2023/11/28

 

KANDIDATUOJA Į MERO PAVADUOTOJUS

Ateinančią savaitę Kupiškio rajono savivaldybės vadovybė vėl turėtų būti visa.

Kovo 25 dieną šaukiamas rajono Tarybos posėdis, kuriame pirmiausia slaptu balsavimu, susirinkus į Kultūros centro vitražų salę, bus sprendžiama, ar Augenijus Cesevičius, socialdemokratų frakcijos vadovas Taryboje, taps rajono mero pavaduotoju.

Ši vieta tapo laisva, kai dėl sveikatos iš pareigų pasitraukė socialdemokratas Algirdas Notkus.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Ko gero, šie rinkimai pačiu laiku, nes rajono mero Dainiaus Bardausko, įsipainiojusio į korupcijos skandalą, byla jau pasiekė teismą. Nežinia, kaip viskas baigsis.

Pakalbintas A. Cesevičius sakė, kad sprendimą palaikyti jo kandidatūrą praėjusį pirmadienį priėmė Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus taryba, tam pritarė ir jos frakcija rajono Taryboje.

Plačiau skaitykite kovo 20 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kupiškio valdžioje nuo pat nepriklausomybės atkūrimo buvo, yra ir tikriausiai toliau bus buvę kolchozų pirmininkai. Koks buvo kolchozinis rajonas toks ir liko.

 • „Atmintis dar gyva“,jei cia tiesa,tai tokio mero pavaduotojo tikrai mums nereikia.Sulauksim ir mes gyventojai „baudziavos laiku“.Praeities nepaslepsi….

 • …O kas „anais laikais“ lupdavo kolūkiečius ir kitaip kankindavo už save vyresnius kaimo varguolius…? Ar tik ne šis gražuolis už tai buvo pelnęs SIAUBO ir GESTAPO pravardes… ??? GĖDA ….

 • Nuotraukoje labai panašus į daktarą Hannibalą Lekterį iš filmo „Avinėlių tylėjimas“. Bet kiek žinau, mėsos lyg nevalgo. Gal nieko baisaus? 🙂

  • Ir humoro jausmo neturi. Gal irgi nieko baisaus

   • Humoro jausmo teks mokytis. Mums vicemero be humoro jausmo nereikia. Kitaip ilgai poste nepabus. Vien meras kiek bajerių priskaldo. 🙂

 • Koks skirtumas kur jis gyvena dabar į darbus važiuojam ir už 50 kilometrų,o į šias pareigas turi eiti iš rinkti žmonių o ne bet kas iš gatvės tad sėkmės Augenijau tau na pažinsi merą iš arčiau kai sies darbiniai santykiai.

 • Komentatoriui “Manau” – labai gaila, kad Jūsų informacija neteisinga. Augenijus Cesevičius tikrai gyvena Kupiškio rajone.

 • Jis Anyksciuose gyvena?Ar nebera Kupiskyje ar rajone zmogaus ,kuris galetu dirbti mero pavaduotoju??????? Ar as klystu?

 • Na ceska gana sukt uodega, kad nori but tik meru ir vien meru, parodysi ką gal ir būdamas vicemeru. Reikės dirbti, o ne tik filasofuot, nors viskas bus gan neblogai su Dainiųko esat kaip broliai dvyniai, o jaunesnis tur visalaik paklaust vyresniam taip ir bus prisitaikyt galesi

Rekomenduojami video