2022/12/02

 

SAVIVALDYBĖ ĮSIPAREIGOJO BŪTI DRAUGIŠKA TECHNINIO SPORTO ŠAKOMS

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Lietuvos techninio sporto federacijų asociacijos prezidentas Karolis Ramoška (dešinėje) ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas. Jurgos Banionienės nuotrauka

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Lietuvos techninio sporto federacijų asociacijos prezidentas Karolis Ramoška (dešinėje) ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.
Jurgos Banionienės nuotrauka

Lapkričio 18 dieną Kupiškio rajono savivaldybės Žemės ūkio ir bendruomenių skyriaus salėje rajono vadovai priėmė Lietuvos techninio sporto federacijų asociacijos prezidentą Karolį Ramošką ir visą būrį techninio sporto federacijų vadovų. Į Kupiškį susirinkta turint svarbų tikslą – Lietuvos techninio sporto federacijų asociacija su Kupiškio rajono savivaldybe pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Jurga BANIONIENĖ

Neeilinis įvykis

Visus susirinkimo dalyvius pirmas pasveikino Lietuvos techninio sporto federacijų asociacijos prezidentas, Lietuvos motorlaivių federacijos generalinis sekretorius K. Ramoška. Jis teigė, kad Kupiškyje tai neeilinis įvykis.

„Tai tikriausiai pirma tokio pobūdžio sutartis Lietuvoje. Tikime ir tikimės, kad ji ženkliai prisidės prie techninio sporto visų šakų populiarinimo Lietuvoje, infrastruktūros gerinimo, prie regiono populiarinimo, žmonių pritraukimo į Kupiškio rajono savivaldybę. Mes tikrai žinome, kad ji puikiai pritaikyta sportui ir turistams. Su mūsų pagalba, su šia sutartimi, manau, Kupiškio savivaldybė bus dar plačiau žinoma ir girdima Lietuvoje ir užsienyje“, – kalbėjo K. Ramoška.

Į susitikimą atvyko Seimo narys Marius Matijošaitis, Lietuvos automobilių sporto federacijos generalinis sekretorius Tadas Vasiliauskas, Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentė Giedrė Janušauskė, Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos prezidentas Tomas Gurkšnys, neseniai Lietuvos aeroklubo prezidentės pareigas baigusi eiti Eglė Paužuolienė ir viceprezidentas Ignas Krivickas. Dalyvavo ir Kupiškio aeroklubo vadovas Laurynas Griauzdė.

Plačiau skaitykite lapkričio 20 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai šaunu. Jauni vyrai tegu tik užsiima tokiu vyrišku sportu ir garsina mūsų rajoną. Pagarba jiems. Būna ir kitaip, priešingai. Kai pamatau kaip nesugeba vairuot kai kurie vyriškos giminės atstovai, tai graudu,pavyzdžiui automobillį su priekaba iš kiemo vargingai ir sunkiai iš kiemo iškeravoja.

  • Nors ir mažas tas Kupiškis, bet tikrai garsus techniniu sportu ne tik Lietuvoje.

Rekomenduojami video