2024/04/22

 

NORIŪNUOSE PO REKONSTRUKCIJOS – ŠALTI „GYVATUKAI“

Jurgos Banionienės nuotrauka

Į redakciją kreipėsi vienas Noriūnų Melioratorių gatvės 6A namo gyventojas ir skundėsi, kad ne tik jų name, bet ir kituose Noriūnų daugiabučiuose namuose prastai šyla, dažnai ir beveik šaltas būna rankšluosčių džiovintuvas („gyvatukas“) vonioje, o reikia mokėti kaip už gerą šildymą. Vonioje kaupiasi drėgmė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Neįmanoma pašalinti deguonį

UAB „Kupiškio komunalininkas“ direktorius Vingaudas Šarmaitis patvirtino, kad komunalininkams ši problema žinoma.

„Kiek leidžia mūsų galimybės, bandome ją padėti spręsti. Ši problema atsirado, kai AB „Panevėžio energija“ šią vasarą atliko Melioratorių gatvės gyvenamųjų namų šilumos punktų rekonstrukciją. Karštas vanduo pradėtas ruošti gyvenamųjų namų šilumos punktuose.

Po rekonstrukcijos nebepašalinamas deguonis iš „gyvatukų“, todėl jie blogai šyla. AB „Panevėžio energija“ bando atrasti priežastį, tačiau kol kas nesėkmingai. „Kupiškio komunalininkas“, kaip namo administratorius, prižiūri namo vidaus vamzdynus ir eksploatuoja šilumos punktą, bet neatlieka šių punktų rekonstrukcijos ar kitų darbų.

Taip pat noriu pabrėžti, kad namo administratorius neskaičiuoja ir neima mokesčių už šilumos, karšto vandens ruošimą, o taip pat ir už „gyvatukų“ šildymą. Mūsų turimomis žiniomis, AB „Panevėžio energija“ mokesčio rugsėjį už „gyvatukų“ šildymą iš gyventojų neėmė.

Kaip bus toliau, nežinome. Mes pateikėme informaciją AB „Panevėžio energija“, kad ir spalį „gyvatukai“ nešyla, nes neįmanoma iš jų pašalinti deguonį“, – tokį atsakymą raštu gavome iš UAB „Kupiškio komunalininkas“ direktoriaus.

Jurgos Banionienės nuotrauka

Plačiau skaitykite lapkričio 9 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Už gyvatuką mokam pilna kaina ir tegul nemeluoja kad už rugsėjo mėnesį neskaičiavo mokesčio

  • Ne tik Noriūnuose…Ir Subačiuje šitą bėdą turime. Daug metų nebuvo problemų, bet po „rekonstrukcijos“…gyvatukai šala, spaudimo nėra, karšto vandens sulaukiame, tik gerokai nuleidę šaltą vandenį…jau nekalbu apie oro pilnus vamzdynus ir čiaudantį kraną…O mokame pilnu tempu!

Rekomenduojami video