2024/07/14

 

TEISINĖS VINGRYBĖS: PROTOKOLAS NESUTAMPA SU BALSAVIMO REZULTATAIS

Per praėjusį rajono Tarybos posėdį vasario 2 dieną neapsieita be aštresnių emocijų, kurios kilo svarstant vos ne tradicija tapusį klausimą skirti ar neskirti tarnybinę nuobaudą (pastabą) Savivaldybės kontrolierei Vilmai Mažeikienei. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotraukos

Per praėjusį rajono Tarybos posėdį vasario 2 dieną neapsieita be aštresnių emocijų, kurios vėl kilo svarstant klausimą skirti ar neskirti tarnybinę nuobaudą (pastabą) Savivaldybės kontrolierei Vilmai Mažeikienei.

Grįžti prie šios temos Tarybos nariai turėjo dėl Vyriausybės atstovo Panevėžio ir Utenos apskrityse reikalavimo pataisyti priimtą sprendimą minėtu klausimu, kad jis atitiktų galiojančius teisės aktus.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Akcentavo, kad atitaiso techninę klaidą

Per posėdį tą klausimą pristačiusi Savivaldybės teisininkė Jovita Bakanaitė-Talačkienė sakė, kad praėjusių metų lapkričio 24 dieną Tarybos priimtas sprendimas nepritarti komisijos išvadoms, kad Savivaldybės kontrolierė Vilma Mažeikienė padarė tarnybinį nusižengimą ir Tarybos nepritarimas jai skirti dėl to pastabą, Vyriausybės atstovo vertinimu neatitinka Vyriausybės nutarimų ir yra teisiškai neteisingai įformintas.

Savivaldybės teisininkė Jovita Bakanaitė-Talačkienė.

„Iš esmės niekas nesikeičia. Reikia sutvarkyti tik formuluotes“, – teigė Savivaldybės teisininkė.

Tarybos narys Saulius Dugnas klausė, ar komisijos išvada, kad Savivaldybės kontrolierė pažeidė įstatymą, panaikinta.

Teisininkė atsakė, kad išvadai nepritarta.

Rajono Tarybos pirmininkas, rajono meras Dainius Bardauskas, laikėsi savo nuomonės, kad V. Mažeikienė padarė tarnybinį nusižengimą (tada kalbėta, kad Savivaldybės kontrolierė laiku nepateikė merui komandiruotės avansinės apyskaitos – aut. past.), o Taryba pasielgė neprincipingai, kad tai išvadai nepritarė.

„Vyriausybės atstovas pareikalavo tas formuluotes sutvarkyti teisiškai ir jos tvarkomos. Kartais būna teisinių vingrybių. Taryba pasielgė neprincipingai ir visa tai iš to išplaukia“, – emocingai kalbėjo meras.

Tarybos narė, tos pačios konservatorių frakcijos kaip ir meras atstovė Skaistutė Paulauskienė, neištvėrė ir pareiškė nesutinkanti, kad pasielgė neprincipingai.

„Manau, kad Taryba pasielgė labai principingai. Su jumis tikrai nesutinku. Savo nuostata mane labai įžeidėte“, – išsakė savo poziciją ji.
Meras atšovė, kad manąs atvirkščiai.

„Galiu sakyti, kad toks Tarybos sprendimas mane įžeidė, bet to nesakau“, – replikavo jis.

Plačiau skaitykite vasario 7 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Vilmos Mažeikienės (dešinėje) nuomone, Vyriausybės atstovų įstaigos Savivaldybei pateiktame reikalavime nurodyti pritrenkiantys ir neįtikėtini dalykai: suklastotas Savivaldybės tarybos posėdžio protokolas.
Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Vienas iš nedaugelio vyrų taryboje šiuo atveju yra S. Paulauskienė.

 • Jeigu p. Paulauskiene nebe kandidatuoja į tarybą tai reikia ja apipilti purvais ir ,parodo kad ji yra sąžininga ir ne keršto trokštanti tai jus visaip ją išvadinat ir vargše ,kad valgo ir naudojasi maltiečių maistą aš manau , kad Paulauskienė ne vargšė dar turi ko valgyti ir be maltiečių maisto o jus drįstat taip kaltinti be jokio pagrindo liejant pykti čia jau kvepia ir rimta atsakomybė per kitas institucijas mero prašot, kad ją atleistų bet labai gaila ne merui priklauso ši organizacija ji yra nevyriausybinė o klaidų tekste tai nei suprasti gerai negalima Tai va mielas skaitytojau dar jums iki Paulauskienės lygio dar labai daug ko trūksta žema taip šmeižti žmogų.

 • Nesuprantamas dalykas Paulauskienes, mat i tarybą nebepretenduoja, užtenka vargšų maistelo, o kaip jum atrodo, ar jos darbas Maltiečiuose yra teisingas? kam but principingiem , bet ne Skaistutei, Mare kuo greičiau antru šuviu pakeisk Maltiečių ponią,, ašku jau gal ir gana, ,,pavargo“

 • Mere, reikėjo paprašyti klasiokės D. lankstinuke ištaisyti klaidas. Klaidos, klaidos, klaidos…

  • O jūs pažiūrėkit, kiek klaidų būsimos merės iš Pyragių prisistatyme ! Poniai, kuri tokia nepakanti kitų klaidoms, ta rašliava garbės nedaro.

 • “ Šaunuolė Skaistutė Paulauskienė vienintelė kuri parodė ,kad jos intelekto koeficientas yra daug aukštesnis nei kai kuriu trokštančių keršto ir neapykantos .Dabar visur įvardinama kaip gyvulių ūkis ,,

 • Eilinį kartą meras apsijuokė, bandydamas žūt būt „Nubausti“. Kupiškėnai vėl turėjo progos įsitikinti neribotu mero kerštu ir įstatymų nepaisymu. Kiek reikia turėti sveikatos ir laiko įrodinėjant Bardauskui elementarias tiesas. Jei jis būtų teisingas vadovas ir tikras vyras, seniai būtų atsiprašęs V. Mažeikienės ir pabaigęs juokinti Kupiškio žmones. o jis vėl žada vadovauti Kupiškiui.

  • Ne meras apsijuokė, o apsijuokė buvę kolūkio pirmininkai bei valstiečiai eilinį sykį galimai sulaužę duotą priesaiką

 • Ar Bardauskas su Dugnu vėl eis į bažnyčią ir vėl spaus rankas? Juk rinkimai visiškai netoli. Jums rankos tikrai neduosiu. Nenusipelnėte.

  • Niekas ,tau, rankos ir neduos,nesuk sau galvos!

 • Aš tai nesuprantu už ką teisininkė gauna algą, kad daro tokias “ klaidas /klastotes “ . Ar jau visai aptemo akys nuo visagalybės su teisiamuoju. O rinkėjai jiems jau senai neįdomūs.

 • Nebe suprantama dar tebevyksta teismas už dokumentų klastojimą ir vėl tas pats daroma dar su teisininkės pagalba kas čia vyksta ar valdininkai apimti pykčio ir keršto net įstatymų nebeskaito ir jais nebesivadovauja svarbu kad būtų nubausta ,bet juk rinkimai ir vėl žiūrima rinkėjams į akis ir sakoma kad mes sąžiningi rinkit mus .

Rekomenduojami video