2023/09/25

 

RAJONO KELIAI ŽIEMĄ – PRIEŽIŪRA IR PRIMINIMAS VAIRUOTOJAMS

Komunalininkų traktoriukai nuolat zuja valydami Kupiškio miestą Autorės nuotrauka

Žiemiški orai – pats darbymetis ir išbandymas tiems, kurie rūpinasi kelių ir gatvių priežiūra.

„Kupiškėnų mintys“ kelininkų, komunalininkų ir seniūnų paprašė pakomentuoti, ar žiema šiemet juos užklupo pasirengusius atlaikyti sniego ir šalčio atakas, ar gatvės ir keliai nevirs sunkiai įveikiamomis čiuožyklomis ir pusnynais.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Darbai pagal oro prognozę

Iki šiol miestelėnai nesiskundė, kad šaligatviai labai slidūs, o gatvės sunkiai išvažiuojamos. Kasdien ryte ir vakarais bent centrinėje miesto aikštėje, šaligatviuose stropiai sniegą stumdo trys maži traktoriukai.

UAB „Kupiškio komunalininkas“ direktorius Vingaudas Šarmaitis teigė, kad Žiemos tarnybai šiuo metu pats darbų įkarštis. Yra sudarytas darbų planas pagal gatvių sąrašą. Čia numatyta, ką privalu atlikti, per kiek laiko ir kada. Gatves valo trys dideli traktoriai, o šaligatvius – trys maži. Yra mašina – barstytuvas-valytuvas. Gatvės barstomos, kai nėra sniego.

Taigi naudojama visa turima gatvių ir šaligatvių valymo technika. Kai kada valant kelius talkinama ir seniūnijoms, jei jos paprašo.

Plačiau skaitykite sausio 16 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Smagu, kai keliai gerai prižiūrimi, laiku nuvalomi, tačiau, šalia mūsų kaimo yra asfaltuotas kelias Nr 4027 Kupiškis – Miliūnai -Akmeniai. Valo mašina sniegą, lekia, o kaimo keliuko sankryžą taip ir palieka sustūmę kieto sniego pusmetrinius bordiūrus. Ir tu kaimo žmogeli, bėdos prispirtas, važiuoji Kupiškin į vaistinę, ar pritrūkęs maisto ir,jei geras, perropok tą bordiūrą su savo automobiliuku, arba neškis kastuvą ir per šaltį šiūpeliuok sau įvažiavimą. Klausimas: ar labai sunku vairuotojui tvarkingai nustumti sniegą nuo sankryžos, kuri net kelio ženklu yra pažymėta?

  • Centrinėj miesto aikštėj…O kam ta aikštė reikalinga žiemą ir dar per karantiną?Kur per tą aikštę eit,kai visos įstaigos nuotoliniu dirba?Valykit ir barstykit ten kur žmogeliai vaikšto(vienas-kitas)

Rekomenduojami video