2024/03/05

 

ILGALAIKIUS BEDARBIUS BUDINS IŠ LETARGO

Viešose skelbimų lentose kartais galima aptikti savo paslaugas siūlančių asmenų skelbimų. Gal tarp jų yra ir ilgalaikių bedarbių, nenorinčių oficialiai dirbti. Nuo šių metų liepos 1 dienos dauguma jų turės bendrauti su nedarbo atvejo vadybininku. Asociatyvi Vilės Leščinskienės nuotrauka

Kupiškio rajono savivaldybė rengiasi mažinti ilgalaikių bedarbių, kurie gauna socialines pašalpas, gretas.

Per praėjusį rajono Tarybos posėdį patvirtintas Asmens siuntimo pas nedirbančių asmenų atvejo vadybininką tvarkos aprašas. Tokio specialisto kol kas Savivaldybėje nėra.

Kokios bus jo funkcijos, kada planuojama jį įdarbinti, pakomentavo Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Bartulienė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Dar tik veiklos gairės

Pasak L. Bartulienės, nedirbančių asmenų atvejo vadybininkas Socialinės paramos skyriuje turėtų pradėti dirbti nuo šių metų liepos 1 d. Tad netrukus bus skelbiamas konkursas šio specialisto pareigoms eiti. Jis bendradarbiaus su Užimtumo tarnyba ir rūpinsis, kad ilgalaikę socialinę paramą (125 Eur per mėnesį) gaunantys asmenys galėtų įsidarbinti. Ilgalaikiais bedarbiais laikomi asmenys, kurie nedirba ilgiau nei metus. Rajone yra asmenų, kurie niekur nedirba daugiau nei dešimt metų.

Plačiau skaitykite balandžio 28 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Nelieskite drūtų rūtų iš pašalpų gyvenančių, vistiek neįmanoma išravėti kas auga ir bujoja dirbančiųjų sąskaita.

 • Statybų triukšmo inspektoriui liūdnos dienos- jokio triukšmo 🙂

 • Pritariu kažkam tik bus sukurta šilta darbo vieta kažkam iš savų tik
  netam kas gauna soc.pašalpą ar ieško darbo užimtumo tarnyboje nes jei
  nesavas tai darbo Kupiškyje negausi nei valytojos nei šlavėjos apie
  valstybini darbą tai gali tik pasvajoti.O čia ši ta darbo vieta reikalinga
  kaip gerai persekioti soc.pašalpos gavėją,kad greičiau nieko ne be prašytų
  apie įdarbinimą nėra ir kalbos kur čia ras tiek darbo vietų kai aplamai
  Kupiškyje jau kiek metų darbo nėra visai,sunku susirasti vasarai nors keliems
  mėn.reikia maldauti darbdavių ,kad priimtų o ilgiasniam laiku tai gali
  tik pasvajoti ir tegu tie kurie sako ,kad tinginiai nenori darbo patys pabando
  įsidarbinti yra gal visokių vieni ieško darbo kiti gal ne bet tokių mažuma.
  Ir pažiūrėkim,kas įsidarbina Kupiškyje matom ir girdim patys ir kas konkursus
  laimi ir kas be konkursų gauna darbą,tik SAVI ARTIMI.Ir nereikia čia menkinti
  kitų.

 • Dar vienas valdininkas su neištariamu darbo pavadinimu, nenusakomu darbo pobūdžiu ir alga iš mokesčių mokėtojų kišenės. Kaip sekasi statybų triukšmo inspektoriui? Kiek kainavo ta pareigybė su alga, mokesčiais, darbo priemonėm, pieštukais, telefonais ir transportu?

 • Darbo, darbo ar jus jo taip turit ar imituot pradesit kad dirbat. Ar turi euru padoriam atlyginimui, ar katino asaras metysit.

 • Seniai taip reikejo padaryti,gauna pasalpa socialines garantijas ir dar uzsidirba nelegaliai.Puikus gyvenimas,ane?????

  • butent!

 • Tikrai prajuokinot, kaip nedirbau taip nedirbsiu, arba nelegaliai padirbu, dar vienu biurokratu daugiau.Darbas nera privalomas, paskatikit konstitucija.

 • Sveikintina ideja.

  • Tikrai, tik tokius dalykus manau ir be naujo specialisto galima sutvarkyti, nes pašalpų gavėjų jau antra karta baigia užaugti, juokiasi iš mūsų dirbančių, nes sudėjus jų pašalpas ir visokias lengvatas dirbantis tiek negauni.. ir vaikai padaryti kaip pragyvenimo šaltinis asocialioms šeimoms, kurios tik dėl išmokų gimdo, o paskui rėkia, kad visi jiems viską duoti privalo. Ir iškarto infomuoju, kad visiems savo nuomonės netaikau, nes yra ir tvarkingų šeimų, ar asmenų, kuriems reikia pašalpų, bet kokia dalis parazituojančių metai iš metų…

Rekomenduojami video