2024/06/15

 

TIRS IR DARBUOTOJUS, IR GLOBOTINIUS

Sveikatos apsaugos ministerijos nuotrauka

Sveikatos apsaugos ministerijos nuotrauka

Koronaviruso infekcijai išplitus kai kurių šalies ligoninių slaugos skyriuose ir senelių globos namuose, kilus grėsmei, kad nebebus kam dirbti tose įstaigose, valdžia ėmėsi skubių priemonių. Valstybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo įsakymu slaugos ir globos namų darbuotojams, pacientams kaip ir medikams COVID-19 tyrimai turi būti atliekami prioriteto tvarka.

Kokia šiandien padėtis Kupiškio r. socialinės globos įstaigose, Kupiškio ligoninės slaugos skyriuje?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Darbuotojai pasirengę keisti vieni kitus

Pirmadienį dar nebuvo pradėti masiškai tirti socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai.

Kupiškio socialinių paslaugų centro vadovė Lina Buitvydaitė sakė, kad darbuotojų ir socialinės globos įstaigų gyventojų sąrašus Savivaldybės administracijai pateikė praėjusią savaitę. Pirmadienį gavo Savivaldybės raštą, kad COVID-19 tyrimai bus pradėti balandžio 21 dieną.

„Bus tiriami Subačiaus senelių globos namų, Krizių centro, Savarankiško gyvenimo namų darbuotojai ir gyventojai. Tikimės, kad bus galimybė ištirti visus. Darbuotojų turime iki 100, o gyventojų yra apie 50. Pastarasis skaičius šiek tiek svyruoja.

Subačiuje darbas organizuotas pamaininiu principu. Dirba dvi komandos po 4 darbuotojus. Kitur dirba tik po vieną ar du darbuotojus dieną, darbo valandomis.

Plačiau skaitykite balandžio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Viskas yra dievo rankose mes galim su jo pagalba pratęsti savo egzistavimą laikantis visų jo įsakymo, bet amžinibe yra ne čia, o ten pas aukščiauji ir čia ne prie ko prezidentai, ministrai, seimunai, merai ar seniūnai prieš jį visi lygūs atėjo laikas ir jis pasako einam jau laikas

  • Turbūt tavo žolė nekokybiška, propaganda nei prie ko čia.

 • Ar meras parduotuves tvarko?

  • Parduotuvių merui tvarkyti ir nepriklauso ir nereikia. O kodėl nepastačius savanorių prie parduotuvių ar kitose vietose su termometrais ? Nustatė aukštą temperatūrą – būk malonus į karščiavimo kliniką. Juk rašė, kad Kupišky tokia jau veikia.

   • Jeigu „savanoris“ tai jo „nepastatysi“. Tu gali atsistot ten, jei panorėsi būti savanoriu. Kitas irgi gali, jei norės. Bet liept, pastatyt ar įsakyt negali. Toliau – jei vis tik atsiras savanorių, kaip jie tikrins temperatūrą? Naudos prievartą? O jei ras karštesnį, suriš virvėmis ir nuveš klinikon?

  • Nusifotografuot su kauke bus pirmutinis.IR BUS TVARKA.

 • Na štai ir baigsis iliuzija, kad Kupišky nėra nė vieno ligos atvejo. Jei netiria tai ir neištiria.
  Kodėl įeinant į parduotuves nematuojama temperatūra ? Kodėl maximoj ir norfoj leidžiama pirkėjams knaisiotis po prekes plikomis rankomis ?
  Belieka tikėtis, kad grįžus merui padėtis pasikeis bent iš dalies.

  • O kodėl jums leidžiama komentuoti? Dėl tos paties priežasties žmonėms leidžiama eiti į parduotuves. Jei nepatinka tvarka, tada susiraskite ką nors, kas už jus nueitų ir jums nupirktų reikiamų prekių. Gal nerašinėsite nesąmonių jei nematysite. Visada buvo ir bus žmonių, kurie atmestinai laikosi visuomenės normų ir taisyklių. Su tuo reikia susitaikyti. Taip pat reikia nepamiršti, kad meras, tai žmogus. Nereikia jo sudievinti ir visų rajono nuopelnų, net tų, kurie nuo jo nepriklauso, priskirti merui. O jei jau kas nepatinka, tai tada iš karto prasideda: Meras nedirba, nematė, bet sutvarkys…

   • Jau laikas būtų įsisąmonint, kad tie kurie nesilaiko karantino taisyklių pirmiausia kenkia ne sau, bet aplinkiniams. Ir kiekvieno pareiga tokį budulį sudrausminti o ne rašinėti: jei nepatinka ir panašiai. Nėra nieko blogiau, kaip abejingumas.

Rekomenduojami video