2024/03/05

 

KUPIŠKYJE – TRIATLONAS

Birželio 5 d. Kupiškis ir miesto marių paplūdimys taps Lietuvos triatlono sostine – čia vyks Lietuvos sprinto triatlono čempionatas.

Dėl Respublikos čempionų vardų grumsis daugiau nei 150 sportininkų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Varžybose pasirodys visa Lietuvos triatlono rinktinė, kurios nariai prieš savaitę konkurencingai kovojo su Senojo žemyno pajėgiausiais atletais Europos triatlono taurės etape, Lenkijoje.

Greičiu, dinamika ir azartu iki paskutinių metrų pasižyminti sprinto distancija susideda iš trijų disciplinų: 750 m plaukimo atvirame vandenyje, 20 km dviračio mynimo ir 5 km bėgimo. Pažymėtina, kad visas tris disciplinas reikia įveikti be poilsio, tik tarpiniuose punktuose keičiant įrangą, tad dažnai nugalėtoją nulemia ir gebėjimas kuo sklandžiau atlikti tranzitą, arba perėjimą iš vienos disciplinos į kitą.

Didžiuliai dviračių greičiai (iki 45 km/val.), dalyvių atletiškumas ir sporto harmonija įtraukia net ir triatlonu apskritai nesidominčius žmones.

Todėl organizatoriai kviečia visus aktyviam gyvenimo būdui neabejingus miestelėnus birželio 5 d. nuo 10 iki 15 val. atvykti ir įsitraukti į sportinę dramą.

Kupiškio miesto ir rajono gyventojams siūloma ir patiems nemokamai išmėginti akvatloną, kurio metu reikės įveikti 100 m plaukimo ir 1 km bėgimo distancijas. Tereikia turėti patogią sportinę aprangą ir plaukimo akinukus. Visi norintys yra kviečiami registruotis: www.triatlonas.lt/registracijos, o pildant formą panaudoti specialų nuolaidos kodą: KUPISKENAI.

Programa ir renginio vieta:

Kupiškio tvenkinio paplūdimys

10:00 I distancijos startas

10:40 Akvatlono startas [kviečiami dalyvauti Kupiškio gyventojai nemokamai]

11:00 II distancijos ir estafečių startas

11:50 I, II ir akvatlono distancijų apdovanojimai

12:30 Elito moterų startas

14:30 Elito vyrų startas

16:00 Elito apdovanojimai, varžybų uždarymas.

 

*Starto laikas gali kisti, priklausomai nuo užsiregistravusių vyrų ir moterų skaičiaus. Įmanomas vyrų ir moterų startų atskyrimas.

 

Varžybų nuostatai ir detali informacija: https://bit.ly/3bY4Klo . Lietuvos triatlono federacija: www.triatlonas.lt

Kupiškio r. savivaldybės inf.

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Pasaka

Rekomenduojami video