2023/02/03

 

MIESTO KALĖDŲ EGLĖ – IŠ GEDIMINO GATVĖS

Eglės pjovimo „operacijoje“ dalyvavo ir daug technikos, ir daug žmonių.

Pirmadienio rytą ribotas eismas Gedimino gatve. Įvykis – neeilinis. Nukirsta ir į miesto aikštę atgabenta pagrindinė Kalėdų eglė. Šį kartą ją iš kelių pasiūlytų eglių balsuodami išrinko patys kupiškėnai.

Jurga BANIONIENĖ

Sulaukė daugiausia balsų

Laurynas Knizikevičius, Kupiškio rajono savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vyresnysis specialistas, sakė, kad būtent už šią eglę sulaukta per tūkstančio gyventojų balsų.

„Už tris egles buvo kviesta balsuoti, o kandidačių turėjome penkias. Atrinkome pačias gražiausias, taisyklingiausias egles. Iš tiesų, pats šią eglę buvau nužiūrėjęs, susiradau žmogų, kurio ji yra. Kai susiskambinome, minėjo, kad jau dvejus metus ruošėsi siūlyti ją, bet vis neprisiruošdavo“, – teigė L. Knizikevičius.

Paskutinė

Tai paprastoji eglė, jos aukštis apie 10–11 metrų. Eglę miestui dovanojęs Vytautas Bagdonas jos pjovimo „operacijoje“ nedalyvavo, nes turėjo dirbti. Pakalbintas jis pasakojo, kad jau seniau svarstė, kad reikėtų padovanoti ją miestui, tačiau vis atidėdavo šį reikalą.

„Eglė jau trukdė, per didelė užaugo. Tėtis prieš 20–30 metų buvo pasodinęs penkias ar šešias eglutes, kad būtų Kalėdoms. Iš visų ši viena pasiliko ir užaugo didesnė, nebetilpo į namus, ją puošdavome lauke. Vietoje šios nusipirksiu vazone eglę ir pasodinsiu į tą vietą. Užaugs nauja“, – sakė V. Bagdonas.

Medžio pjovimo darbai pavyko sklandžiai. Komunalininkų atstovams talkino ir krano paslaugas teikė UAB „Rokmelsta“, priekabos UAB „Žilvara“. Po maždaug valandos eglė sėkmingai pasiekė centrinę Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę. Šią savaitę ji bus papuošta ir penktadienį lauks įžiebimo šventės.

Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ prenumerata 2023 metams ir – dovanos! SPAUSK ČIA

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai graži eglutė. Malonu, kad buvo atsižvelgta į gyventojų pasirinkimą. Lauksime Kalėdų eglės įžiebimo gruodžio 16 dieną.

  • Tikrai labai graži eglutė .

  • Kodel pačią gražiausią?gal reikėjo ,kuri ne vietoje auga.ją papuoši ir graži….

  • O kiek tūkstančių praplaus….

  • Jauną, sveiką medį nukirto vien tam, kad ponai savo ambicijas patenkintų, blizgučių varžytinėse padalyvautų.

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video