Per birželio 18 dieną vykusį rajono Tarybos posėdį paaiškėjo, kad Taryboje atsiranda nauja frakcija. Pasikeitė ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Savivaldybės taryboje sudėtis.
Jurga BANIONIENĖ
Eglė Blaževičienė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnė, perskaitė pranešimą, kad vadovaujantis Kupiškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, pasikeitė suformuota Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos rajono Taryboje sudėtis.
Frakciją sudaro E. Blaževičienė, Paulius Pranckūnas (frakcijos seniūnės pavaduotojas), Audrius Inapas, Genė Žilinskienė ir Darius Baronas.
Per gegužės 28 d. rajono Tarybos posėdį apie išėjimą iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Taryboje ir iš valdančiosios daugumos, pasitraukimą iš šios partijos gretų pareiškė du Tarybos nariai – Marius Nareckas ir Saulius Dugnas.
M. Nareckas perskaitė pranešimą, kad vadovaudamasis Kupiškio rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, informuoja, jog veiklą rajono Taryboje jis ir S. Dugnas tęs susijungę į Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nepriklausomą frakciją. Frakcijos seniūnas – M. Nareckas, pavaduotojas – S. Dugnas.
„Šiuo viešu pranešimu taip pat deklaruojame, kad nepriklausoma frakcija Kupiškio rajono savivaldybės taryboje dirbs opozicijoje“, – teigė M. Nareckas.

Autorės nuotraukos