2024/03/05

 

BENDRUOMENĖ DOVANOJO DEZINFEKCINIO SKYSČIO

Dovanojamo dezinfekcinio skysčio buteliukai greitai pasieks senyvo amžiaus, neįgalius vienišus kupiškėnus. Bendruomenės „Mūsų Kupiškis“ nuotrauka

Praėjusį trečiadienį bendruomenė „Mūsų Kupiškis“ sumanė senyviems ir neįgaliems kupiškėnams šiuo sunkiu ir neramiu koronaviruso siautėjimo laiku pagelbėti ir dovanojo dezinfekcinio skysčio. Jų sumanymui pritarė ir padės jį įgyvendinti Kupiškio socialinių paslaugų centro darbuotojai ir Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos nariai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Apie šią gerumo akciją papasakojo bendruomenės „Mūsų Kupiškis“ vadovas Andrius Kleniauskas.

„Žinoma, kad vienas iš koronaviruso plitimo būdų yra per nešvarias rankas. Turime saugotis visi. Juk Panevėžyje, čia pat, jau yra susirgusių žmonių. Taigi pasitarusi mūsų bendruomenė nutarė, kad reikia pagelbėti garbaus amžiaus ir neįgaliems žmonėms. Surinkę lėšų įsigijome didesnį kiekį dezinfekcinio skysčio. Skystį išpilstėme į buteliukus. Ant jų užklijavome specialias etiketes su naudojimo instrukcija. Kupiškio socialinių paslaugų centrui tą išpilstytą dezinfekcinį skystį jau nuvežėme. Mūsų idėją socialiniai darbuotojai palaikė.“

Skaitykite kovo 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Maža , visai neseniai įsikūrusi įmonė jau padeda kitiems žmonėms . Gerbiu juos. O kur Rotary , gal tapo nematomais? Juk neištirpo pinigai turtingųjų piniginėse ir sąskaitose. Gali būti taip , kad masiškai susirgus lietuviams pinigai taps beverčiu popieriumi. Vienybės reikia, apie ją ir Lietuvos himno žodžiuose. Vieningi būtume stipresni. Sveikatos visiems.

    • Prapuolė 2004 metai po įstojimo į ES ir luo toliau tuo visi vilkais kaukiam vienas kitam. Net kaimo Jurgis ir tas iš žuvies fabriko ar apelsinų skinimo grįžęs namo jaučiasi NOMBER ONE po kol šaibu NEPRAGERIA :-))))

  • Susisiekite Tel.nr 8-684-57928. Jei esate karantine ar priklausote rizikos grupei.Pristatysime

  • Kur galima jo pasiimti nors viena buteliuka?

  • Aciu visu vardu kam teks.Saunuoliai Jus!

Rekomenduojami video