2024/05/18

 

PAVASARIO PIKTŽAIZDĖS – GRIOVIUOSE, PRIE KONTEINERIŲ

Atrodo, kad rajone nebeturėtų kilti atliekų rūšiavimo problemų. Praktiškai visas atliekas galima nesunkiai sudėti į joms skirtus konteinerius arba atvežti į specialias jų surinkimo vietas. Deja, atėjęs pavasaris išryškino dar egzistuojančias bėdas. Kai kurie kupiškėnai niekaip neįpranta prie tvarkos.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Priminė, kur dėti atliekas

Pasižvalgyti po miestą ir jo apylinkes išėjusios Kupiškio rajono savivaldybės Teisės skyriaus specialistės Gintarė Balanoškaitė ir Oksana Totorienė grioviuose, prie atliekų konteinerių ne vienoje vietoje rado paliktų automobilio padangų, išmestų senų sofų, fotelių, kėdžių, spintų.

„Norime priminti, kad į stambių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Kupiškyje, Technikos g., kiekvienas gyventojas gali atvežti ir atiduoti nemokamai po 5 padangas. Nebereikalingas padangas gyventojai gali palikti ir autoservisuose, parduotuvėje, kurioje perka naujas. Tai automobilių savininkai tikrai žino. Visgi šalia konteinerių prie garažų Slavinčiškio, Ežerėlio gatvėse aptikome numestą ne vieną seną padangą. Jų buvo ir grioviuose prie pagrindinių kelių.

Be padangų, radome mieste prie konteinerių paliktų senų sofų, kėdžių, stalų. Tokius daiktus Kupiškyje irgi nemokamai priima ta pati stambių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė. Taip pat per metus du kartus komunalininkai nemokamai seniūnijose ir Kupiškio mieste surenka iš gyventojų tokias atliekas.

Šiuo metu galima dėl to užsiregistruoti seniūnijoje arba UAB „Kupiškio komunalininkas“ ir balandžio bei gegužės mėnesiais tiesiai iš kiemo bus paimti nebereikalingi seni baldai ir panašūs didesni daiktai. Taigi kokio patogumo bereikia? Pirmą kartą atvažiavę į Kupiškį žmonės dažnai mūsų miestą giria už švarą ir tvarką. Jie tikrai neperdeda. Norėtųsi, kad tokį pat įspūdį mes paliktume ir toliau.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Netvarkysim ir tegu auga zolyte,rudeni lapus isnesios vejas.Rase,kad valdiskos teritorijos negali priversti daugiabuciu gyventoju tvarkyti.Palaukim dar truputi,pamatysim ka valdzia nuspres.Ar ir toliau leis komunalininkams savivaliauti.

  • Pabandykite padangas atiduoti toje aikštelėje ir patys suprasite, kodėl jos mėtomos pakeliuose…

  • Mes mokam didelius mokescius uz atlieku tvarkyma.Visus metus mokame uz atlieku tvarkyma soduose,nors 5 menesius tik nueiname pasizvalgyti,nieko nedirbame.Mokame uz garazus,nors nei vienos siuksles neismetame.Mokame,mokame,mokame… vienas zmogus tris kartus.Tai ir tvarkykite,ko cia pykstate?????

    • Taigi nepyksta. Ruošia dirvą naujam mokesčiui, griovių valymo. Parašys dar 14 kartų, pridės dar baisesnių nuotraukų ir paprašys susimokėt. Panašiai kaip už miesto teritorijos tvarkymą apmokestino daugiabučius.

Rekomenduojami video