2023/02/08

 

PREKYBOS NIUANSAI – DISKRIMINACIJOS POJŪTIS IR AKCIJŲ STOKA

Autorės nuotrauka

Viena 69 metų moteris piktinosi, kad atvykusi iš kaimo nusipirkti sėklų į Kupiškį rado ant parduotuvės durų pakabintą raštą, kad jos amžiaus žmonės prekybos vietoje nepageidaujami, kad jiems rekomenduojama likti namuose. Antra moteris iš Noriūnų buvo nepatenkinta, kad per karantiną negali nuvažiuoti apsipirkti į Kupiškį, o vietinėje parduotuvėje nėra jokių akcijų.

Prekybos karantino sąlygomis ypatumus „Kupiškėnų mintys“ paprašė pakomentuoti prekybininkų.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Atbaidė skelbimas

„Koronavirusu galima užsikrėsti įkvėpus oro lašelių ar jiems patekus į organizmą per akis, rankas, palietus paviršius. Vyresni nei 60 metų žmonės, turintys lėtinių ligų, primygtinai raginami likti namie, nevaikščioti po parduotuves ir vaistines, nesusitikinėti su kitais žmonėmis“, – tokio turinio skelbimai iškabinti šiuo metu daugelyje prekybos vietų.

Tai neretai piktina kai kuriuos vyresnius žmones. Šias rekomendacijas jie laiko savotiška diskriminacija ir nenori girdėti, kad jos atsirado norint juos apsaugoti nuo klastingos ir pavojingos COVID-19 infekcijos.

Plačiau skaitykite balandžio 25 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kokių tik reikia sėklų ir trąšų pirkau užsisakius telefonu ,,Žalioje stotelėje“. Kai kas buvo su akcijomis. Niekas amžiaus neklausė. Išnešė maišą užsakytų prekių. Mokėti reikėjo banko kortele. Puikus aptarnavimas. O seniems reiktų pagalvoti apie savo ir kitų gerovę. Yra vaikai, giminaičiai, kaimynai. Jei nesi bjaurus,tai tikrai pagalbos sulauksi. Džiaukitės, kad bombos ant galvos nekrinta, marodieriai nesireiškia.

    • Užsiknisk tu su ta savo gerove, dėl tokių niekų aš mat trugdysiu vaikus, kaimynus

  • Akcizai tai optinė abgaule, tai yra stipriai pakelta kaina suviliojimui pamaina tam tikrų procentų taip ir apganauna pirkėją suvilioja pirkti prekę kurios jam visai ir nereike

  • O smegemims akcijoz nenuvo .

Rekomenduojami video