2024/04/16

 

R. KARBAUSKIS ATSISAKO SEIMO NARIO MANDATO

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis.
Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis traukiasi iš Seimo. Tai žurnalistams patvirtino LVŽS atstovė spaudai Dalia Vencevičienė.

Pats R. Karbauskis, dar būdamas frakcijos posėdyje, išplatino šią žinią ir viešai feisbuke. Pasak jo, naujoji valdančioji dauguma netoleruoja kitokios nuomonės, riboja opozicijos teises.

„Tenka pripažinti, kad Seime susiklostė situacija, kokios Nepriklausomos Lietuvos Seime niekada dar nėra buvę – Seimo dauguma pasiekė, jog didžiausia opozicinė frakcija neturėtų savo atstovo Seimo vadovybėje. Valdančios daugumos siekis apriboti LVŽS frakcijos veiklą Seime, neskirti LVŽS pasirinkto Seimo Pirmininko pavaduotojo, tyčiotis ir atvirai meluoti Seimo salėje yra smūgis ir už mus balsavusiems žmonėms“, – rašė R. Karbauskis.

Pasak jo, tai yra valdančiųjų kerštas.

„Jis tapo asmeniniu ir dažnai yra nukreiptas į mane, R. Karbauskį. Į įvairias pozicijas mano siūlyti ir frakcijos teikti kolegos politikai, dabartinės valdžios žeminami neturint jiems jokių pretenzijų. Jų kaltė tik ta, kad jie buvo siūlomi LVŽS pirmininko R. Karbauskio, nors frakcija šiam siūlymui pritarė bendru sutarimu, nes jie yra mūsų visų bendražygiai.

Aš taip pat puikiai suprantu, kodėl dabartinei valdžiai būnant opozicijoje visus ketverius metus aš buvau persekiojamas, stebimas kiekvienas mano žingsnis, valstybės institucijos buvo užverstos skundais tirti mane, su manimi susijusį verslą, Naisių bendruomenę, net vaikiškas knygas leidžiantį ir jaunus rašytojus remiantį fondą“, – skelbia LVŽS pirmininkas.

Dėl to, paaiškino R. Karbauskis, jis traukiasi iš Seimo.

„Protestuodamas prieš liberalios valdančios daugumos pastangas suvaržyti mūsų frakcijos narių galimybes veikti Seime, suvokdamas savo atsakomybę formuojant šešėlinę Vyriausybę, stiprinant LVŽS struktūras, rengiantis artėjantiems savivaldybių rinkimams, nutariau pasitraukti iš Seimo“, – feisbuke rašo R. Karbauskis.

Vis dėlto jis patikino neketinąs trauktis iš politikos

„Būdamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku, turėdamas mokesčių mokėtojo, darbdavio, ūkininko, mecenato statusą, galėsiu apie naujosios valdančios daugumos blogus sprendimus, atsinaujinusią korupciją šnekėti dar griežčiau ir reikliau“, – pridūrė politikas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiui Ramūnui Karbauskiui atsisakius Seimo nario mandato, frakcijos seniūnė tapo Aušrinė Norkienė.

„Mūsų frakcijos posėdyje nuspręsta, kad frakcijos seniūnė bus Aušrinė Norkienė“, – sakė R. Karbauskis.

ELTA

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • NU VAIKIS DABAR ŽADA NUMESTI LAJAUS TRUPUTĮ TAI GAL KIEK SURAZUMNĖS BET GABUS VAIKIS NORS NEBUVO KAIP SAKOMA NEI PREZEDATELIUMI NEI PARTORGU BET PERĖMES VISAS BUDINGAS SAVYBES TAM OJAM LYGINTIS SU NOTKUM AR CESEVIČIUM TAI NĖRA KO JIS JUOS LENKIA ŠIMTMEČIAIS NUO KERŠTO IR VALDŽIOS TROŠKIMO JIS NET DREBA,KRATOSI.TIK KAD JIS NEPERSIGALVOTŲ MELSKIM DANGŲ.GAL IR TRUMPU ATSIKRATYS AMERIKA ŠIOMIS DIENOMIS

  • Nebuvo Karbauskio nei kolkozo preciadatelis, nei partorgas, nei konorgas, nei marksizmo leninizmo dėstytojas va mūsų rajono socdemu vadas Eugenijus C ir rajono vado pavaduotojas Algis N tai buvę kolkozo precedateliai tarpkitku patys prascejausi iš visų rajono precedateliu

    • Nespėjo niekuo pabūt. Pacanas gi buvo devyniasdešimtais. Taip ir liko kapriznu vaiku.

  • Nemoka Ramunelis pralaimeti,seime kaip kolchoze trankosi durimis ,dabar tik visiems bus ramiau ,galejo kartu pasiimti ir savo Agnyte….

  • ko dziaugiates?visi is tos pacios Lietuvos

  • Kokia baisi nelaimė ant LIETUVOS baisiau už žemės drebėjimą

  • Oi kaip gerai pasitraukia arogantiškas,piktas,kerštingas žmogus seimui tik nuo to geriau bus dar reikia,kad Širinskienė trauktusi negavo vargšas postų tai dabar tragėdija,galvoja kad visiem visą laiką nurodinės aš tai nesuprantu kaip tai rinkėjai akli ar nematė kas vyko per keturis metus kaip čia tokį gali rinkti taip kaip mūsų Valkiunas

  • Tai ką dabar mūsų Jonelis darys? Gal eis kartu?

  • pagaliau supratau , kodėl šiandien saulė nušvito 🙂

Rekomenduojami video