2024/07/14

 

RAJONO TARYBOS POSĖDYJE IR APIE KATINĄ, GAUDANTĮ PELIUKĘ VILMĄ

Praėjusį ketvirtadienį, gruodžio 10 dieną, nuotoliniu būdu vyko paskutinis šiais metais rajono Tarybos posėdis. Visi keturiasdešimt klausimų apsvarstyti per maždaug tris valandas. Darbas vyko gana sklandžiai, bet neapsieita ir be vaizdingų intarpų, kurie kai kuriems Tarybos nariams išsprūdo pristatant tris sprendimų projektus dėl tarnybinio nusižengimo.

Šie sprendimai vėl susiję su Savivaldybės Audito ir kontrolės tarnybos vadovės, Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės, veikla.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Katinas bus stiprus ir budrus

Visi trys sprendimai dėl tarnybinio nusižengimo buvo palankūs Savivaldybės kontrolierei V. Mažeikienei.

Pirmą kartą ji rajono merui užkliuvo, kad Vyriausybės atstovui apskrityje nepateikė elektroninėmis ryšio priemonėmis ir Savivaldybės tinklalapyje visų Savivaldybėje atliktų audito ir patikrinimo išvadų bei rekomendacijų.

Mero Dainiaus Bardausko potvarkiu buvo sudaryta komisija galimam tarnybiniam V. Mažeikienės nusižengimui tirti. Per šį rajono Tarybos posėdį konstatuota, kad ji tarnybinio nusižengimo nepadarė. Pagrindinis argumentas toks, kad nėra nustatyta konkretaus termino, per kurį Savivaldybės kontrolierius turėtų tokią informaciją pateikti.

Tarybos narys Valentinas Beinoris sakė, kad tai girdint apima toks jausmas, kad viskas tarsi iš filmuko „Tomas ir Džeris“. Meras lyg katinas vis bando pagauti peliukę Vilmą. „Gal laikas baigti tuos žaidimus“, – apeliavo į merą ir Tarybos narius V. Beinoris.

„Negaliu nieko padaryti. Kol yra tokių precedentų, aš į juos privalau reaguoti. Antraip būsiu nesuprastas. Kol esu toks katinas, tikiuosi, dar nenusenęs, tai turiu tokius peliukus gaudyti“, – šmaikštavo D. Bardauskas.

Plačiau skaitykite gruodžio 12 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • VAIKAI , GYVENKIME DRAUGIŠKAI 😉 🙂 ŽIURKĖS metai eina į pabaigą -ir šiaip jau perdaug dėmesio buvo skirta vienai, nors ir labai nekvailai pelytei … Turėsime vilčių kad ateinančiais JAUČIO metais mūsų senstantis bet vis dar nerimstantis KATINAS dėmesį nukreips į kokią nors dailią žalmargę telyčaitę 😉 Turėtume prašymą… Gal galėtų tuo pasirūpinti tarybos narys – “ pagirtas tarp tarybinių moterų“ ir dar vis besimėgaujantis neblėstančiu populiarumu ir turintis nemažą jų bandą ne tik mūsų rajone ( Adomynės dvare ir aplink jį ) ??? Sklinda gandai , kad bendrapartiečius , net būsimus seimūnus (arba turinčius vilčių jais patapti) aprūpindavo žavingomis didžiaakėmis telyčaitėmis ( čia vieša paslaptis 😉 ) Galėtų gi pasidalint bent savo ilgamete tarybine patirtimi su aršiuoju mūsų SIAMO KATINU nors prieš gražiausias metų šventes , kaip sėkmingai ten abu dalinasi dvarais (ar kumetynais) … DALINKIMĖS !!! GERUMAS MUS VIENIJA 😉 🙂

 • Baigsis tos nesąmonės, nes atsibodo klausyt ir skaityt.

  • Prasom nei skaityt,nei klausyt.

 • Labai patiko Šimonių patriotų manifestas. Pagarba 🙂

 • Kaip ir tikėtasi, persakant tarybos nario nuomonę, katino medžioklė pelytei, kuri visiems jau įgriso, vėl patyrė fiasko. To ir reikėjo tikėtis. Meras Dainius Bardauskas nuogąstaudamas dėl tarybos nepalaikymo savivaldybės kontrolierei Vilmai Mažeikienei skirti netgi tris tarnybines nuobaudas, tarybos posėdžio metu atviru tekstu priminė kontrolės komitetui ir savivaldybės tarybos nariams dėl neva sav. kontrolierės padarytų tarnybinių nusižengimų, išsireiškė, kad į jo norus taryba turėtų žiūrėti atsakingiau, o kontrolės komitetas, kaip supratome, turėtu paklusti ir gerai įsiklausyti ką sako meras. Nors tarnybinio patikrinimo išvadose nustatyta, kad kontrolierė tarnybinių nusižengimų nepadarė. Komisijoms nepripažinus, o tarybai balsavus, kad Vilma Mažeikienė nepadarė tarnybinio nusižengimo, meras nuogąstavo, kad apie tai bus straipsniai laikraščiuose kontrolierės naudai ir tai pavadino kaip viešųjų ryšių akcija, o Vilmą Mažeikienę pripažino nebloga viešųjų ryšių specialiste.
  Tenka pažymėti, kad ponas meras dar geresnis viešųjų ryšių specialistas, ir tarnybinių nusižengimų autorius, turėdamas tikslą, jis niekada nesiliaus.
  Labai keista, kad ponas meras atsakydamas į 2020-09-10 opozicijos paklausimą, kodėl jo nepakvietė į susitikimą su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, kuris vyko šių metų rugpjūčio 26 d. Biržuose, užtikrino, kad papraščiausiai nežino, ir net negali įvardinti priežasčių,
  Be to, meras vengdamas viešumo, tyčia pamiršo 2020-10-29 tarybos posėdyje viešai perskaityto prašymo paaiškinti, dėl reklaminių stendų. Manote meras pamiršo? Meras niekada nieko nepamiršta, jeigu jaučia pergalės arba keršto skonį, bet kai tiesa pradeda kilti į paviršių prasideda politinė amnezija.

  • Nu, kai jau užrašytus raštu ir vaizdu klausimus pamiršta, tai gal tik iškamša belikus iš mero. Apčiupinėti gerai reikia.

 • Ir tokie posedziai?nebeturi ptoblemu?geda

 • Va čia tai bent!!!

 • Mes, Šimonių patriotai galvojame, kad jau atėjo laikas mūsų DIDŽIAM merui užsiimti nacionalinio saugumo klausimais. Besąlygiškai vertindami mero veiklą, siūlome mesti tuos kariavimus su savivaldybės kontroliere, pritaikyti jai ir paskelbti viešai mūsų guru žodžius (kurio nuotrauka puošia Kupiškio prieigas, ir kurį guru mes laikome dėl mūsų mero noro) ir artėjant Kalėdoms inspektuoti visas rajono kalėdines eglutes. Prisimindami jūsų DIDĮ ryžtą tais sunkiais 2016-aisiais, kai nelygioje kovoje prieš kitaip mąstančius, prie Šimonių eglės pasiekėte didžią pergalę, nukabindami netikėlių iškeltą žvaigždę, kuri niekaip neatitiko jūsų asmeninių ir vienintelių TEISINGŲ pažiūrų, mes tikimės, kad šią sunkią ir prasmingą visai Lietuvai, o labiausiai JUMS asmeniškai, kovą, pratęsite. Pasitikėdami jūsų, kaip DIDINGIAUSIO VISŲ LAIKŲ mero, patriotizmo supratimu, ir suprasdami jūsų baimes dėl nacionalinio saugumo ir nepriklausomybės praradimo, siūlome be jokio gailesčio cenzūruoti ir nukabinti visas kalėdines žvaigždes, žaisliukus ir snaiges, neatitinkančias jūsų DIDŽIO ir VIENINTELIO TEISINGO supratimo apie kalėdinę simboliką, nuo visų kalėdinių eglių ne tik aikštėse, bet ir piliečių namuose. Atsisakiusius paklusti, bausti pagal karo lauko teismo įstatymus. Mes su jumis!

  Visada išlikite tokiu savimi patenkintu ir pasitikinčiu! Tik jūs esate vienintelis ir neklystantis mūsų GĖRIS! Tik jūs vienas viską žinote, ir žinote TEISINGAI! Šlovė! Valio! Ir tepadeda jums STT.

  • Bus Dainiukui pastatyti du cementiniai paminklai. Vienas Stuokos- Gucevičiaus aikštėje, vietoje Stalino. o kitas Šimonyse, stačių lentų, medinės bažnyčios šventoriuje, kaip konservatorių kankiniui.

  • Myliu šimoniečius!(o dar ir Tėviškė jūsų seniunijoj) ŠAUNUOLIAI!

 • Filmuke katinas Tomas yra debilas, kaip ir atitikmuo savivaldybėje.

  • to Senis
   Tau iki katino Tomo, kaip iki mėnulio pėsčiomis.

   • O Tamsta, taip toli,iki Mėnulio nereikia. Pabandyk vėžiu (keturpėsčias ir atbulas) iki Šanchajaus 上海市…

 • O gal merui Vilma reikalinga kaip moteris, o ne kontroliere gal visdelto Vilma susigundyk akukuoti Dainiųko pažiūrėti koks jis katinas

Rekomenduojami video