Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

MUGĖS ORGANIZAVIMAS – PAŽĖRĖ AKMENUKŲ Į SAVIVALDYBĖS DARŽĄ

Pasirodžius straipsniui „Mugės organizavimo užkulisiai“ sulaukėme skaitytojo laiško, kuris paskatino išsamiau pasidomėti, kaip ne tik Kupiškio rajono savivaldybė, bet ir kaimyniniai rajonai sprendžia mugių organizavimo klausimus.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Redakcija gavo skaitytojo (vardas ir pavardė žinomi) laišką, kuriame jis rašo:
„Perskaičius Banguolės Aleknienės-Andrijauskės straipsnį „Mugės organizavimo užkulisiai“ labai keistas pasirodė momentas, kad mugės organizavimo Kupiškyje imasi kauniečiai. Įdomu pasidarė, kokia pagrindinė veikla „Verber“ įmonės, kuri mums mugę organizuoja. Internete radau labai keistą informaciją – puslapyje www.imones.lt rašoma, kad veiklos nevykdo.

Kupiškėniškas smalsumas suėmė – negi pandemija visus vietinius valdininkus „išpjovė“, kad nebėra kam muge pasirūpinti? Turime tiek Savivaldybės ir jai pavaldžių įmonių darbuotojų, kurie tikrai sugebėtų pasirūpinti kalėdine muge – juk ne žiemos olimpines žaidynes organizuojam, o paprastą kromelį. Tai kas kauniečiams už tą mugės organizaciją sumoka – Savivaldybė ar įskaičiuojama mugės pardavėjams į kainą?

Manau, ne verslininkai tingi nueiti leidimų, o valdžia apsileido ir neatlieka savo darbo. Kam terliotis su kiekvienu atskirai, jeigu galima urmu, ir jokios atsakomybės, kas ten vyksta – atsako už tai organizatorius. Patys kauniečiai patvirtino, kad turi savo uždaras feisbuko grupes ir susikviečia prekiautojus. O jeigu tūlas kupiškėnas neturi to feisbuko, ar atsiras keli tomis pačiomis prekėmis prekiaujantys: vilnietis, kaunietis ir vietinis. Kažin ar visi trys tilps ir ar saviškiui bus pirmenybė?
Gal pasidomėkit, kaip kalėdinės ir kitos mugės organizuojamos pas mūsų kaimynus, ar ir ten reikia pagalbos iš didmiesčių?“

Rasos Čepaitės nuotrauka

Plačiau skaitykite gruodžio 11 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
5 Komentarai

5 komentarai

 1. Organizatoriams (78.58.211.63)

  2021-12-12 at 13:09

  Turime prašymą
  Jeigu organizuojate kažkokias muges, kurios vyksta darbo dienomis miesto aikštėje, į kurią gali ateiti tik nedirbantys gyventojai, tai SUSIORGANIZUOKITE ir kur laikysite, prekeiviai, savo automobilius. Nes atvažiavus į įstaigas,prie Medicinos banko nėra vietų kur sustoti. Taip gaištamas laikas, užkemšamos gyvenamųjų namų aikštelės, tada pyksta ti nami gyventojai.Prekeiviai įsigudrina net krovinines, ar lengvuosius su priekabomis sustatyti prie aikštės, Gucevičiaus gatvėje. Gal galima pamąstyti, kur laikyti VISĄ DARBO DIENĄ prekeivių automobilius?

  • Tikrai (88.118.132.235)

   2021-12-17 at 21:04

   Aiksteleje prie baznycios vietu visada yra,prasom ponai pasivaikscioti ir geretis Kupiskiu.

 2. Zeda (82.135.134.248)

  2021-12-12 at 05:51

  Šiaip tai ir marios ir ligoninė atsirado sovietmečiu .

 3. Aš pats (85.206.217.251)

  2021-12-11 at 23:11

  Burba autorė, kuriai po langais vis kas ramybės neduoda. Atgyventa

 4. Ne kupiškėnas (185.220.100.246)

  2021-12-11 at 15:47

  Ne tik muges, bet ir sportinius renginius bei dar kai ką organizuoja. Ir kas čia blogo ? Amžinai kupiškėnams viskas negerai. Jei ne racionaliai mastantys vadovai iš kitų Lietuvos vietovių, neturėtumėt nei marių, nei ligoninės nei kitų svarbių objektų. Sėdėtumėt po šiai dienai prie savo Čirvų kalniuko ir grožėtumėtės centriuko lušnynu.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų