2023/06/03

 

TURIZMO CENTRĄ PURTO PERMAINOS

Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrą palikus visoms trims senosioms darbuotojoms, įstaigos vadovei teks mąstyti, kaip formuoti naują kolektyvą. Autorės nuotrauka

Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrą palikus visoms trims senosioms darbuotojoms, įstaigos vadovei teks mąstyti, kaip formuoti naują kolektyvą.
Autorės nuotrauka

Liepos pabaigoje Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrą palikus vienai turizmo vadybininkei, pamainos jai ieškoti ilgai nereikėjo. Į kolektyvą atėjo kita darbuotoja, bet tai dar ne visi pokyčiai. Paaiškėjo, kad su šiuo centru atsisveikina visos trys iki tol dirbusios turizmo vadybininkės. Apie rajono Turizmo ir verslo informacijos centro pertvarką kol kas kalbama puse lūpų.

Jurga BANIONIENĖ

Netenkino atlyginimas

Nuo pat Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro įsikūrimo pradžios čia dirbusi Vaida Laučinavičė sakė, kad pagrindinė jos išėjimo iš darbo priežastis – nedidelis darbo atlyginimas.

„Išėjau dėl to, kad mažas atlyginimas. Visi ieško, kur geriau“, – teigė V. Laučinavičė.

Turizmo vadybininke ji dirbo nuo 2008 metų birželio, pusketvirtų metų laikinai ėjo direktorės pareigas. Paklausta, ar negaila po tiek metų palikti turizmo sritį, pašnekovė teigė, jog, be abejo, taip.

„Džiaugiuosi čia dirbusi, įgijau labai daug patirties, darbas buvo įdomus, jaučiausi tvirtai, savo vietoje, bet atlyginimas nuo pat darbo pradžios nedidėjo“, – kalbėjo V. Laučinavičė.

Kalbų apie prastą mikroklimatą darbe jau buvusi darbuotoja sakė nekomentuosianti. Vis dėlto pašnekovė patvirtino, kad apie išėjimą yra svarsčiusi ne ji viena.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Visi žinom kaip direktorė, kuri šiaip visai nereikalinga ir net nekompetetinga buvo atsirado su 100% socdemų palaikymu/pastatymu tam turizmo centre. Ir iškart algelė 1000+, o vadybininkėms už ilgametį darbą po 400. Ir dirbo tik jos, o ne ji, ir visada tokios super malonios… Tai tegul pati viena dabar ir darbuojasi. Sugrius tuoj visai tas centriukas su tokia vadyba 🙂

 • Pažiūrėkit užimtumo tarnyboje skelbimus į turizmo vadybininko vietą. Išsilavinimas: Aukštesnysis
  Profesija: Turizmo vadybininkas
  Sugebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai
  Papildomi sugebėjimai: Užsienio kalbos mokėjimas, geri darbo su informacinėmis technologijomis gebėjimai.
  Privalumas: darbo patirtis ne mažesnė kaip 1 m., gido pažymėjimas, vairuotojo pažymėjimas. Atlyginimas 642 €. Minimumas! Ar šita socialdemokratė vištos smegenimis nežino, kad minimalų atlyginimą Lietuvoje galima mokėti tik už nekvalifikuotą darbą?

 • Šita persona tik draskyti ir temoka. Teko asmeniškai susidurti, labai nemalonūs prisiminimai…Kupiškis turizmo srityje merdi. Neužtenka gražių vietų ir muziejų. Išsilaisvinkite, pagaliau, iš to savo etninių vertybių burbulo, pasidairykite po Lietuvą, kitas šalis. Turizmo samprata seniai pasikeitusi, o Kupiškis visiškame sąstingyje ir niekam neįdomus…

 • Dėl Adomynės keista. Didžiausi reklaminiai stendai prieš Kupiškį reklamuoja Adomynės bandeles. Bet juk tai bendruomenės veikla, o pinigėliai tikriausiai biudžeto. Tas pats ir su nauju etatu. Ar jis bendruomenei, nes pirminininkė Pakalniškienė, ar Kupiškio r. turizmui. Supainioti reikalai.

  • Rajono lankymas gal ir savivaldybės reikalas. Šimtą metų ten niekas nebūtų užsukęs vien paslampinėti apie griūvantį dvarą. Bendruomenė už dyka dirbdama vargu kiek temptų. Dar pridėkim, kad dvaro tvarkymui pramušta nemažai pinigo. Reikia, kad kažkas rūpintųsi tais reikalais. Čia jau ir verslas pritrauktas. Adomynėje bus karščiau nei čia Kupišky kabinete darbuotis.

   • Rajone yra Komarų dvaras , A.Petrausko muziejus , Palėvėnės vienuolyno ansamblis , V.Šleivytės muziejus ir t.t. , bet neteko girdėti , kad šiuose objektuose dirbtų Turizmo centro vadybininkai . Kuo išskirtinis Adomynės dvaras ?

    • Komarų dvaras privatus. Ten kiek duoda tiek duoda naudos savininkams. Petrausko muziejuje yra darbuotojai, Palėvenės vienuolynas gal dar sulauks savo. Nepavydėkit. Reikia kažkokių šeimininkų,kad žemės nesulystų.

 • Pakalniškienės įdarbinimas Adomynės dvare logiškas. Ten reikia žmogaus. Nejaugi toks žingsnis taip gali paveikti kitus darbuotojus? Jei taip, tai čia kažas ne taip. Ar nepamatysim, kad į išėjusių vietas sutūps socdemų statytiniai? Kaip bebūtų, tokie viražai rodo rajono savivaldybės supuvimą iš vidaus. Bent jau mantaip atrodo.

 • Turizmo centre dirbusios merginos buvo nuostabios, rūpestingos, visada maloniai bendravo, jų organizuotos kelionės įdomios, turiningos. Ačiū, merginos, sėkmės jums tolimesnėje veikloje. Labai gaila, kad viena „konkursą laimėjusi“ persona gali išdraskyti darnų, puikiai dirbusį kolektyvą.

 • Kai partines subinlaižes skiria vadovėmis, tai ir darbuotojai, neapsikentę nekompetencijos, tepa slides.

 • Lb gaila, tai buvo vieta, kurioj buvai laukiamas, tave visada pasitikdavo kaip gerą draugą . Ačiū merginos, jūsų trijulė buvo nuostabi, ačiū už keliones, už jūsų pastangas ,už jūsų rūpestį. O jums mielosios sėkmės, kai dievulis uždaro duris, atidaro langą, naujam etape linkiu sutikti puikius žmones, būkit sveikos ir gero gyvenimo laiko. Garbė buvo susipažinti ir bendrauti su jumis. Sėkmės jums visoms

 • Manau ne siaip visos isejo… juk nera taip paprasta toki sprendima priimti. Direktore… gal ji visai ne tokia tokioi vietoi turetu buti… o gal ? … bijo bendrauti,toks vaizdas uzejus kad bijo zmoniu, neduok die uzeis kas ir paklaus kazko 🙂 o jei dar ne gimtaja kalba 😀 gal padarykit live interviu su direktore anglu kalba apie Kupiski, …. o sis centras su verslu dar turi ka bendro ar tik pavadinimo dalis likusi… ?

 • Vaje,vaje kokia naujiena.Pasirodo joms dar ir atlyginimą buvo už ką mokėti…

 • aš čia , straipsnyje , kažko nesupratau . Gerb V. Pakalniškienė įdarbinta Turizmo centro vadybininke . Viskas OK , tačiau , pasak jos ,, bus gerai , nereiks važinėti į Kupiškį “ ( gyvena Adomynėje ) . tai įdarbinta Adomynės dvaro vadybininke ( tokios pareigybės lyg ir nėra ) ar Turizmo centro vadybininke ? Ar čia savi padeda saviems , čia apie socdemus . Po straipsnio klaustukų lieka daug .Ir dėl merginų išėjimo . O joms – visa pagarba – Ačiū už nuoširdų darbą . Sėkmės Jums 🙂 .

Rekomenduojami video