2024/06/15

 

ELEKTRONIKOS ATLIEKŲ RŪŠIAVIMO PIRMŪNAI

Į aplinkosaugos projektą „Mes rūšiuojam“ šiais mokslo metais įsitraukė beveik dešimt Kupiškio rajono ugdymo įstaigų. Iš viso jos pridavė daugiau nei dvylika tonų elektronikos atliekų. Autorės nuotrauka

Šį rudenį jau devintus metus iš eilės visos šalies mastu organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ įtraukia vis daugiau švietimo įstaigų.

Pasak projekto atstovų, džiugi žinia, kad Kupiškio rajono mokyklos ir darželiai surenka bene daugiausia elektronikos atliekų ne tik Panevėžio apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

„Mes rūšiuojam“ projekto tikslas – skatinti jaunąją kartą (ir ne tik) rūšiuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekas.

Surinktomis atliekomis pasirūpina UAB „Atliekų tvarkymo centras“. Ankstesni ir ką tik prie projekto prisijungę dalyviai už surūšiuotas ir priduotas atliekas gauna taškus, kuriuos gali iškeisti į įvairias prekes ar pramogas.

Oficialiame „Mes rūšiuojam“ puslapyje skelbiama, kad nuo projekto pradžios įsijungė daugiau nei 1200 švietimo įstaigų, o gausus dalyvių būrys surinko 2 470 000 kg elektronikos ir per 95 000 kg baterijų atliekų.

Plačiau skaitykite lapkričio 14 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Kur kreiptis, jei turi sugedusį šaldytuvą, kad pimtų?

Rekomenduojami video