2024/07/22

 

MERO TEISMO POSĖDIS – DALYKIŠKUMO IR AROGANCIJOS MIŠINYS

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas (antras iš kairės) ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė. Autorės nuotrauka

Birželio 7 dieną Panevėžio apygardos teisme toliau nagrinėta baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu, dokumentų klastojimo ir kurstymo suklastoti dokumentą yra pateikti Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui ir Kupiškio kultūros centro direktorei Jolitai Janušonienei.

Tęsta liudytojų apklausa. Tarp jų buvo ir garsus dainininkas. Kaltinamieji liudytojų parodymų nekomentavo, klausimų jiems neuždavinėjo.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Sujaudino potvarkio formuluotė

Į Panevėžio apygardos teismą kaltinamieji atvažiavo atskirai. Pirma pasirodė J. Janušonienė, netrukus atvyko ir jos advokatas. D. Bardauskas su savo advokatu tradiciškai pasirodė prieš pat posėdžio pradžią.

Kaltinamieji nebendravo tarpusavyje nei prieš posėdį, nei per pertraukėles. Tarp jų nesijautė jokios konfrontacijos. Vis dėlto pasidomėjus, kaip teismo posėdžio dalyviai pateisino nebuvimą darbe tą dieną, atsiskleidė ne toks idiliškas vaizdas.

Plačiau skaitykite birželio 12 d., šeštadienio, „Kupiškėnų mintyse“

 

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • seni,tu tikriausiai ne kupiškėnas? Arba aiškios vaikystės traumos….Šitiek neapykantos,tau turbūt atrodo,kad ir medžiai nežaliuoja….Nusiimk tuos juodus akinius ir pamatysi kiek visko yra gražaus.

  • to Senis
   Kalba,kad ten boba,seniu apsimetus!

 • Man labai įdomu. Ar didelės eilės tvarkingų, principingų, padorių žmonių laukia teismo su gana sunkiais straipsniais?

 • Tas senis visai ne senis o pilna pagiežos atseit inteligentė iš kaimo ir siuntanti ant viso pasaulio

 • Kad tas senis tikrai parašė teisybę ir nereikia pikti o reikia taisytis išblogybių dar per visą laikotarpį taip Kupiškio neišgarsino nei vienas meras kaip šis tik blogąją prasme man tai būtų gėda ir rašyti kad jis yra dievas o visi kiti kurie pasakė teisybę į akis blogi.Na nevisi mėgsta padlaižūnus prastas pasirinkimas

 • Idomu kokius mokslus pats baigei ,kad taip žinai apie anuos laikus, neturi gedos šmeišt žmogaus , kuris yra tvarkingas principingas, ko nori kad merui ar kokiam direktoriui liptu pavaldiniai ant galvos? o kas liečia pensionatą, ten tokia tvarka buvo, jei pats pakliusi džiaugsies gyvenimo pabaiga, nes reikia tvirtos rankos visur, ir nerašynek didžiausiu nesamoniu, o merui kuo didžiausios stiprybes kovojant su bligybem sekmes.

  • Tai, kad pats meras Blogybė 😀

 • Privalu žinoti su kuo gyveni Mintys gerai,kad ir Jūsų.

 • Tikriausiai nekaip gyvenimą nugyvenai, kad tiek tulžį lieji..sako žmonės būna pikti, jei gyvenime nerealizuoja savęs.O iš tavęs tik bjaurastis liejas

 • Man tai keista. Išrenka kažkokį degeneratą meru, kuris pensionate, kaip boba, klykdavo ant darbuotojų. Iškelią š. ant šakių ir pradeda garbinti ir bijoti. O dvakas pasijaučia karaliuku. Kas jis toks? Rusų laikais pabaigė veterinoriumi, o vėliau, valdiškais pinigais, socialinį magistrą. Susirenka anuso laižytojų komandą ir vaidina carą. Realiai, net kuiliukų kastruoti negali. Neturi licenzijos. Neužilgo kris veidu ne į purvą, o į srutas. O laižytojai, susiras kitą plaukuotą skylutę. O „nepriklausomos“ Kmintys, šoks vėl, kas muziką užsako…

 • Nusibodo.Kituose rajonuose vasara,geles zydi,lankosi zmones…o Kupiskyje kaip kitoj planetoj…
  Teismai,apkalbos,ir fontanu muzikos teroras

  • Nemeluok, kad nusibodo. Būtų nuobodu – nė nesilankytumei kmintyse. Dabar gi taip susidomėjai, kad net ryžaisi komentuoti.

Rekomenduojami video