būdavo. Kai meras per paskutinę tą šventę pareiškė, kad bus kitaip, netikėjom, kad renginys paliks miestą ir bus passiūlyta kažkur belstis. Sunkiau vaikštantiems tapo nepasiekiaos tos stichijos.

 • apie šį verslininką rokiškėnąi pasakytų, kad Lesmanavičius būtų tinkamiausias aferoms 🙂

 • Parklupdė ketvirtos stichijos mūsų merą. Nesiseka vargšeliui, neseniai sudaužė Audi Q7, o dabar savo reputaciją ir karjerą. Gaila žmogelio 🙁

  • Kas be nuodemes?

   • O taip, tikra tiesa, nuodėmingi visi. Mačiau kasininkės nesakysiu kokioj krautuvėj, klastoja viešuosius pirkimus po tris per dieną. Tai dar nieko, staliai staklininkai kitoj įmonėj tik įjungia stakles nuo ryto – ir klastoja dokumentus visą pamainą! O servizų šaltkalviai? Tie viešuosius pirkimus klastoja net į darbą dar neišėję, tiesiai naumuose pradeda! Aš irgi klastočiau, bet rašyt nemoku.

    • O ką SERVIZAMS daro šaltkalviai???!!!
     Na nebent nesusikalbėjome… Tikiuosi, rašydamas servizas, indų rinkinius turėjote omeny, ar SERVISĄ?
     Kas labiau įtikėtina. Tokiu atveju įsidėmėkite, kad SERVIZAS yra indai, o automobilius remontuojame SERVISE.
     Tai tiek.Čia kad palenginti susikalbėjimą.

     • Skaityt moki? Gi rašiau, kad nemoku rašyt.

  • Greičiausiai politinis lavonas

   • Malonu susipazinti.

  • to stichiju gerbejui,
   o,tu tikras,kad nesudauzysi masinos?

Rekomenduojami video