2024/04/22

 

KONKURSĄ LAIMĖJO SOCIALDEMOKRATĖ

„Kai pradėsiu dirbti, tuomet apie tai ir pasikalbėsime“, – pažadėjo Lidija Vasiliauskienė. Autorės nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Kai pradėsiu dirbti, tuomet apie tai ir pasikalbėsime“, – pažadėjo Lidija Vasiliauskienė.
Autorės nuotrauka iš redakcijos archyvo

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Savivaldybėje balandžio 8 dieną vyko konkursas Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pareigoms eiti. Dalyvavo du pretendentai. Konkursą laimėjo Lidija Vasiliauskienė, Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja, istorijos mokytoja. Ji yra ir Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus narė.

Pagal nustatytą tvarką šiuo metu laukiama Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymos apie konkurso laimėtojo tinkamumą eiti šias pareigas.

L. Vasiliauskienė plačiau pakomentuoti, kodėl nusprendė dalyvauti konkurse, kokie nauji vėjai laukia Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro, šiuo metu nesutiko.

„Kai pradėsiu dirbti, tuomet apie tai ir pasikalbėsime“, – pažadėjo pašnekovė.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Lidijai vis klijuojama direktoriaus pavaduotoja etikete, kažkada buvo, o po motinystes atostogų tik istorijos mokytoja, ir jus rašytojai net negalvokit,kad ji tampys dežes ar kazką nemokamai dirbs, nusispjaukit per kairį petį, sugebes už viską susimoketi aišku SAU, motinele pamokys, didelis žiniu bagas pas ją yra, jeigu dukrai bus sunku.

 • Apie kokia jus turizmo agentura snekat ???? Cia ne agentura !!! Cia informacijos centras kuris teikia informacija apie miesta, rajona ir lankytinas vietas.Si istaiga ne pelno siekianti…. ir kelioniu organizavimas tai tik gero Jums – Kupiskenai noras parodyti ir suteikti galimybe pamatyti daugiau. Ne karta teko kartu keliauti ir bendrauti, saunus kolektyvas! Darbo laikas beje, nustatomas ne vadovo ,savivaldybes. Vasaros sezono metu centras veikia ir savaitgaliais, pasakykit koks tikslas ziema butu dirbti savaitgali? Gales naujoji direktore dezes su skrajutem patampyti, savo masina palakstyti, padirbti virsvalandzius be apmokejimo, sveciams miesta uzsienio kalba pristatyti…. ir daug daug zemisku visai nedirektorisku dalyku padaryti… Realiai cia reikalingas „zemiskas“ bendraujantis zmogus… O tie kurie svaigsta apie agentura paskaitykit internete apie sia istaiga ir jos veikla 😉 Man asmeniskai realesnis klausimas butu…Kodel taip staiga isireike konkurso ir dar nuotoliniu budu ???

  • Kaip sugeba laimėti konkursą žmogus, neturėjęs gyvenime nieko bendro su turizmu, prieš žmogų, turintį turizmo vadybos išsilavinimą ir ne vienus metus sėkmingai dirbusį turizmo centre bei daugiau kaip metus ėjusį L.E.P direktoriaus pozicijoje tane pačiame turizmo centre?

   • Vaidute nusileisk ant žemės tas baigimas dar nieko nereiškia jeigu ką tu
    ten baigiai ne buvai labai išmananti savo srities specialistė nes nekartą
    teko būti ekskursijoje kur tu pravedei tai net gerai ir Kupiškio istorijos
    nežinai reikia pasakoti eiliniam ekskursantui.Taip kad su sitaikiki su ta
    mintimi kad bus gerai ir prastesne darbuotoja.O jeigu sakoma kad net
    nežino darbo tai čia netiesa kaip muziejui laimėjo lietuvių mokytoja visiškai
    apie istorija nežino čia tai bent istorikė.Čia yra kitas klausimas gal bijoma
    naujos direktorės,o taip labai malonus ir šaunus žmogus.Sėkmės darbuose daugiau
    tolerancijos mažiau pykčio ir pagiežos.

    • O ko gi tada nejo i muziejaus direktores vieta? Net konkurse nedalyvavo…nors irgi pradzioje buvo viesa paslaptis jog ji bus muziejaus direktore…bet kalbama jog magistro pritruko. Tada liki uzleisti sia vieta…ir partija nepaliki bedoj. Gi turizmas be direktoriaus dar buvo. Vat ir tada vel pasklido gandas po Kupiski, kad turizmas greit tures nauja direktore…nu ir…pasiteisino gandai. Ir pavirto tiesa…vat cia ir yra pikciausia. Ir issilavinimas tiko. Ir uzsienio kalbos lygis turizmui tinkamas…nu zodziu. Nieko naujo. Gal bus ir gera direktore visiems priesams ant pykcio:) na bet mes stebesime lyg pro padidinamaji stikla…planuojame apsilankyti turizmi centre su…prancuzais:))

 • Nemaišykim šios įstaigos veiklos su turizmo agentūra. Dirbdami žmonės turi turėti ir išeigines,ir atitinkamas darbo valandas.

  • Nesistengiau įtikti ar kaip kitaip sukiršyti žmones, kurių pavardes šiuose komentaruose paminėjau, bet tose asmenybėse įžvelgiau, kaip labai rimtus ir vertus kandidatus, nors dar keletos pavardžių nepaminėjau, kurie padrąsinti taip pat galėjo dalyvauti konkurse…Kaip vyko konkursas nežinau, bet jei neskaidriai, tai suklups tie, kurie prie to prisidėjo…Nejaugi teks keisti mūsų senolių himno žodžius: ,,KUPIŠKĖNAI PRASTI ŽMONĖS, KREIVI JŲ KELALIAI…, o gal TIESŪS, JUK ŽINO KO NORI IR KUR SUKA??“…

   Jūs, moterytės, teisios. Negalima nepastebėti Turizmo agentūros ankstesnio indėlio Kupiškio krašto viešinimui, dalyvaujant projektuose, pristatant rajono paslaugas ADVENTUR’O ir kituose turuose VILNIAUS LITEXPO PARODŲ rūmuose… Virtualios svetainės kūrimas, Jos palaikymas… Nuostabių kadrų fiksavimas, FOTO nuotraukų panaudojimas reklaminėms skrajutėms, bukletų leidybai..
   Tačiau į paviršių iškyla vadovavimo spragos, nustatant netinkamas poilsio dienas ir darbo laiką. Susidaro įspūdis, kad dirbate tik savo ir savo draugų malonumui, tačiau nesirūpinate Turistų srautų išlaikymu. Jūs turite teisę į poilsį ir visas kitas teisines garantijas, bet Juk dirbate su žmonių srautu.
   Tai kultūros sektorius, kuris privalėtų keisti darbo laiką pagal žmonių poreikius. Turizmas jau nebėra vien tik verslas, bet kartu ir paveldosauga, ir edukologija. Laikas ir paklausa keičia gaires. Jūs turit patalpas Muziejuje, bet deja, kaip reikliam turistui nebeatitinkat reikalavimų. Savaitgalį veikia tik parodos, o kur JŪS??? Penktadienio pavakarę – išnykstat. Praeitą vasarą truputį paįvairino vasariška stiklo palapinė L. Stuokos Gusevičiaus aikštėje, kur buvo įrengtas informacinis centras.

   Trūksta ir galimybės išvykti vasarą į kitas keliones. Dažnai nelieka vietų. Simpatijos užsieniečiams, o savus pamirštate… Tad pasiskirstykite darbus ir laukiame atsinaujusios agentūros…

 • Jau kurį laiką pasigedome turizmo vadovo KUPIŠKYJE. Nors ir pavaduotoja stengėsi, deja, žiūrint turisto akimis – visgi trūkumų išlįsdavo visuomet. Tikrai konkurse galėjo dalyvauti ir daugiau kandidatų, kurie padėtų išjudinti visą tai iš Liutargo miego… pvz.: PAULIUS PRANCKŪNAS, BANGUOLĖ ANDRIJAUSKĖ ar kas iš šiuo metu dirbančių muziejaus srityje. Tikiuosi, kad karantinas neužliūliuos visų amžinuoju miegu ir vadovė sugebės įsilieti stipriau į vietinio turizmo organizavimo veiklą, nepamirštant ir tolimesnių kelionių. Labiausiai erzindavo tai, kad šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbdavo informacinis centras ir turistai negalėdavo grįždami namo įsigyti suvenyrų su KUPIŠKIO atributika… SĖKMĖS KELIONĖS VADOVO KELIONĖS PRADŽIOJE.

 • Nu negražu juoktis bet man jinai panaši į kėle bandy iš vedęs ir turi vaikų Ben t iš veido

  • Tai, kad ir iš razumėlio…

 • Mąstome labiau skautiškai,ne komjaunuoliškai.

Rekomenduojami video