2023/02/08

 

MERO RINKIMAI – ANTRĄ KARTĄ PERGALĖ KUKLESNĖ

Dainių Bardauską bendražygiai pasveikino su pergale. Autorės nuotrauka

Dainių Bardauską bendražygiai pasveikino su pergale.
Autorės nuotrauka

Baigėsi savivaldos rinkimų maratonas. Sekmadienį, kovo 17-ąją, prieš vidurnaktį jau buvo aišku, kad Kupiškio rajono savivaldybėje mero pareigas antrą kadenciją eis konservatorių atstovas Dainius Bardauskas. Jis gana atkaklioje kovoje įveikė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą Vidmantą Paliulį. Už D. Bardauską balsavo 56,96 proc., o už jo oponentą – 42,30 proc. nuo dalyvavusių rinkėjų.
Paaiškėjus balsavimo rezultatams pasikalbėjome su abiem politikais.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Žadėjo net antakius nusiskusti

D. Bardausko komanda rinkimų rezultatų, kaip ir per pirmą rinkimų turą, laukė „Sushi sport“ bare. Kai balsų skaičiavimas visose rinkimų apylinkėse ėjo į pabaigą ir tapo aišku, kad į priekį nebepavejamai išsiveržė D. Bardauskas, jo komanda suskubo jį pasveikinti.

Mero rinkimų nugalėtojas dėkojo savo rėmėjams ir pasižadėjo nebūti toks arogantiškas ir piktas, kaip apie jį sako oponentai, ir net pašmaikštavo, kad nusiskusiąs savo vešlius antakius, kad jo išvaizda būtų ne tokia rūsti, bet geraširdiškesnė.

Tą vakarą kalbintas D. Bardauskas teigė, kad rinkimų rezultatus vertina gerai. Visgi būtų buvę geriau laimėti kur kas didesniu skirtumu. Tam tikrų apmąstymų bus, kodėl tokia proporcija, o ne kitokia laimėta.

„Pokyčių didelių Savivaldybėje nebus. Visi darbai sudėlioti ir bus tęsiami. Labai norėčiau, kad pajudėtų teigiama linkme amžinas darbo vietų kūrimo klausimas. Nenoriu iš anksto atskleisti, kaip tai bus daroma, kad nepavykus nebūčiau apkaltintas apsišaukėliu. Nesutinku su tais, kurie sako, kad mano prastas ryšys su centrine šalies valdžia. Aš taip nemanau. Randu kalbą ir ministerijose, ir kitose institucijose. Sprendimai dažnai būna palankūs rajonui. Kol kas nieko negaliu pasakyti apie būsimą koaliciją. Reikia palaukti, kol Vyriausioji rinkimų komisija oficialiai patvirtins rinkimų rezultatus. Man laimėjus mero rinkimus, į Tarybą pagal sąrašą ateina dar vienas mūsų žmogus. Kol kas iš išrinktų į Tarybą žmonių nė vienas neatsisakė joje dirbti“, – kalbėjo D. Bardauskas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Tai tas kaimietis vėl perrinktas meru, liūdna. Taip visa gyvenimą buvęs žalias miestelis tikriausiai taps dykuma…

  • Tas jūsų vadinamas kaimietis daug daugiau padarė ir prikėlė Kupiškį iš pelenų, negu per 16 metų vadovavimo tikrieji valstiečiai. Šitaip išsireikšdamas sakyčiau: tau dar iki mero augt ir augt 😀

 • Kaip būtų gražu,kad kartu būtų ir valstiečiai. Tada taryba būtų itin produktyvi. Bet deja….

 • Balsavimo rinkimines apylinkes uzsidare,taskas,uzdarykite ir savo kakarines.Pyktis ir pavydas sugraus sveikatą.Nieko nepadarysi ,visi negali laimeti.Pasiraitoje rankovespirmyn i darbą

 • Kodėl visi tokie neobjektyvūs. Viešai pasklebta statistika byloja, kad valstiečiai vis dėlto žymiai pagerino savo padėtį renkant savivaldą. Turi daugiau merų nei praėjusią kadenciją ir daug didesnį išrinktų į tarybas narių skaičių. net Vilniuje ir Klaipėdoje atsirado jų narių tarybose. Iki šiol valstiečiai tebuvo tik regioninė partija, o šiuo metu apie ją jau girdėti ir miestuose. Tai gal ir neįspūdingi skaičiai, bet rodantys, kad vlastiečiai labiau pasklido Lietuvoje. Reikėtų būti objektyviems. Be to, per šiuos rinkimus skelbias laimėjusios visos partijos. Gal taip ir yra. Kiekviena gavo kažkokių pliusų lokalių.

  • Valstiečių 5 merai, tiek pat kiek „Tvarka bus“, čia istorinė pergalė? Juokaujat apie laimėjimą. Kupiškyje laimėjo konservatoriai.Faktas. Suveikė Vilniaus partiniai pinigai (apie 9 tūkst Eur), administracinis pranašumas ir ištikimi kvakeriai, nepaisydami realybės aklai kartoję meras geras meras dirba kiti š. Gebelso propogandos stilius suveikė. Bet – nugalėtojai neteisiami. Strategija pasiteisino. Mokykitės, lūzeriai…

 • Niekas čia nepasakyta dėl Bardausko. Tiesog nelygios sąlygos ir niekas rimtai nestojo skersai kelio. Lai pats srebia…

 • Kupiškis išrinko D. Bardauską rajono Meru 2 KARTUS ir tuo viskas pasakyta.

  • Atsimenu, viename sename anekdote, gruzinas, paslydęs ant banano žievės, krito ant peilio NET AŠTUONIS KARTUS

 • Vaistieciu saule staiga pakilo,bet greit ir nusileido,jie visoje Lietuvoje patyre fiasko,Siauliuose niekas nerinko Pijaus,Klaipedoje triuskinamai laimejo buvusieji,taigi valdanciai partijai per visa Lietuva 6 merai mizeris liaudis pamate kas yra kas…

 • Sveikinimai.Gerai,kad meras suprato,kad reikia buti ne tik geram rajono vadovui,bet ir artimesniam kiekvienam zmogui..ant to jo oponentas ir ejo.Dziaugiames rezultatu!

 • Tikrai dziaugiasi dauguma Kupiskenu, kad laimejo D. Bardauskas. Nieko asmeniško neturiu prieš Paliuli, bet vis dėl to į tokias pareigas ne. Vaikus mokyti pagroti tikrai gali. Dirbs abu Taryboje, tikiuosi be konfliktu.

  • Ar žinai kuo meras dirbo anksčiau? Juk nėra specialaus universiteto merams, Ar jums nešleikštu nuo pataikavimo?

  • Pries aklai liaupsinant, reikia pasidometi ne tik oponento biografija, bet ir savo viešpaties. Ar žinai, kad meras iki tol kol tapo meru dirbo ne tik kad ne su vaikais, o dirbo su psichinem bobutem! O tai gera darba turejo! Muzikos mokytojui tik pagarba! Tai pasakys kiekvienas, prie kurio vaiko mokymo prisiliete bet kuris muzikos mokytojas.
   Taip kad melskites protingai. O ar tai mesijas-parodys laikas. Vat po 4metu tada ir dekokit.

 • Mockuvienei reikia dirbti

 • Viskas tikrai labai gražu. Pergalė yra pergalė. Sveikiname merą ir jo komandą. Bet prie ko čia I. Mockuvienė. Jinai konservatorė.??? Ar eilinė reklama???

 • Kažkaip nuotraukoje matosi nemažai žmonių, kurių darbas tiesiogiai priklauso nuo savivaldybės (ir mero) malonės. Tiek to, valgyti reikia, o darbo kitur nerasi. Kupiškis ne didmiestis. Reikia giedoti tam, kad lesina. Tačiau pamąstymui vietos yra. Pergales prisimena, mūšius pamiršta. Palyginau su praeitų rinkimų rezultatais. Balsuojančių skaičius antrame rate nepakito 7500 šiemet prieš 4 metus 7509. O už Dainių Bardauską balsavo šiemet 4304, prieš 4 metus 5436. Kaip matome, meras būdamas valdžioje ir galėdamas įtvirtinti savo laimėjimus, prarado 1132 balsus. Taip kad merui ir jo komandai yra apie ką pamąstyti. P.S. praeitų rinkimų skaičiai paimti iš VRK puslapio ir iš ,,Kupiškėnų minčių“. Juk meras nuolat sukosi renginiuose pirmajame plane nuo pat savo darbo pradžios. Vien tai,kad pabuvojo kartu, šalia daug jam davė. Ir tai vyko dažniausiai jo darbo laiku. Renginiai, į kuriuos atvykdavo konservatorių atstovai(propagandistai) vykdavo kultūros centre, bibliotekoje bei kitose patogiai pasiekiamose įstaigose. Yra dėl ko susimąstyti, net laimėjus.

  • Nebeišprotekit rinkimai baigėsi mokėkite pralaimėti.

 • Mere, puikus rezultatas, mieste virs 70 proc. visu balsu! Jusu grieztas zodis, tvarka daug kam nepatinka, ypac kas neprastes dirbt, tobulet.

 • Sveikiname Mera, Kupiskio zmoniu valia laimejus 2-a kadencija. Pagal tai, kokia aktyvi buvo agitacija pries, palaikymas pakankamai uztikrintas. Linkime kuo daugiau geranorisku zmoniu komandoje, kad vieningai dirbtu del rajono. SEKMES.

Rekomenduojami video