2023/11/28

 

ALGIRDAS NOTKUS TRUMPAM GRĮŽO Į TARNYBĄ

Po patirto insulto kovo 19 d. vakare pamažu sveiksta laikinasis rajono meras Algirdas Notkus.

Dėl neatidėliotinų darbo reikalų jis dvi dienas (kovo 31 ir balandžio 1 d.) buvo grįžęs į tarnybą.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Laikinasis rajono vadovas A. Notkus „Kupiškėnų mintims“ sakė, kad rūpėjo sužinoti, kokia koronaviruso prevencijos situacija rajone, taip pat buvo keletas neatidėliotinų potvarkių, kuriuos turėjo pasirašyti, kad toliau vyktų Savivaldybės darbas.

„Vienas iš potvarkių dėl konkurso Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pareigoms eiti organizavimo. Konkursas numatytas balandžio 8 dieną. Antras potvarkis yra susijęs su rekomendacijomis įstaigų vadovams dėl darbo nuotoliniu būdu ir dėl atlyginimų tokiu būdu dirbantiems peržiūrėjimo, atsižvelgiant į darbo krūvį“, – sakė laikinasis rajono vadovas.

Jis pridūrė, kad situacija rajone karantino metu valdoma, visos veiklos sritys funkcionuoja neblogai. Jei iškyla svarbių klausimų, su darbuotojais pasišnekąs telefonu ir ne darbo metu.

Paklaustas apie sveikatą, A. Notkus teigė, kad jaučiasi neblogai, bet nuo rytdienos jam mažiausiai iki balandžio 10 d. dar bus pratęsta nedarbingumo pažyma.

 

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Tikrai reikia ,kad butų valdžia, nera administracijos direktoriaus, tai meras tikrai turi grįžti, ir dar toks sunkus laikmetis, na o vicemerui sveikatos ir dar kelt žemes ūkį.

 • Pagiežingas 79 nors gyvibiškai svarbiu laikotarpiu galėtum nutylti ,bet matomai jums truksta proto,užjauciam gimdytojus,nepasisekė

 • Kupiškis iš tiesų labai daug prarado kol Mero D. Bardausko nebuvo pareigose. Gerbiu šį drąsų žmogų, atlaikęs šmeižtą ir apkalbas tegu tampa dar tvirtesnis.

  • Prarasta savimi Audi, nėra tiek jau daug…

   • Savivaldybės

  • Jūsų Šv. Meras jau prarado merininkavimo įgūdžius. Tai būdinga visiems, ilgiau pabuvusiems bedarbiais. Kupiškiui reikia naujo vado!

 • Negirdėjau, kad būtų paskelbta amnestija.

 • Tai balandžio 10 rajone bus didžiulė šventė – ketina susirinkti visa valdžia

  • Ir mes Kupiškio gyventojai eisim pasitikti išliaupsinto meriuko
   pasitikti su gėlėmis pagaliau sugrįžo,o gal ne nėra ko džiaugtis
   pirmo laiko

Rekomenduojami video