Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

DIDĖJA RINKLIAVA – MOKĖS IR UŽ TUŠČIUS KONTEINERIUS

Daugiabučių namų gyventojams atliekų tvarkymas ir išvežimas pabrangs maždaug 11 eurų per metus.
Jurgos Banionienės nuotrauka

Visiems aktualūs ir daug diskusijų keliantys, ypač tarp verslo atstovų, komunalinių atliekų tvarkymo klausimai svarstyti nuotoliniame rajono Tarybos posėdyje birželio 28 dieną.

Tarybos nariai patvirtino pakoreguotus Kupiškio rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus, kurie įsigalios šių metų spalio 1 dieną, ir atnaujintas komunalinių atliekų tvarkymo taisykles.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Nustatytas minimalus paslaugos dydis

Šiuos klausimus pristatęs Savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Mažvydas Šalkauskas sakė, kad atnaujintos komunalinių atliekų tvarkymo taisyklės dabar atitiks šiuo metu galiojančius teisės aktus.

Juridiniai asmenys, sudarę sutartis su atliekų tvarkytojais, mokės už faktiškai pristatytą komunalinių atliekų kiekį pagal Savivaldybės tarybos nustatytą 1 tonos atliekų sutvarkymo kainą.

Esminis dalykas yra tai, kad nustatomas minimalus komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos dydis.

Vienam gyventojui per metus jis bus 252 kg, per mėnesį – 21 kg, o juridinio asmens ar fizinio asmens įdarbintam darbuotojui komunalinių atliekų tvarkymo minimalus dydis per metus bus 145 kg, per mėnesį – 12 kg.

Surenkamų atliekų sąrašas papildytas maisto ir tekstilės atliekomis, kurios rajone jau kurį laiką surenkamos, bet ankstesnės redakcijos taisyklėse tai neatsispindėjo.

Plačiau skaitykite liepos 10 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Tomas (85.206.219.246)

  2021-07-23 at 11:02

  Tai kam aš turiu rūšiuoti, jei jie aiškina, kad dėl padidėjusio rūšiavimo auga atliekų tvarkymo kaina? Kupiškyje už komunalines paslaugas mokame bene brangiausiai Lietuvoje. Galėtų apie tai parašyti žurnalistai.

 2. Zeda (82.135.240.15)

  2021-07-16 at 18:42

  Ateity nemokėsim tik už bezdalus

 3. kupiškėnas (85.206.210.161)

  2021-07-13 at 23:31

  Ot svolačiai, vėl šakojasi su tomis savo atliekomis, vėl atims ne vieną pensiją, nors atliekų per metus padarau apie vieno kg maišelį. Minimumas 250 kg? Gal jie bepročiai

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų