2024/06/13

 

INFORMACIJA DĖL COVID-19 KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖJE

SAM nuotauka

Dėl padidėjusios COVID-19 koronaviruso infekcija sergamumo Kupiškio rajone, Kupiškio rajono savivaldybė įtraukta į didelės rizikos savivaldybių sąrašą.

Operacijų vadovo sprendimą rasite ČIA.

Rugsėjo 28 d. posėdžiavusi Savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija nutarė iki spalio 4 d. rekomenduoti atsisakyti visų viešųjų renginių ir repeticijų Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje, o nuo spalio 5 d. – uždrausti visus viešus renginius ir repeticijas Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje, kol koronaviruso COVID-19 infekcijos rodiklis rajone nesieks 26 (100 tūkst. gyventojų).

Atsižvelgus į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento Kupiškio skyriaus rugsėjo 28 d. raštą „Dėl ugdymo proceso vykdymo nuotoliniu būdu“, Kupiškio r. Alizavos pagrindinėje mokykloje nuo rugsėjo 29 d. iki spalio 2 d. ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kodėl tik repeticijos? Treniruotės, visuomeninių organizacijų susibūrimai ir t. t. leidžiama? Vėl užkliūva Kultūros Centras?

  • Viskas į ateitį numatyta. Jau mokiniai apklausiami ar turi namuose kompiuterius internetą. Tuoj bus nuotolinis nors tik vienas mokinys rajone serga.

  • o tai kiek tų sergančių iš viso Kupiškyje, kad taip griežtai? Gerai, kad uždraustų susibūrimus ir spalio 11 d., bet iki to garantuotai bus „leistinas“ lygis.

Rekomenduojami video