2024/07/14

 

NAUJOS NUSIŽENGIMO SCHEMOS – SAVIVALDYBĖS KONTROLIEREI

Šiuo metu atliekami net trys tarnybiniai tyrimai dėl Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės tarnybinės veiklos. Pati kontrolierė teigia, kad šie tyrimai atitraukia ją nuo tiesioginių pareigų ir tai vertina kaip tarnybinį persekiojimą. Aurelijaus Sabaliausko piešinys iš redakcijos archyvo

Nesibaigiantys tarnybiniai tyrimai, rodos, toliau nuodija Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės gyvenimą, atitraukia nuo tiesioginių pareigų.

„Kupiškėnų mintims“ ji papasakojo, kad rajono meras Dainius Bardauskas jai vėl kurpia naujas tarnybinio nusižengimo schemas.

Nuo šios veiklos mero nesustabdo ir pastaruoju metu trys pralaimėti teismai su Savivaldybės kontroliere dėl jai anksčiau skirtų tarnybinių nuobaudų.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Nenuvyko į seminarą ir į darbą?

Mero potvarkiu rugsėjo 15 dieną vėl sudaryta komisija (pirmininkė Daiva Aleksandravičienė, Vidaus administravimo skyriaus vedėja) Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovės, Savivaldybės kontrolierės V. Mažeikienės tarnybiniam nusižengimui ištirti.

Komisijai pavesta atlikti tarnybinio nusižengimo tyrimą, kurį galbūt padarė V. Mažeikienė.

Tame rašte rašoma, kad Savivaldybės kontrolierė šių metų rugsėjo 2 dieną pateikė merui prašymą leisti dalyvauti seminare-mokymuose tarnybinės etikos ir korupcijos prevencijos klausimais, kuris vyks Panevėžyje rugsėjo 4 dieną nuo 8.30 iki 16.15 val.

Konstatuojama, kad V. Mažeikienė seminare nedalyvavo, darbe tą dieną irgi nebuvo ir apie tai, kodėl taip nutiko, neinformavo mero.

Teiginys, kad V. Mažeikienė nedalyvavo seminare, paremtas seminaro dalyvių sąrašu, gautu iš Lietuvos savivaldybių mokymo ir konsultavimo centro direktoriaus. Ten matyti, kad prie V. Mažeikienės pavardės nėra parašo, patvirtinančio jos dalyvavimą.

Plačiau skaitykite spalio 17 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • 1) Kad Mera gerbia tik davatkos? 2)Kad visa Lietuva juokiasi? 3) Kam Meras rašo ir kieno jis prašo skųsti ? 4) Kad Savivaldybės darbuotojai įdarbinti skųsti ir sekti? 5) Kad personalo specalistė bemokslė ir jos veikla tik skundimas? Dar tiek nesąmonių vienoje vietoje neteko matyti!

  • Dar pridek kad administracijos direktorius be kompetencijos ir be aukštojo.

 • Tai ko bijai jei žinai tai ir parašyk kas ji,drožk tiesiai ir šviesiai tai busi tikrai tikras kovotojas už neteisybes

 • Oho kaip išlindo mero gerbėjos – davatkos kas ji čia griaužia,kas jam nervus gadina nei jis pats kitiems trumpina gyvenimą ir sveikatą.Iš to jūsų mero visa Lietuva juokiasi negerbia nei Prezidentas niekur nekviečia dalyvauti,na ir pradedant krivulės įteikimu už sukurtas 300 darbo vietų kurių niekas nematome cha,cha baigiant visoms institucijoms,kurioms meras skundžia kontrolierę.Na žinot jau žemiau plintuso toks meras,kuris visur rašo ir prašo per visą Lietuvą,kad įskųstų kontrolierę bent jau pats būtų krištolinis dar teismo tebelaukia.O ir pagal partinę liniją įdarbinti savivaldybės darbuotojai tik skundimui ir sekimui sustatyti.Tai kažin,ar ta personalo darbuotoja turi tinkamą išsilavinimą dirbti tą darbą?Kad gerai patikrintų,tai gal pasibaigtų lakstymai į mero kabinetą su skundais.Tai reiškia kai nieko daugiau nesugebi tai gali darbą dirbti ir sėdėti kitus skusdama šiltoje vietoje ir kėdėje Na ne vieša paslaptis visi savivaldybėje žino,kad didžiausia skundikė nes žinai kai nieko nesi baigus tai nors taip išsilaikai darbe,kontrolieriai tai komisija paskirta o šitai personalo darbuotojai kodėl nėra nes nepranešė kontrolieriai,kad meras leido vykti į komandiruotę kokia čia išimtis vienus mato meras pažeidimus prieš kitus užmerktom akim vaikšto.Kada čia baigsis? Arogancijai,pykčiui ir kerštui nėra ribų BAISU

 • Kiek cia dar ta ponia graus merui nervus,labai jau susireiksminusi vargse,needus negali ede Jona eda ir Dainiu..

 • Nu joo… paprašė darbdavio leisti važiuoti į seminarą ir ten nenuvažiavo-reiškia melavimas. Neatėjo ir į darbą- reiškia pravaikšta. Dažnai už tokius bajerius išmeta iš darbo šiaip jau.

 • Jarutis buvo ir ne konservatorius, ir be didelių iniciatyvų , bet ponia iš paveiksliuko irgi su juo konfliktavo, kai anas meru buvo.

 • Senai tą merą į kaliūzę reikėjo uždaryt. Tiesiog persekioja žmogų. Šlykštu… Na juk koncervatorius…tuo viskas ir pasakyta.

 • Dainiukas ne šiaip durnius, o durnius su iniciatyva. Ar pamenate cirką su Šimonių Kalėdų eglės žvaigžde? 😀 Ligonis, suspenduotas konservatorius…

 • O, Jezau, kokia ragana čia nupiešta ? Mano vaikas net verkt pradėjo kai pamatė.

 • Ar pirmininkė Daiva jau paliko valstiečius? Jonai Jonai??

  • Kokia dar daiva??

 • Apšega su Jaručiu prašo balsuoti už Valkiuną tą iš kurio juokiasi biržiečiai Jis meru budamas liepė biržiečiams pusti jam į užpakalį Biržiečiai jam neputė už tai su kokiu džiaugsmu ėmėsi lievonas su joniuk u ,ausys rausta Nebėra žodžiu tesiog jau mums patiems gėda tai jau senatvinis marazmas Ačiū Dievui,kad tokių nupin..jusių,pampersinių gretas rinkėjai žymiai pramažino.taigi nepuskite tegul tie du darbuojasi ir iš peties ir iš širdies. DEVE DEVE

  • Pampersiniu tai pamažino ale p.. ru Seime uztat atsirado čia tu už juos balsavai d…. be?

 • Kažkodėl daugelio kupiškėnų simpatijos Mero pusėje- tenka bendrauti su plačiu ratu žmonių ir neteko išgirsti pagyrų kontrolierei. Jeigu tas Bardauskas būtų tiek daug kaltas, viens du ir nuteistas būtų.

 • O kada jam pačiam teismas bus? Ar neperulilgai jis čia draskosi? Įtariu kad koncervai ištrauks už ausų.

 • Vargse kontroliere ,jai vis blogai ,tegu save pakontroliuoja…

  • Komentaras ne į temą

Rekomenduojami video