2023/09/26

 

UŽ GERĄ DARBĄ PAKANKA PADĖKOS

Jolanta Butėnienė (dešinėje) prekybos centre ir pačiame mieste dalijo kupiškėnams pačios siūtas apsaugines veido kaukes. Viena moteris su J. Butėniene netgi panoro kartu nusifotografuoti.
Nuotraukos iš asmeninio pašnekovės albumo

Dabartiniu laikotarpiu prigijęs posakis „puota maro metu“ – baimė dėl koronaviruso padidino kai kurių prekių ar paslaugų kainas. Kai kurie pasinaudodami situacija siekia piniginės naudos, o kiti priešingai – neatlygintinai tiesia pagalbos ranką.

Kas tie geradariai, dėl kitų aukojantys savo laiką ir netgi sveikatą?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Prisiuvo kaukių

„Nepabijosiu taip pasakyti, bet man šlykštu, kai už paprasčiausias veido kaukes iš žmonių lupa didžiulius pinigus“, – atvirai nuomonę išsakė kupiškėnė Jolanta Butėnienė.

Dar pačioje karantino pradžioje ji apsilankiusi prekybos centre pastebėjo, kad dauguma žmonių, o ypatingai rizikos grupės senjorai, vaikšto neprisidengę veido. J. Butėnienė pamanė, kad greičiausiai pensinio amžiaus žmonės negali įpirkti apsauginių veido priemonių dėl pernelyg aukštos pardavėjų siūlomos kainos. Taip gimė idėja pačiai prisiūti veido kaukių ir jas išdalyti kupiškėnams.

J. Butėnienė pasiuvo net 150 veido kaukių. Pašnekovė anksčiau yra dirbusi siuvėja, namuose buvo likę nemažai audinių atraižų, tad labai apsidžiaugė, kad ir namuose vietos atsilaisvino, o ir medžiagos bus panaudotos prasmingai.

Plačiau skaitykite balandžio 16 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Geros širdies moteris, kad daugiau tokių būtų. Atiduotas jos gerumas tegu sugrįžta jai gerumu iš dėkingų žmonių šimteriopai. Galvoju, kad iš nelaimės uždirbti pinigai nešildo padorių žmonių, nes yra kas siūlo ir kaukes, ir kitas saugos priemones už brangias kainas.

  • Kaip saunu.

Rekomenduojami video