2023/03/24

 

OPOZICIJOS PABAKSNOJIMAI

Vidmantas Paliulis, rajono Tarybos opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos vadovas, kaskart stengiasi kritiškai pažvelgti į rajono valdančiosios daugumos veiklą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija rajono Taryboje kaskart stengiasi „pakutenti“ valdančiuosius, ypač konservatorius. Per praėjusį Tarybos posėdį vasario 25 dieną buvo perskaityti net du šios frakcijos pareiškimai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Principingai

Opozicinės LVŽS frakcijos vadovas Vidmantas Paliulis gal jau trečią kartą viešai prašė rajono mero Dainiaus Bardausko, kad jis atsakytų, kiek Savivaldybei kainavo reklaminiai stendai su Arūno ir Ingos Valinskų atvaizdais, kiek sumokėta jiems už jų atvaizdų naudojimą reklamai, kiek sumokėta žemės savininkams, ant kurių žemės ties stendai pastatyti.

D. Bardauskas atsakė, kad šis opozicijos paklausimas pirmą kartą paviešintas Tarybos posėdyje, kuriame jis nedalyvavęs dėl ligos ir apie tai negirdėjęs. Antra vertus, atsakymai į tuos klausimus buvo pateikti ne vienai žiniasklaidos priemonei, Tarybos nariams, kurie klausė individualiai.

Plačiau skaitykite kovo 6 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kaip nuobodu apie tą patį klausyti ir skaityti..Kokių galų reikėjo seniūno kėdę iškeisti į tarybos nario?Nu niekaip nesuprantu..dėl garbės?Anokia čia garbė..dėl pinigų?Tai, kad ten nieko negauna..savęs realizavimo? Tai,kad būdamas tuo seniūnu maža nuveikė..ech,platūs keliai tampa takeliais..

 • Paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad Bradauskas pagaliau prarado šventojo aureolę 😉 Bravo, kupiškėnai!

 • NU VIENĄ KARTĄ MERE BAIKITE SU TAIS VALINSKAIS..JUK KUPIŠKYJE YRA DAUG DAILININK JUK GALĖTŲ NUTAPYTI PALIULIO PORTRETĄ.GRAŽUS VYRAS PRADŽIUGINTŲ PRAVAŽIUOJANČIA S MOTERIS GAL DAR KOKIA PANENKA SUSIGUNDYTŲ.O TAIP JIS BAIGIA NUSIKANKINTI BEŽIŪRĖDAMAS Į VALINSKUS

  • Liuks idėja. Dailininkus reikia remti. Ir suma nebloga. Sutiktumėm. Pinigų yra, galima tapyti. Viskas Kupiškyje gražu, tvarkinga, niekur niekam nereikia investicijų. Šaligatviai tvarkingi, gatvės idealios, ligoninė klesti, Kupiškio infrastruktūra kaip Londone, rekreacija kaip Dubajuje. Visi važiuoja pasižiūrėti Kupiškio stebuklo. Iš viso pasaulio. Belieka portretus tapyti. Sutinkam.Galim akciją pritaikyti: Paliulio portretas 6m×5m 3750 eur, o mero 8m×10m už simbolinius 3000 eur (būtų nupieštas profiliu ir ištiesta ranka rodantis į šviesią Kupiškio ateitį). Jei tinka, kreipkitės, padėsim.

   • Labai atsiprašome truputį dėl kainų apsiskaičiavome. Pamiršom otkatus (na ne kasdien su tokio lygio valdžia dirbam). Būtų 5000 ir 8000 eur atitinkamai. Nemokamai prie Šimonių eglės viršūnės pritaisytume šviečiantį mero biustą. Ir pasižadame STT neskųsti. Garbės žodis.

 • Sedi gandreliai nuliude ir vis galvoja kaip cia tam merui ikasti ,pensionato nepavyko okupuoti ,taigi liudna….

  • Bardauskai čia tu? Ko nepietauji? Eik zacirkos valgyti, o tai sublogsi mielasai. Galėsi paskui visus gandrus išmušti. Su pagaliu.

 • Paskaitykim pradžią: meras negali atsakyti apie išlaidas, nes neišgirdo klausimo. Vėliau meras sirgo, todėl neatsakė. Po to atostogavo, todėl nesurado laiko. Jis negerbia nei vieno savo rinkėjo. Laikraštis turi jam priminti, kad savivaldybė tai ne uab’as. Kad algą jis gauna iš rinkėjų sumokėtų mokesčių. Todėl privalo atsakyti dėl išlaidų, kurios tikrai abejotinos.

  • Laikraštis mero pusėje, ar bent jau ne prieš jį. Nesitikėk 😉

 • Ar čia tik man atrodo, kad D. Bardauskas kai kam kaip maistas- ėda ir ėda žmogų? Turi Meras piktų priešų, apsėstų pavydo ir keršto…

  • Už gera geru ponas tijūne.

  • Taip kaip jis žmones ėda nei vienas iš komentatorių neėdė. Žinotum, nebegintum šito bj…ės. Va kad ir straipsnis virš komentarų apie katiną ir peliukę. Čia nė ėdimas? Jeigu ji neteisi, kodėl ji visus teismus laimi? Čia tik vienas pavyzdys. Jų daug. Įsitikinsi kada nors.

  • Nei keršto, nei pavydo, paklydęs Dievo avinėlis ir tiek, nei žino jis gyvenimo prasmę, nei tikslų, o blogiausia, kad galimai pinigai jam vis temdo protą, o būtų vyras liuks. Man jis patinka tik kaip vyras, o ne meras. Palieku jį iki kitų rinkimų….

 • Nėra pas jį tokio dalyko kaip gėda. Toje vietoje implantuotas makiavelizmo čipas. Ir iš viso, man atrodo, kad jis yra bejausmis 1965 metų gamybos robotas, tik su pasenusia programine įranga ( greičiausiai „made in USSR“), nes elgesyje empatinių savybių nerasta,kas būdinga tik žmogui.

 • liuks kometaras-gėda Bardauskui

 • Šaunuoliai opozicija. Žinos Bardauskas kaip valdiškus pinigus nesąmonėms taškyti. Reikia sveiko proto turėti. Čia darželinuko protą primena: „žiūrėkit koks pas mane saldainis, visi žiūrėkit, va koks spalvotas, pavydėkit“. Nesvarbu, kad batai suplyšę ir visi iš batų juokiasi. Na ko norėt iš tokio siauro mąstymo žmogaus. Jam vis atrodo, kad čia pensionatas ir Kupiškio žmonės yra jo gyventojai turintys proto negalią. Na nors kažkas bando paaiškinti, kad yra ne taip. Greičiau atvirkščiai.

Rekomenduojami video