2024/06/19

 

KLIBANT VICEMERO KĖDEI – TAIKOSI Į MERO

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praeitą savaitę vicemerui Aurimui Martinkai pareiškus apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, buvę bendrapartiečiai ilgai nedelsė ir sėdo prie bendro stalo, kur sprendė tolesnį A. Martinkos einamų pareigų likimą. Vicemeras rankų sudėjęs irgi nelaukė ir prisijungė prie kitos politinės jėgos.

Audinga SATKŪNAITĖ

Viskas rajono Tarybos rankose

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kupiškio skyriaus taryba, atsižvelgdama į susidariusią politinę situaciją Kupiškio rajono savivaldybės taryboje, pirmadienį rinkosi į posėdį ir priėmė du sprendimus.

LSDP Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius sakė, kad buvo teiktas prašymas dėl A. Martinkos pašalinimo iš socialdemokratų frakcijos Kupiškio rajono savivaldybės taryboje, ir skyriaus taryba pritarė tokiam sprendimui.

Anot jo, per posėdį taip pat svarstytas A. Martinkos atšaukimas iš mero pavaduotojo pareigų.

A. Cesevičius pabrėžė, kad ši pareigybė yra politinio pasitikėjimo ir pagal koalicijos sutartį su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija mero pavaduotojo pareigos priklauso Socialdemokratų partijai.

„Kadangi A. Martinka išstojo iš Socialdemokratų partijos ir yra kito politinio judėjimo iškeltas kandidatu į Savivaldybės tarybą kovo 3 d. vyksiančiuose rinkimuose, tai remiantis šiais faktais skyriaus taryba pareiškė jam politinį nepasitikėjimą.

Taryba taip pat įpareigoja socialdemokratų frakciją Kupiškio rajono savivaldybės taryboje kreiptis į Tarybą dėl mero pavaduotojo A. Martinkos atšaukimo iš pareigų“, – kalbėjo Socialdemokratų partijos skyriaus pirmininkas.

A. Cesevičius išreiškė viltį, kad šis klausimas bus keliamas per artimiausią rajono Tarybos posėdį gruodžio pabaigoje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ko čia pešatės, už ką norit, už tą ir balsuokit, bet nereikia pilti pamazgų ant žmonių. Paskaitinėjau ir pasibaisėjau, viskas Jums užkliūna. Tegu važinėja Povilas kur nori, tegu žiūri į moteris, aš čia nieko blogo nematau, reiktų susirūpinti, jei į vyrus pradėtų žiūrėti. Antra vertus, visi vyrai žiūri į moteris, argi ne taip? Vyrai, ar nesidairot į moteris? Pažįstamas dirbo pas šį žmogų ir sumokėjo viską be jokių vokelių. Įtariu, kad jus atleido už kokias pijokystes ar tinginystes tai pilat purvą. Ant bet ko gali parašyti tokius dalykus. Ar verta pyktis, geriau vertinkit padarytus/žadėtus/nepadarytus mero darbus. Apie esamos valdžios aroganciją manau nebeverta rašyti

  • Jūs tik manote, bet teigiate, kad dauguma kupiškėnų nori…Kažkaip nesiriša. O kas bus, jei paaiškės, kad kurklienei patinka murklys, murklienei kurklys, o bradauskui gurklys ?

  • Bardauskas netinka!!!

  • Martinka netinka, netinka. Gal but Gurklienei tinka Gurklys, Murklienei – Murklys, Kurklienei – Kurklys, del skonio ner ko gincytis. Bet dauguma kupiskenu nori, kad Bardauskas testu gerai pradetus darbus ir vadovautu rajonui toliau.

  • Tik už Povilą

  • Tik už Povila balsuosim. Senbuvis, visi jį žinom, gal nemètys taip darbuotojú iš savivaldybės, kad nebeįmanoma ten dirbti.

Rekomenduojami video