2023/02/05

 

NUO TREČIADIENIO KAUKĖS NEPRIVALOMOS, TAČIAU REKOMENDUOJAMA JAS IR TOLIAU DĖVĖTI

Apgavikai, pasinaudodami koronaviruso pandemija, rado būdą pasipelnyti – didelėmis kainomis siūlo įsigyti apsauginių priemonių ir netgi „stebuklingų“ vaistų nuo COVID-19. Specialistai perspėja nesusivilioti tokiomis prekėmis ir nesusigundyti pirkti greitųjų koronavirusą nustatančių testų – geriausiu atveju jums bus įbruktas nėštumo testas. Blogiausiu – liksite be prekės ir be pinigų. SAM nuotrauka

Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys sako, kad, nors nuo trečiadienio kaukės viešose vietose nebus privalomos, tačiau rekomenduojama jas ir toliau dėvėti.

„Pasibaigus karantinui, kaukės nebebus privalomos, tačiau tikrai stipriai rekomenduojame tas kaukes dėvėti, jei jaučiate, kad tai būtina dėl žmonių, esančių aplink, skaičiaus, arba dėl to, kad norite saugoti save ir kitus“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė G. Surplys.

Iki trečiadienio visiems vyresniems nei 6-erių metų nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones privaloma dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose. Taip pat ir viešose uždarose erdvėse, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo įstaigose bei sportuojant.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video