2024/05/18

 

TARYBOS NARYS PERŽENGĖ TEISMO SLENKSTĮ

Tarybos narys Zigmantas Aleksandravičius penktadienį ryte pasirodė Kupiškio rajono apylinkės teisme. Čia atversta baudžiamoji byla, kur politikas yra kaltinamas kyšio priėmimu. Jurgitos Banionienės nuotrauka

Penktadienio ryte rajono Savivaldybės tarybos narys, kyšio priėmimu kaltinamas Zigmantas Aleksandravičius, per pirmą posėdį Kupiškio rajono apylinkės teisme stojo į akistatą su bene pagrindiniais bylos liudytojais. Nors prieš posėdį politikas atrodė labai susikaupęs ir buvo nekalbus, bet prasidėjus liudytojų apklausai jo veide vis dažniau pasirodydavo ironiška šypsena.

Audinga SATKŪNAITĖ

Aukso vertės liudytojai?

Baudžiamoji byla dėl galimo Z. Aleksandravičiaus kyšininkavimo Kupiškio rajono apylinkės teismui buvo perduota Panevėžio apygardos prokurorams ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnams atlikus ikiteisminį tyrimą. Jo metu nustatyta, kad Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys, atstovaujantis visuomeniniam komitetui „Kupiškio kraštą keiskime kartu“, galimai 2015 metais per tris kartus priėmė kyšį statybos darbų paslaugomis, kurių vertė daugiau nei 7 700 eurų. Už tokią sumą Z. Aleksandravičiui galimai jo paties ir artimųjų sklypuose buvo atlikti melioracijos darbai, valomi tvenkiniai ir paklotos trinkelės.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Prakaitas upeliais teka
    ot gerai !

Rekomenduojami video