2024/07/15

 

PRIPAŽINO, KAD SKYRYBOS SU SAULIUMI SKVERNELIU – NETEKTIS

Politikai Jonas Jarutis (kairėje) ir Saulius Skvernelis dar neseniai kartu sprendė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reikalus, o šiandien jų keliai jau išsiskyrę. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Politikai Jonas Jarutis (kairėje) ir Saulius Skvernelis dar neseniai kartu sprendė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reikalus, o šiandien jų keliai jau išsiskyrę.
Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Rugsėjo 7 dieną buvęs Ministras Pirmininkas, parlamentaras, opozicijos lyderis Saulius Skvernelis pranešė, kad palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją. Kartu su juo iš šios frakcijos išėjo dar devyni jo šalininkai parlamentarai. Jie subūrė naują demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“. Prie jos prisijungė keli politikai iš Seimo narių mišrios grupės. Šiuo metu nauja frakcija turi 13 narių.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis tokį buvusių bendražygių žingsnį laiko rinkėjų apgavyste.
Kaip po šių įvykių nusiteikę LVŽS nariai kupiškėnai?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Abejoja skyrybų sėkme

Vidmanto Paliulio, LVŽS Kupiškio skyriaus pirmininko, nuomone, negerai, kad įvyko jų partijos ir S. Skvernelio skyrybos. Artimiausiu metu skyriaus nariai rinksis į susirinkimą ir aptars susiklosčiusią situaciją.

„Kyla visokiausių klausimų. Kodėl anksčiau S. Skvernelis ir jo šalininkai neatsiskyrė nuo LVŽS, jei matė, kad požiūriai į daugelį dalykų ėmė labai nesutapti. Atrodo, kad paranku tiems politikams buvo su LVŽS dalyvauti Seimo rinkimuose, pasinaudoti tam skirtu partijos finansavimu. O patekus į valdžią, galima ir nugarą atsukti.“

Plačiau skaitykite rugsėjo 11 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • kokius reikalus gali sprest Jarutis? kelt ranką ar ne jis daugiau mažai ką išmano….. tokiu ir reikia seime, savivaldoj ,pritampa ir gerai.

  • o mūsų gandras taip ir liko bestuburis 🙁

    • Koks jis gandras? Apipešiotas žvirblis. Visą laiką plaukiantis pasroviui. Be savo nuomonės. Ką jis padarė dėl Kupiškio gero??? Beviltiškas rajono vadovas. O kaip seimo narys tai irgi tik rankų kilnotojas.

  • tik skvernelio deka laimejo rinkimus gandragalviai o dabar viskas nuplauke

Rekomenduojami video